| Nato: | 02-04-2011 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Brita z Vlčího dubu |
| Padre: | Argo Přízrak Karpat |
| Allevatore: | Jarton |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.4% Powered by WGI LAB |
| COI: | 19,48% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 90.32 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 8.55 % Powered by WGI LAB | Selezione: | A70 Oh P1 Xv55,7 Xf107,9 |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| Aris Jarton x Ajga z Datova ráje 2014-05-30 | |||||
| Dragona Tichý stín ♁ | HD A | ED 0 | n/n | n/n | A62.5 E1 OF Xf109,6 Xv56 Xh0,688 P1 |
| Domenico Tichý stín ♂ | HD A | ED 0 | n/n | n/DW | A67,0 OG Xf104,48 Xv53,73 Xh0,61 P1 Xhs20,90 Xb19,40 Xe |
| Demoniak Tichý stín ♂ | HD A | ED 0 | n/n | - | A67,0 OG Xf104,48 Xv53,73 Xh0,65 P1 Xhs20,90 Xb19,40 Xe |
| De Mia Tichý stín ♁ | - | - | - | - | |
| Aris Jarton x Auronita Bohemia Luaro 2016-01-27 | |||||
| E Bohemia Luaro ♂ | - | - | - | - | |
| E'caylo Bohemia Luaro ♂ | - | - | - | - | |
| Éirinn Bohemia Luaro ♁ | - | - | - | - | |
| Eleanor Bohemia Luaro ♁ | - | - | - | - | |
| Ernyus Bohemia Luaro ♂ | - | - | - | - | |
| Eyron Bohemia Luaro ♂ | HD A | ED 0 | n/n | n/n | A66,0 OH Xf104,55 Xv56,06 Xh0,65 Xhs18,18 Xb18,18 Xe |
| Aris Jarton x Cristine Diamond Tichý stín 2016-09-11 | |||||
| Hádes Astat Tichý stín ♂ | HD A | ED 0 | n/n | n/DW | A67,0 D8 H15 OG Xf105,97 Xv53,73 Xh0,67 Xhs20,90 Xb19,40 Xe |
| Hannibal Astat Tichý stín ♂ | HD A | ED 0 | n/n | n/n | A65,0 D1 F1 OC Xf107,69 Xv53,08 Xh0,65 Xhs20,00 Xb18,46 Xe |
| Hardy Astat Tichý stín ♂ | - | - | - | - | A65,0 |
| Hati Astat Tichý stín ♁ | - | - | - | - | |
| Hiroko Astat Tichý stín ♂ | - | - | - | - | A62,0 OH Xf108,06 Xv54,84 Xh0,61 Xhs17,74 Xb17,74 Xe |
| Aris Jarton x Bosorka ArQeVa 2017-02-27 | |||||
| Keisy z Katusického dvora ♁ | - | - | - | - | |
| Kai Draco z Katusického dvora ♂ | - | - | - | - | |
| Korg z Katusického dvora ♂ | - | - | - | - | |
| Kobi z Katusického dvora ♂ | - | - | - | - | |
| Kirria z Katusického dvora ♁ | HD A | ED 0 | n/n | n/DW | |
| Aris Jarton x Archie z Molu Es 2017-10-29 | |||||
| Misho z Katusického dvora ♂ | - | - | - | - | |
| Max z Katusického dvora ♂ | - | - | - | - | |
| Aris Jarton x Arka z Postupického podlesí 2017-10-30 | |||||
| Gringo z Postupického podlesí ♂ | - | - | - | - | |
| Grace z Postupického podlesí ♁ | - | - | - | - | |
| Geeny z Postupického podlesí ♁ | - | - | - | - | |
| Gary z Postupického podlesí ♂ | - | - | - | - | |
| Gigi z Postupického podlesí ♁ | - | - | - | - | |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aris Jarton | 6 | 4.5 | 27 | 17 (62.96%) | 41.18% | - | - | - | - |
| Argo Přízrak Karpat | 11 | 7.55 | 83 | 32 (38.55%) | 50% | 9.38% | 9.38% | 9.38% | 6.25% |
| Arin na Blatech | 1 | 6 | 6 | 2 (33.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Gáj Jimili CS | 5 | 6.4 | 32 | 10 (31.25%) | 40% | 20% | 40% | - | - |
| Aris Hlas divočiny CS | 7 | 6.57 | 46 | 6 (13.04%) | 16.67% | - | 33.33% | 16.67% | 33.33% |
| Binc Pohostinstvo CS | 13 | 4.77 | 62 | 1 (1.61%) | - | - | 100% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aris Jarton | 27 | 62.96% | 37.04% | 29.41% | 10% | 66.4 cm | 62 cm | 105.4 | 54.1 | - | 109.6 | 56 | 0.7 |
| Argo Přízrak Karpat | 83 | 50.6% | 48.19% | 33.33% | 27.5% | 66.9 cm | 62.3 cm | 110.6 | 53.5 | 0.6 | 109.9 | 55.2 | - |
| Arin na Blatech | 6 | 50% | 50% | 33.33% | 33.33% | 68 cm | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| Gáj Jimili CS | 32 | 50% | 50% | 37.5% | 6.25% | 65.8 cm | 64 cm | 104.6 | 52.3 | - | - | - | - |
| Aris Hlas divočiny CS | 46 | 60.87% | 39.13% | 14.29% | 11.11% | 67 cm | 61 cm | - | - | - | - | - | - |
| Binc Pohostinstvo CS | 62 | 41.94% | 58.06% | 19.23% | 30.56% | 66.4 cm | 61.9 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | ♂ 4,6,6 - ♀ 5 | Alda od Pavlišina CS | 0,72917% | 12.5 | 25,33% | 35 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Ariel Lobos CS | 0,21113% | 6.25 | 8,95% | 42 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Cabrixa Vopa CS | 0,21656% | 6.25 | 12,48% | 27 |
| 4 | ♂ 5,5 - ♀ 5,5 | Gar z Rosíkova CS | 0,93508% | 12.5 | 20,17% | 130 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Binc Pohostinstvo CS | 0,09832% | 4.6875 | 0,73% | 62 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Dan Balmar CS | 0,11263% | 4.6875 | 16,94% | 54 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Aba Vopa CS | 0,10844% | 4.6875 | 12,4% | 15 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Astor Mot'ovský dvor CS | 0,1018% | 4.6875 | 4,64% | 60 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 6,6 | Barry z Doušova dvora CS | 0,20623% | 7.8125 | 6,33% | 62 |
| 5 | ♂ 5,7,7 - ♀ 6,6 | Flit z Rosíkova CS | 0,10829% | 7.8125 | 11,03% | 61 |
| 5 | ♂ 5,7,7 - ♀ 6,6 | Bruna z Banišťa CS | 0,10729% | 7.8125 | 9,86% | 43 |
| COI TOTALE: | 2,93495% |