| Nato: | 14-06-2018 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Dragona Tichý stín |
| Padre: | Crying Wolf Evander |
| Allevatore: | Dunajský vlk |
| Proprietario: | DUDÃKOVá JANA |
| Provenienza: | SK |
| WOLF BLOOD: | 27.9% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,66% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 96.77 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 11.83 % Powered by WGI LAB | Selezione: | A67 Of P3 Xv56,72 Xf105,97 Xh0,647 |
| Contatti: |
|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Akim Dunajský vlk | 7 | 6.71 | 47 | 13 (27.66%) | 15.38% | - | - | - | - |
| Crying Wolf Evander | 4 | 5.75 | 23 | 8 (34.78%) | 87.5% | 12.5% | - | - | - |
| Hitt spod Ďumbiera | 18 | 5.39 | 97 | 47 (48.45%) | 72.34% | 21.28% | 4.26% | 2.13% | - |
| Dixon Radov Dvor | 5 | 3.8 | 19 | 7 (36.84%) | 57.14% | 14.29% | 14.29% | 14.29% | - |
| Artex Radov dvor | 3 | 4.33 | 13 | 8 (61.54%) | 75% | 12.5% | 12.5% | - | - |
| Amir Bonus | 1 | 5 | 5 | 1 (20%) | 100% | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Akim Dunajský vlk | 47 | 59.57% | 40.43% | 3.57% | 5.26% | 67 cm | 65 cm | 106.6 | 54.8 | 0.7 | 107.7 | 54.6 | 0.6 |
| Crying Wolf Evander | 23 | 34.78% | 65.22% | 25% | 26.67% | 66.5 cm | 62.5 cm | 108.6 | 56.9 | 0.6 | 106.9 | 79.6 | 0.6 |
| Hitt spod Ďumbiera | 97 | 48.45% | 51.55% | 23.4% | 30% | 68.8 cm | 63.6 cm | 107.4 | 54.7 | 0.6 | 110.1 | 55.5 | 0.7 |
| Dixon Radov Dvor | 19 | 47.37% | 52.63% | 33.33% | 50% | 66 cm | 62.8 cm | - | - | - | 107.8 | 54.7 | - |
| Artex Radov dvor | 13 | 53.85% | 46.15% | 57.14% | 50% | 49.8 cm | 60 cm | 102.4 | 53 | - | 122 | 52.5 | - |
| Amir Bonus | 5 | 40% | 60% | 50% | - | 67 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | ♂ 4,6,7 - ♀ 5 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,63594% | 11.71875 | 31,05% | 95 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 4 | Cézar z Krotkovského dvora CS | 0,25981% | 7.8125 | 35,49% | 29 |
| 5 | ♂ 5,5 - ♀ 7,7,7 | Binc Pohostinstvo CS | 0,29497% | 8.59375 | 0,73% | 62 |
| 6 | ♂ 5,6,6,7 - ♀ 6,7 | Cézar od Pavlišina CS | 0,0664% | 9.375 | 36,18% | 91 |
| 5 | ♂ 6,6,7,7 - ♀ 5 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,36864% | 7.8125 | 26,03% | 31 |
| 5 | ♂ 6,7,7 - ♀ 5,7 | Astor Mot'ovský dvor CS | 0,20361% | 7.03125 | 4,64% | 60 |
| 6 | ♂ 5,7,7 - ♀ 6,7,7 | Flota z Rosíkova CS | 0,10829% | 7.8125 | 11,03% | 11 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Beckie z Lisého dvora CS | 0,05844% | 3.90625 | 20,35% | 20 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Adon Kanakor CS | 0,05608% | 3.90625 | 16,81% | 10 |
| COI TOTALE: | 2,05218% |