| Nato: | 09-11-2023 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO2418857 |
| Microchip: | 380260004615598 |
| Madre: | ELDINGAR |
| Padre: | LOGAN |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.9% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,66% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 90.32 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 15.40 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() LOGAN- -COI: 23.27% |
![]() NAVAJOHD A ED 0COI: 21.66% |
![]() ARIMMINUM NAMANASLUHD A ED 0COI: 22.60% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() ARIMMINUM ZENAHD A ED 0COI: 21.29% |
Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
|||
ARIMMINUM LADAHD A ED 0COI: 20.19% |
||||
![]() INDIANACHEYENNEHD B ED 0COI: 21.95% |
![]() BMAILLOTHD A ED 0COI: 20.24% |
UMYHD A ED 0COI: 18.69% |
||
ARIMMINUM HARWENHD A ED 0COI: 20.19% |
||||
![]() FEBELHD B ED 0COI: 25.81% |
INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
|||
DAUNAHD B -COI: 19.96% |
||||
![]() SAUVAGE LO SPIRITO DEL LUPOHD A ED 0COI: 20.16% |
![]() FORESTA INCANTATA BOROMIRHD A ED 0COI: 19.13% |
![]() Art z Viktoriinej záhradyHD A ED 0COI: 23.69% |
Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
|
Amy z Čakajovského dvoraHD A -COI: 23.12% |
||||
![]() FORESTA INCANTATA IMLANDRIS |
TRISTANHD A ED 0COI: 17.11% |
|||
Bernie z UherHD B ED 0COI: 18.84% |
||||
![]() KEYRAHD A ED 0COI: 20.77% |
![]() BYRON PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 26.78% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
HANKA PASSO DEL LUPO- -COI: 20.00% |
||||
![]() ARIMMINUM HARWENHD A ED 0COI: 20.19% |
Jerry Lee z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() ELDINGAR- -COI: 22.24% |
![]() DUNGIE DARKO LUPI DEL MONTALEHD A ED 0COI: 24.28% |
![]() ARESHD A ED 0COI: 21.85% |
![]() AMOR PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ANYANKAHD B -COI: 21.03% |
ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
|||
NIAHD B -COI: 21.29% |
||||
![]() LEAH SILVER DELL'IRCO SORTIEREHD A ED 0COI: 19.89% |
![]() Crying Wolf EchoHD A ED 0COI: 24.05% |
Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
||
Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
||||
![]() MAYA L'AMICO DEL LUPOHD A ED 0COI: 28.58% |
INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
|||
ARISSAHD A ED 0COI: 22.92% |
||||
![]() PHOENYX MIRAI MONTEFELTRO LUPI DEL MONTALEHD B ED 0COI: 23.25% |
![]() Nanuk new montale spod ĎumbieraHD A ED 0COI: 24.94% |
![]() Bajkal Tajomný tulákHD A -COI: 25.81% |
Dag z Tematínskych kopcovHD A -COI: 24.08% |
|
Ambra Slnečný dvorHD B -COI: 23.73% |
||||
![]() Beta Vlčí démonHD A -COI: 23.04% |
Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
|||
Aida Vlčí démonHD A -COI: 19.42% |
||||
![]() TALA LUPI DEL MONTALE- -COI: 20.66% |
![]() Blizzard Amant GrisHD A ED 0COI: 24.65% |
Cork Stín vlkaHD A -COI: 18.81% |
||
Grey spod ĎumbieraHD B -COI: 26.23% |
||||
![]() ARIMMINUM OBRAHD A ED 0COI: 20.00% |
Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ALVIN | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| LOGAN | 1 | 8 | 8 | - | - | - | - | - | - |
| NAVAJO | 5 | 7.4 | 37 | 9 (24.32%) | 77.78% | 11.11% | - | 11.11% | - |
| ARIMMINUM NAMANASLU | 17 | 6.18 | 105 | 45 (42.86%) | 55.56% | 42.22% | 2.22% | - | - |
| Eligo z Peronowki | 18 | 5.06 | 91 | 43 (47.25%) | 97.67% | 2.33% | - | - | - |
| Hero z Rofa | 6 | 5.83 | 35 | 21 (60%) | 57.14% | 19.05% | 14.29% | 4.76% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ALVIN | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| LOGAN | 8 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| NAVAJO | 37 | 64.86% | 35.14% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM NAMANASLU | 105 | 55.24% | 44.76% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Eligo z Peronowki | 91 | 45.05% | 54.95% | 12.2% | 10% | 66.6 cm | 63.2 cm | 106.1 | 54.2 | - | 108.1 | 55.9 | - |
| Hero z Rofa | 35 | 45.71% | 54.29% | 31.25% | 31.58% | 68.6 cm | 63.7 cm | 108 | 53.6 | - | 103.2 | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Eligo z Peronowki | 0,42321% | 9.375 | 18,21% | 91 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | INDUK PASSO DEL LUPO | 0,21179% | 6.25 | 23,88% | 102 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 5,6 | MIKY PASSO DEL LUPO | 0,43593% | 9.375 | 23,85% | 184 |
| 6 | ♂ 5,6,6,7 - ♀ 5,6 | Ambra Vlčí naděje | 0,6149% | 11.71875 | 19,57% | 68 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,6 | FENDY PASSO DEL LUPO | 0,10496% | 6.25 | 20,03% | 38 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,6 | Hero z Rofa | 0,11396% | 6.25 | 20,48% | 35 |
| COI TOTALE: | 1,90475% |