| Nato: | 16-12-2024 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Blaze Crazy Soul |
| Padre: | Lobos de Sierra Morena Aran |
| Allevatore: | Grapa`s shadow |
| Proprietario: | |
| Provenienza: | SK |
| WOLF BLOOD: | 28.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 24,5% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 88.71 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 13.00 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
![]() Lobos de Sierra Morena Aran- -COI: 21.34% |
![]() Gorthan WilkorHD A ED 0COI: 20.37% |
![]() Nathan Bully royal clubHD A -COI: 20.58% |
![]() Ares Karpatská svorkaHD A ED 0COI: 18.52% |
Blek z Liehovarského dvoraHD A -COI: 19.01% |
Badia z Věrné smečkyHD A -COI: 18.75% |
||||
![]() Aljaska SrdcerváčHD A -COI: 18.29% |
Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
|||
ARIMMINUM AVETAJGAHD B -COI: 20.19% |
||||
![]() Morrigan z PeronowkiHD A ED 0COI: 20.85% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Merry Bell z Molu EsHD A ED 0COI: 17.05% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
|||
Ajbix Mrazivé tichoHD A -COI: 12.49% |
||||
![]() Hippie Babe de Campos y LobosHD B ED 0COI: 27.67% |
![]() Jimmy Page von der WolfsschleifeHD B ED 0COI: 25.83% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
|
Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
||||
![]() Grace von der WolfsschleifeHD A -COI: 26.06% |
Brit Radov DvorHD A -COI: 22.42% |
|||
Arlen spod ĎumbieraHD A ED 0COI: 28.93% |
||||
![]() Europea Lupus ArdorHD B ED 0COI: 23.77% |
![]() Artex Saris wolfsHD A -COI: 26.63% |
Alex z Čakajovského dvoraHD A -COI: 23.12% |
||
Cora Biely tesákHD A -COI: 26.15% |
||||
![]() Cona Veľký jarokHD B -COI: 22.10% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
|||
Ala Malý BysterecHD A -COI: 21.74% |
||||
![]() Blaze Crazy SoulHD A ED 0COI: 22.60% |
![]() Yipon z PeronowkiHD A -COI: 24.25% |
![]() Bakain Grey DiamondHD A ED 0COI: 22.23% |
![]() Argos Spirit of the WolfHD B -COI: 19.90% |
Derek DakmatHD A -COI: 21.27% |
Bengie z UherHD B -COI: 18.84% |
||||
![]() Culsu z PeronowkiHD B ED 0COI: 22.66% |
Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
|||
Alistair Wolf z PeronowkiHD A ED 0COI: 16.49% |
||||
![]() Peymakylir z peronowkiHD A ED 0COI: 17.77% |
![]() Cäsar von der WolfsschleifeHD B -COI: 24.36% |
Afar Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
||
Arlen spod ĎumbieraHD A ED 0COI: 28.93% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Bessy Vlčí démonHD A -COI: 23.04% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
![]() Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
Artex Radov dvorHD A -COI: 25.81% |
|
Brita ČičkyHD A -COI: 18.66% |
||||
![]() Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
|||
Grace Kollárov dvorHD A -COI: 29.79% |
||||
![]() Aida Vlčí démonHD A -COI: 19.42% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
||
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Argenta Zelená vodaHD A -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Klea Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dharsis Grapa's shadow | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Blaze Crazy Soul | 4 | 4.75 | 19 | 14 (73.68%) | 57.14% | - | - | - | - |
| Bessy Vlčí démon | 3 | 3.67 | 11 | 9 (81.82%) | 77.78% | - | - | - | - |
| Aida Vlčí démon | 3 | 5.33 | 16 | 8 (50%) | 87.5% | 12.5% | - | - | - |
| Argenta Zelená voda | 1 | 6 | 6 | 3 (50%) | 100% | - | - | - | - |
| Klea Ruskov dvor CS | 2 | 4.5 | 9 | 2 (22.22%) | 100% | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dharsis Grapa's shadow | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Blaze Crazy Soul | 19 | 52.63% | 47.37% | 10% | 33.33% | 68 cm | 65.3 cm | 108.8 | 54.4 | - | 108.7 | 55.1 | 0.7 |
| Bessy Vlčí démon | 11 | 54.55% | 45.45% | 33.33% | 40% | 68.5 cm | 62.5 cm | 108.4 | 55.5 | 0.6 | 112.8 | 55.2 | 0.7 |
| Aida Vlčí démon | 16 | 62.5% | 37.5% | 40% | 66.67% | 68.8 cm | 62.3 cm | 109.1 | 55.4 | 0.6 | 110.5 | 55.2 | - |
| Argenta Zelená voda | 6 | 33.33% | 66.67% | - | 50% | - | 65 cm | - | - | - | 103.2 | - | - |
| Klea Ruskov dvor CS | 9 | 55.56% | 44.44% | 20% | 50% | 67 cm | 60 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 3 | Hitt spod Ďumbiera | 1,72403% | 18.75 | 23,54% | 97 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 4 | Dixon Radov Dvor | 0,46474% | 12.5 | 23,87% | 19 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 4,6 | Jolly z Molu Es | 0,53969% | 10.9375 | 16,29% | 52 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 4 | Hero z Rofa | 0,68377% | 10.9375 | 20,48% | 35 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Arlen spod Ďumbiera | 0,24263% | 6.25 | 28,93% | 5 |
| 6 | ♂ 6,7 - ♀ 5,6,6,6 | Milo Ruskov dvor CS | 0,16649% | 10.15625 | 16,59% | 89 |
| 4 | ♂ 6,6,7 - ♀ 5 | Tambury z Rosíkova | 0,11053% | 7.03125 | 14,97% | 28 |
| 4 | ♂ 6,7 - ♀ 5,6 | Cagi od Úhoště | 0,05581% | 7.03125 | 18,46% | 46 |
| 3 | ♂ 5,7 - ♀ 6 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,11307% | 5.46875 | 18,08% | 83 |
| 4 | ♂ 6,7 - ♀ 5,7 | Ali Reolup | 0,05554% | 6.25 | 17,11% | 60 |
| 5 | ♂ 6,7,7 - ♀ 5,7 | Amálka od Buližníku CS | 0,10951% | 7.03125 | 16,21% | 29 |
| COI TOTALE: | 4.2658% |