| Nato: | 15-11-2021 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LOE2603716 |
| Microchip: | - |
| Madre: | Hippie Babe de Campos y Lobos |
| Padre: | Gorthan Wilkor |
| Allevatore: | Lobos de Sierra Morena |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | ES |
| WOLF BLOOD: | 28.4% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,34% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 90.32 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.51 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() Gorthan WilkorHD A ED 0COI: 20.37% |
![]() Nathan Bully royal clubHD A -COI: 20.58% |
![]() Ares Karpatská svorkaHD A ED 0COI: 18.52% |
![]() Blek z Liehovarského dvoraHD A -COI: 19.01% |
Brix Zlatá žila- -COI: 13.95% |
Cedra Bonus- -COI: 19.71% |
||||
![]() Badia z Věrné smečkyHD A -COI: 18.75% |
Jerry Lee z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
|||
Dia DakmatHD C -COI: 21.27% |
||||
![]() Aljaska SrdcerváčHD A -COI: 18.29% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
||
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() ARIMMINUM AVETAJGAHD B -COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Morrigan z PeronowkiHD A ED 0COI: 20.85% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
|
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Merry Bell z Molu EsHD A ED 0COI: 17.05% |
![]() Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
Atos Heol CS- -COI: 12.32% |
||
Ajka od Grandtnerov CS- -COI: 19.86% |
||||
![]() Ajbix Mrazivé tichoHD A -COI: 12.49% |
Brix Ekar CSHD A -COI: 17.92% |
|||
Ajša Dar přírody CS- -COI: 10.79% |
||||
![]() Hippie Babe de Campos y LobosHD B ED 0COI: 27.67% |
![]() Jimmy Page von der WolfsschleifeHD B ED 0COI: 25.83% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
![]() Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
Artex Radov dvorHD A -COI: 25.81% |
Brita ČičkyHD A -COI: 18.66% |
||||
![]() Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
|||
Grace Kollárov dvorHD A -COI: 29.79% |
||||
![]() Grace von der WolfsschleifeHD A -COI: 26.06% |
![]() Brit Radov DvorHD A -COI: 22.42% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
||
Drina Trenčan- -COI: 25.80% |
||||
![]() Arlen spod ĎumbieraHD A ED 0COI: 28.93% |
Ajax od Miščicha- -COI: 29.10% |
|||
Dia Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
||||
![]() Europea Lupus ArdorHD B ED 0COI: 23.77% |
![]() Artex Saris wolfsHD A -COI: 26.63% |
![]() Alex z Čakajovského dvoraHD A -COI: 23.12% |
Blek z Liehovarského dvoraHD A -COI: 19.01% |
|
Fenndy Kollárov dvorHD A -COI: 37.11% |
||||
![]() Cora Biely tesákHD A -COI: 26.15% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
|||
Kirby Kysucká hviezdaHD A -COI: 23.65% |
||||
![]() Cona Veľký jarokHD B -COI: 22.10% |
![]() Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
Artex Radov dvorHD A -COI: 25.81% |
||
Brita ČičkyHD A -COI: 18.66% |
||||
![]() Ala Malý BysterecHD A -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| Lobos de Sierra Morena Aran x Blaze Crazy Soul 2024-12-16 | |||||
| Drake Grapa's shadow ♂ | HD A | ED 0 | - | - | A68,0 D9 J5 OF Xf108,82 Xv54,41 Xh0,75 Xhs19,12 Xb19,12 Xe |
| Dharsis Grapa's shadow ♁ | - | - | - | - | |
| Demii Grapa's shadow ♂ | - | - | - | - | |
| Darkness Grapa's shadow ♁ | - | - | - | - | |
| Dargo Grapa's shadow ♂ | - | - | - | - | |
| Daien Grapa's shadow ♁ | - | - | - | - | |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lobos de Sierra Morena Aran | 1 | 6 | 6 | 6 (100%) | - | - | - | - | - |
| Gorthan Wilkor | 6 | 5.33 | 32 | 12 (37.5%) | - | 41.67% | 8.33% | - | - |
| Nathan Bully royal club | 1 | 6 | 6 | 2 (33.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Ares Karpatská svorka | 4 | 6.25 | 25 | 9 (36%) | 55.56% | 11.11% | - | - | - |
| Blek z Liehovarského dvora | 8 | 4.5 | 36 | 13 (36.11%) | 84.62% | 15.38% | - | - | - |
| Brix Zlatá žila | 4 | 6 | 24 | 1 (4.17%) | 100% | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lobos de Sierra Morena Aran | 6 | 50% | 50% | 33.33% | - | 68 cm | - | 108.8 | 54.4 | - | - | - | - |
| Gorthan Wilkor | 32 | 37.5% | 62.5% | 8.33% | 5% | 65 cm | 60 cm | 108.5 | 56.2 | 0.6 | 105.8 | 53.3 | - |
| Nathan Bully royal club | 6 | 50% | 50% | 33.33% | 33.33% | 67 cm | 60 cm | 102.9 | - | 53.7 | 108.2 | 55.7 | 0.6 |
| Ares Karpatská svorka | 25 | 52% | 48% | 38.46% | 8.33% | 69 cm | 61 cm | 111.3 | 54.9 | 0.7 | - | - | - |
| Blek z Liehovarského dvora | 36 | 63.89% | 36.11% | 34.78% | 15.38% | 66.8 cm | 61 cm | 111.8 | 54.5 | - | 113.3 | 55.8 | - |
| Brix Zlatá žila | 24 | 37.5% | 62.5% | 11.11% | - | 66 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Blek z Liehovarského dvora | 0,45246% | 9.375 | 19,01% | 36 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Hero z Rofa | 0,45585% | 9.375 | 20,48% | 35 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,6 | Tambury z Rosíkova | 0,22106% | 7.8125 | 14,97% | 28 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Cagi od Úhoště | 0,11162% | 4.6875 | 18,46% | 46 |
| COI TOTALE: | 1,24098% |