| Nato: | 15-05-2025 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Angie Vlci Novohradu |
| Padre: | Akim Dunajský vlk |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | |
| Provenienza: | SK |
| WOLF BLOOD: | 28.1% Powered by WGI LAB |
| COI: | 23,22% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 91.94 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 16.81 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
![]() Akim Dunajský vlkHD A ED 0COI: 20.66% |
![]() Crying Wolf EvanderHD A ED 0COI: 24.05% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
![]() Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
Artex Radov dvorHD A -COI: 25.81% |
Brita ČičkyHD A -COI: 18.66% |
||||
![]() Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
|||
Grace Kollárov dvorHD A -COI: 29.79% |
||||
![]() Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
![]() Casanova Zlatá žilaHD A -COI: 22.52% |
Axel Imad Issa- -COI: 19.12% |
||
Asta od Grandtnerov CS- -COI: 19.86% |
||||
![]() Grácia DórHD A -COI: 19.70% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
|||
Chasa Ruskov dvor CS- -COI: 13.12% |
||||
![]() Dragona Tichý stínHD A ED 0COI: 18.74% |
![]() Aris JartonHD A ED 0COI: 19.48% |
![]() Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
Arin na BlatechHD B -COI: 20.72% |
|
Avahoc Stín vlkaHD A -COI: 14.55% |
||||
![]() Brita z Vlčího dubuHD A -COI: 19.05% |
Fanda Fox Eden severuHD A -COI: 17.86% |
|||
Fea z Ponického dvoraHD A -COI: 19.85% |
||||
![]() Ajga z Datova rájeHD C -COI: 16.98% |
![]() Amor Gabčov dvorHD A -COI: 8.91% |
Cézar z Krotkovského dvora CSHD A -COI: 35.49% |
||
Eska Pohostinstvo CS- -COI: 9.98% |
||||
![]() Gejša z Vlčí chaloupkyHD B -COI: 17.74% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
|||
Ajga ReolupHD A -COI: 17.11% |
||||
![]() Angie Vlci NovohraduHD A ED 0COI: 23.14% |
![]() Zdychavský vlk BodríkHD A ED 0COI: 21.92% |
![]() Avatar z Chtelnických lesovHD A -COI: 20.25% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() Hermína Oskár DórHD A -COI: 19.07% |
Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
|||
Hera z RofaHD A -COI: 20.48% |
||||
![]() Ariana Zdychavský vlkHD A ED 0COI: 21.26% |
![]() Baladin ArqevaHD A ED 0COI: 19.30% |
Eury z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
||
Valkyra z Molu EsHD A -COI: 19.82% |
||||
![]() Izma FončordaHD B -COI: 25.72% |
Alex z Čakajovského dvoraHD A -COI: 23.12% |
|||
Heja FončordaHD A -COI: 23.85% |
||||
![]() Nelly Lupus ArdorHD B ED 0COI: 23.16% |
![]() Baxter Vlčí tlapkaHD A ED 0COI: 23.35% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
|
Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
||||
![]() Aileen Vlčí tlapkaHD B ED 0COI: 22.12% |
Enor Malý BysterecHD A -COI: 23.02% |
|||
Gira DakmatHD B ED 0COI: 20.16% |
||||
![]() Chiara Lupus ArdorHD A ED 0COI: 21.06% |
![]() Amore Mio SrdcerváčHD A ED 0COI: 18.29% |
Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
||
ARIMMINUM AVETAJGAHD B -COI: 20.19% |
||||
![]() Capa Negra Lupus ArdorHD A -COI: 20.26% |
Baloo z Blatnických vinicHD A -COI: 19.23% |
|||
Cona Veľký jarokHD B -COI: 22.10% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dragona Vlci Novohradu | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Angie Vlci Novohradu | 1 | 11 | 11 | 11 (100%) | - | - | - | - | - |
| Nelly Lupus Ardor | 2 | 8.5 | 17 | 4 (23.53%) | 75% | 25% | - | - | - |
| Chiara Lupus Ardor | 1 | 7 | 7 | 6 (85.71%) | 66.67% | 33.33% | - | - | - |
| Capa Negra Lupus Ardor | 2 | 3 | 6 | 5 (83.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Cona Veľký jarok | 4 | 9.25 | 37 | 13 (35.14%) | 84.62% | 15.38% | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dragona Vlci Novohradu | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Angie Vlci Novohradu | 11 | 72.73% | 27.27% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Nelly Lupus Ardor | 17 | 52.94% | 47.06% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Chiara Lupus Ardor | 7 | 28.57% | 71.43% | 50% | 100% | 68 cm | 63.8 cm | 108.8 | 55.9 | 0.6 | 108.3 | 54.8 | 0.6 |
| Capa Negra Lupus Ardor | 6 | 33.33% | 66.67% | 100% | 100% | 67 cm | 62.5 cm | 110.8 | 55.8 | 0.7 | 109.7 | 54.7 | 0.7 |
| Cona Veľký jarok | 37 | 51.35% | 48.65% | 26.32% | 44.44% | 66.2 cm | 62 cm | 108.9 | 56.7 | 0.7 | 107.4 | 54 | 0.6 |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | Hitt spod Ďumbiera | 1,72403% | 18.75 | 23,54% | 97 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Argo Přízrak Karpat | 0,42035% | 9.375 | 17,94% | 83 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,6 | Dixon Radov Dvor | 0,23237% | 10.9375 | 23,87% | 19 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Hero z Rofa | 0,11396% | 4.6875 | 20,48% | 35 |
| 6 | ♂ 5,6,7 - ♀ 7,7,7 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,19078% | 7.8125 | 31,05% | 95 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Fea z Ponického dvora | 0,05551% | 3.90625 | 19,85% | 36 |
| 3 | ♂ 5,7 - ♀ 7 | Cézar z Krotkovského dvora CS | 0,06495% | 4.6875 | 35,49% | 29 |
| COI TOTALE: | 2.80195% |