| Datum narození: | 27-10-1995 |
| Pohlaví: | Pes |
| Registr: | CMKU 562/95 |
| Mikročip: | - |
| Matka: | Bety Zepeř CS |
| Otec: | Amur z Ďáblova kaňonu CS |
| Chovatel: | Reoulup |
| Majitel: | - |
| Původ: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 25.9% Powered by WGI LAB |
| COI: | 17,11% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 54.84 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 5.91 % Powered by WGI LAB | Bonitace: | A68 K3 Of P1 |
| Kontakty: |
| Jméno | HD | ED | DM | DW | Bonitace |
|---|---|---|---|---|---|
| Akim Reolup x Inka z Litavské kotliny CS 1999-02-28 | |||||
| Ceky Cedra Eden severu ♁ | - | - | - | - | |
| Ceroky Crazy Eden severu ♂ | HD B | - | - | - | A68,0 D5 OD Xf120,59 Xv54,41 Xh0,66 P3 Xhs23,53 Xb19,12 Xe Xt |
| Centory Caspar Eden severu ♂ | - | - | - | - | A68 B12 I10 P14 |
| Celki Centa Eden severu ♁ | - | - | - | - | |
| Cindy Calisto Eden severu ♁ | - | - | - | - | |
| Akim Reolup x Bira od Chrudimky CS 1999-12-04 | |||||
| Dresig Eden severu ♂ | - | - | - | - | |
| Devils lover Eden severu ♂ | HD A | - | - | - | A70,0 OC Xf121,43 Xv52,86 Xh0,62 P3 Xhs22,14 Xb18,57 Xe |
| Dolores Eden severu ♁ | HD C | - | - | - | A67 OC P3 |
| Dennis Eden severu ♂ | HD C | - | - | - | A66,0 OF Xf115,15 Xv53,03 Xh0,66 P1 Xhs22,73 Xb18,18 Xe Xt |
| Deril Eden severu ♂ | - | - | - | - | |
| Dynastie Eden severu ♁ | - | - | - | - | |
| Dragon Eden severu ♂ | HD A | - | - | - | A68,0 OG Xf113,24 Xv57,35 Xh0,66 P1 Xhs22,06 Xb20,59 Xe Xt |
| Akim Reolup x Bira od Chrudimky CS 2000-10-14 | |||||
| Frajerka Eden severu ♁ | - | - | - | - | A63 OI P3 |
| Fanda Fox Eden severu ♂ | HD A | - | - | - | A70,0 OF Xf110,00 Xv52,86 Xh0,76 P1 Xhs20,00 Xb17,14 Xe |
| Finta Eden severu ♁ | - | - | - | - | |
| Felon Eden Severu ♁ | HD A | ED 0 | - | - | A62 K3 OF R1 P3 |
| Výstava | Datum | Kategorie | Hodnocení | Poz. | Tituly | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Klubová výstava ?sV - Zlín Giudice: Tibor Havelka (SK) |
13-05-2000 | Working class | Eccellente | 1 | |
||
| Jméno | Vrhy | Σ | Potomci | HD test | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Akim Reolup | 3 | 5.33 | 16 | 7 (43.75%) | 57.14% | 14.29% | 28.57% | - | - |
| Amur z Ďáblova kaňonu CS | 16 | 5.19 | 83 | 21 (25.3%) | 38.1% | 14.29% | 14.29% | 14.29% | 19.05% |
| Atos Heol CS | 7 | 5.43 | 38 | 13 (34.21%) | 46.15% | 7.69% | 15.38% | 23.08% | 7.69% |
| Barry z Doušova dvora CS | 13 | 4.77 | 62 | 6 (9.68%) | 50% | 33.33% | - | 16.67% | - |
| Ayak z Vlamy CS | 5 | 7.6 | 38 | - | - | - | - | - | - |
| Caro z Pohraniční stráže | 2 | 4 | 8 | - | - | - | - | - | - |
| Jméno | Potomci | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Akim Reolup | 16 | 50% | 50% | 75% | 37.5% | 68.3 cm | 64 cm | - | - | - | - | - | - |
| Amur z Ďáblova kaňonu CS | 83 | 62.65% | 37.35% | 26.92% | 38.71% | 66.9 cm | 61.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Atos Heol CS | 38 | 47.37% | 52.63% | 16.67% | 30% | 66.7 cm | 62.2 cm | - | - | - | - | - | - |
| Barry z Doušova dvora CS | 62 | 50% | 50% | 22.58% | 29.03% | 70 cm | 28.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Ayak z Vlamy CS | 38 | 47.37% | 52.63% | 27.78% | 30% | 68.4 cm | 42.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Caro z Pohraniční stráže | 8 | 62.5% | 37.5% | 40% | 33.33% | 70 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generace | Jméno | Chovatelská stanice | % Krev | Pokrevní příb. % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 3 | Barry z Doušova dvora CS | 3,29971% | 25 | 6,33% | 62 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Acarka Bropa CS | 0,81644% | 12.5 | 4,97% | 22 |
| 3 | ♂ 4,4 - ♀ 4 | Atos z Belešova CS | 1,73264% | 18.75 | 11,03% | 68 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 4,4 | Ayak z Vlamy CS | 0,84572% | 18.75 | 8,35% | 38 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 4,4 | Ata z Richnovského dvora CS (F3) | 0,79117% | 18.75 | 1,36% | 30 |
| 10 | ♂ 4,5,5,5,5,6 - ♀ 5,5,5,6 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 4,5166% | 31.25 | 25% | 246 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 5,5,5 | Zilka z Pohraniční stráže | 0,19703% | 12.5 | 0,8% | 8 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 5,5,5 | Caro z Pohraniční stráže | 0,19856% | 12.5 | 1,66% | 8 |
| 6 | ♂ 5,5,6 - ♀ 5,5,6 | Ara z Pohraniční stráže | 0,81253% | 15.625 | 4,31% | 29 |
| 14 | ♂ 5,6,6,7,7,7 - ♀ 6,6,6,7,7,7,7,7 | Lord z Pohraniční stráže (F3) | 0,54131% | 17.1875 | 0,78% | 68 |
| CELKOVÝ COI: | 13,7517% |