| Nato: | 08-01-2011 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Aljaska Srdcerváč |
| Padre: | Ares Karpatská svorka |
| Allevatore: | Bully Royal Club |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | SK |
| WOLF BLOOD: | 27% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,58% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 88.71 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 9.73 % Powered by WGI LAB | Selezione: | A67 Og R1 P1 |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| Nathan Bully royal club x Morrigan z Peronowki 2014-03-28 | |||||
| Gorthan Wiwerna ♁ | - | - | - | - | |
| Gorthan Wilkor ♂ | HD A | ED 0 | n/n | n/n | A67,0 OG Xf102,9 Xv53,7 P3 F |
| Gorthan Werewolf ♂ | - | - | - | - | |
| Gorthan Warlock's Wesen ♂ | - | - | - | - | |
| Gorthan Wampirzyca ♁ | HD A | - | - | - | A60 OF Xf108,2 Xv55,74 Xh0,625 P1 |
| Gorthan Wadera ♁ | - | - | - | - | |
| Esposizione | Data | Categoria | Giudizio | Pos. | Titoli | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grand Prix Slovakia - Nitra Giudice: Stefan Stefik (SK) |
04-06-2011 | Baby (3-6 onths) | Molto promettente | 1 | |
||
| Klubová výstava venovaná Ing. Jozefovi Sopuchovi - Hrabušice Giudice: Jind?ich Jedli?ka (CZ) |
31-07-2011 | Puppy (6-9 months) | Molto promettente | 3 | |
||
| Medzinárodná výstava psov - Nitra Giudice: Miroslav Václavík (CZ) |
19-11-2011 | Youth class (9-18 months) | Molto buono | - | |
||
| Medzinárodna výstava psov Nitracanis - Nitra Giudice: Gabriela Ridar?ikova (SK) |
24-03-2012 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 3 | |
||
| Celostatna Vystava Psov - Banska Bystrica Giudice: Vladimír Javor?ik (SK) |
06-05-2012 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 1 | CACJ Miglior Giovane |
||
| Gran Prix Slovakia - Nitra Giudice: Oskar Dora |
09-06-2012 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 1 | CACJ |
||
| Derby Winner Show 2012 Nitra Giudice: Gabriela Ridar?ikova (SK) |
10-06-2012 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 1 | CACJ |
||
| Narodna Vystava Psow - Velka Ida Giudice: Ma?gorzata Supronowicz (PL) |
20-07-2012 | Middle class | Eccellente | 2 | ris. CAC |
||
| Medzinárodná Výstava Psov Velka Ida Giudice: Gabriela Ridar?ikova (SK) |
21-07-2012 | Middle class | Eccellente | 1 | CAC |
||
| Klubová výstava CSV - Hrabušice - Podlesok Giudice: Sona bognarova (SK) |
11-08-2012 | Middle class | Eccellente | 1 | CAC |
||
| Internazionale di Nitra (SK) Giudice: Gabriela Ridar?ikova (SK) |
01-12-2012 | Middle class | Eccellente | 1 | CAC |
||
| Internazionale di Nitra (SK) Giudice: Vladimír Piskay (SK) |
02-12-2012 | Middle class | Eccellente | 2 | ris. CAC |
||
| Klubová výstava ?SV - Nitra Giudice: František ml. Rosík (SK) |
22-02-2013 | Working class | Eccellente | 3 | |
||
| XVII. Európska výstava ?eskoslovenského vl?iaka - Podskalie Giudice: Jana Tomešková (CZ) |
24-08-2013 | Working class | Eccellente | 4 | |
||
| Medzinárodná Výstava Danube Duo CACIB - Bratislava Giudice: Vladimír Piskay (SK) |
26-10-2013 | Open class | Eccellente | 1 | CAC |
||
| Európska výstava ceskoslovenského vlciaka Jasenie Giudice: František ml. Rosík (SK) |
13-07-2014 | Champion class | Eccellente | 1 | CAC |
||
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nathan Bully royal club | 1 | 6 | 6 | 2 (33.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Ares Karpatská svorka | 4 | 6.25 | 25 | 9 (36%) | 55.56% | 11.11% | - | - | - |
| Blek z Liehovarského dvora | 8 | 4.5 | 36 | 13 (36.11%) | 84.62% | 15.38% | - | - | - |
| Brix Zlatá žila | 4 | 6 | 24 | 1 (4.17%) | 100% | - | - | - | - |
| Astor Mot'ovský dvor CS | 10 | 6 | 60 | 5 (8.33%) | 40% | 20% | - | 20% | 20% |
| Nuk z Pohraniční stráže | 3 | 5.67 | 17 | - | - | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nathan Bully royal club | 6 | 50% | 50% | 33.33% | 33.33% | 67 cm | 60 cm | 102.9 | - | 53.7 | 108.2 | 55.7 | 0.6 |
| Ares Karpatská svorka | 25 | 52% | 48% | 38.46% | 8.33% | 69 cm | 61 cm | 111.3 | 54.9 | 0.7 | - | - | - |
| Blek z Liehovarského dvora | 36 | 63.89% | 36.11% | 34.78% | 15.38% | 66.8 cm | 61 cm | 111.8 | 54.5 | - | 113.3 | 55.8 | - |
| Brix Zlatá žila | 24 | 37.5% | 62.5% | 11.11% | - | 66 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Astor Mot'ovský dvor CS | 60 | 50% | 50% | 20% | 50% | 65 cm | 54.3 cm | - | - | - | - | - | - |
| Nuk z Pohraniční stráže | 17 | 64.71% | 35.29% | 45.45% | 50% | 68 cm | 61.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Amálka od Buližníku CS | 0,87611% | 12.5 | 16,21% | 29 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 6 | Astor Mot'ovský dvor CS | 0,20361% | 7.8125 | 4,64% | 60 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,22614% | 6.25 | 18,08% | 83 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Bety Zepeř CS | 0,21705% | 6.25 | 13,4% | 12 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,25438% | 6.25 | 31,05% | 95 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 5,7 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,43008% | 8.59375 | 26,03% | 31 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 6,6 | Gar z Rosíkova CS | 0,23377% | 7.8125 | 20,17% | 130 |
| 21 | ♂ 5,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 6,6,7,7,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 0,73242% | 21.875 | 25% | 246 |
| 3 | ♂ 5,7 - ♀ 7 | Beckie z Lisého dvora CS | 0,05844% | 4.6875 | 20,35% | 20 |
| 3 | ♂ 5,7 - ♀ 7 | Binc Pohostinstvo CS | 0,04916% | 4.6875 | 0,73% | 62 |
| 3 | ♂ 7 - ♀ 5,7 | Káj z Rosíkova CS | 0,0644% | 4.6875 | 31,93% | 42 |
| COI TOTALE: | 3,34556% |