| Nato: | 13-01-2010 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Cora Biely tesák |
| Padre: | Alex z Čakajovského dvora |
| Allevatore: | Saris Wolf |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | SK |
| WOLF BLOOD: | 29.7% Powered by WGI LAB |
| COI: | 26,63% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 77.42 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 7.53 % Powered by WGI LAB | Selezione: | A67 Of R1 P1 |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| Artex Saris wolfs x Cona Veľký jarok 2014-10-07 | |||||
| Europea Lupus Ardor ♁ | HD B | ED 0 | - | - | |
| Eufory Lupus Ardor ♁ | - | - | - | - | |
| Eron Lupus Ardor ♂ | HD A | - | n/n | n/DW | A67 OH Xf108,96 Xv55,22 Xh0,7058 P1 |
| Epona Lupus Ardor ♁ | HD A | ED 0 | n/n | n/n | A62 OG Xf108,06 Xv54,84 Xh0,636 P1 |
| Envy Lupus Ardor ♁ | HD A | ED 0 | n/n | n/DW | A64,0 OF Xf106,25 Xv53,13 Xh0,73 P1 Xhs20,31 Xb18,75 Xe |
| Ennie Lupus Ardor ♁ | - | - | - | - | |
| Elbrus Lupus Ardor ♂ | HD A | ED 0 | - | - | |
| Ekaya Lupus Ardor ♁ | - | - | - | - | |
| Artex Saris wolfs x Bessy zo Slovenskej rozprávky 2014-11-03 | |||||
| Dixi zo Slovenskej rozprávky ♁ | HD A | ED 0 | n/n | n/n | A60 C8 OF Xf110 Xv55,83 Xh0,625 P5 |
| Daya zo Slovenskej rozprávky ♁ | HD A | ED 0 | n/n | n/DW | A64 OF Xf107,81 Xv54,69 Xh0,687 P1 C |
| Artex Saris wolfs x Hermiona z Věrné smečky 2015-01-17 | |||||
| Ajax Miawolf ♂ | - | - | - | - | |
| Alan Miawolf ♂ | - | - | - | - | |
| Aluc Miawolf ♂ | - | - | - | - | |
| Anak Miawolf ♂ | - | - | - | - | |
| Asar Miawolf ♂ | - | - | - | - | |
| Axia Miawolf ♁ | - | - | - | - | |
| Aida Miawolf ♁ | HD B | ED 0 | n/n | n/n | A65,0 K1 OI Xf106,15 Xv53,85 Xh0,60 Xhs17,69 Xb18,46 Xe |
| Artex Saris wolfs x Braviel Wilcza Saga 2015-06-18 | |||||
| Cadan Wilcza Saga ♂ | - | - | - | - | |
| Cadwyn Wilcza Saga ♁ | - | - | - | - | |
| Carrick Wilcza Saga ♂ | - | - | - | - | |
| Cathal Wilcza Saga ♂ | - | - | - | - | |
| Corsen Wilcza Saga ♁ | - | - | - | - | |
| Craig Wilcza Saga ♂ | HD B | ED 0 | n/n | - | |
| Conroy Wilcza Saga ♂ | - | - | - | - | |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Artex Saris wolfs | 4 | 6 | 24 | 8 (33.33%) | 75% | 25% | - | - | - |
| Alex z Čakajovského dvora | 6 | 5.67 | 34 | 11 (32.35%) | 72.73% | 27.27% | - | - | - |
| Blek z Liehovarského dvora | 8 | 4.5 | 36 | 13 (36.11%) | 84.62% | 15.38% | - | - | - |
| Brix Zlatá žila | 4 | 6 | 24 | 1 (4.17%) | 100% | - | - | - | - |
| Astor Mot'ovský dvor CS | 10 | 6 | 60 | 5 (8.33%) | 40% | 20% | - | 20% | 20% |
| Nuk z Pohraniční stráže | 3 | 5.67 | 17 | - | - | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Artex Saris wolfs | 24 | 50% | 50% | 8.33% | 41.67% | 67 cm | 63 cm | 108.9 | 55.2 | 0.7 | 107.7 | 54.5 | 0.6 |
| Alex z Čakajovského dvora | 34 | 58.82% | 41.18% | 15% | 35.71% | 69.7 cm | 64.4 cm | 109.7 | 54.9 | - | 109.5 | 54.8 | 0.7 |
| Blek z Liehovarského dvora | 36 | 63.89% | 36.11% | 34.78% | 15.38% | 66.8 cm | 61 cm | 111.8 | 54.5 | - | 113.3 | 55.8 | - |
| Brix Zlatá žila | 24 | 37.5% | 62.5% | 11.11% | - | 66 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Astor Mot'ovský dvor CS | 60 | 50% | 50% | 20% | 50% | 65 cm | 54.3 cm | - | - | - | - | - | - |
| Nuk z Pohraniční stráže | 17 | 64.71% | 35.29% | 45.45% | 50% | 68 cm | 61.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | Cézar z Krotkovského dvora CS | 2,07849% | 18.75 | 35,49% | 29 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | Ada Kollárov dvor | 2,00379% | 18.75 | 30,94% | 17 |
| 5 | ♂ 4,5 - ♀ 5,5,6 | Orlík z Rosíkova CS | 1,33467% | 17.1875 | 36,77% | 127 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,5 | Binc Pohostinstvo CS | 0,3933% | 9.375 | 0,73% | 62 |
| 40 | ♂ 5,5,6,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 6,6,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 2,86865% | 46.09375 | 25% | 246 |
| 7 | ♂ 5,5,6 - ♀ 6,6,6,7 | Flota z Rosíkova CS | 0,32487% | 13.28125 | 11,03% | 11 |
| 5 | ♂ 5,6 - ♀ 6,6,6 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,36864% | 9.375 | 26,03% | 31 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,7 | Hesy z Rosíkova CS | 0,10729% | 5.46875 | 9,86% | 35 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 7 | Gar z Rosíkova CS | 0,05844% | 5.46875 | 20,17% | 130 |
| COI TOTALE: | 9,53813% |