| Nato: | 01-01-2022 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Daira z Iduškinej farmy |
| Padre: | Akim Dunajský vlk |
| Allevatore: | z Privalincovho dvora |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | SK |
| WOLF BLOOD: | 28% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,38% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 98.39 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 15.84 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() Akim Dunajský vlkHD A ED 0COI: 20.66% |
![]() Crying Wolf EvanderHD A ED 0COI: 24.05% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
![]() Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
Artex Radov dvorHD A -COI: 25.81% |
Brita ČičkyHD A -COI: 18.66% |
||||
![]() Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
|||
Grace Kollárov dvorHD A -COI: 29.79% |
||||
![]() Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
![]() Casanova Zlatá žilaHD A -COI: 22.52% |
Axel Imad Issa- -COI: 19.12% |
||
Asta od Grandtnerov CS- -COI: 19.86% |
||||
![]() Grácia DórHD A -COI: 19.70% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
|||
Chasa Ruskov dvor CS- -COI: 13.12% |
||||
![]() Dragona Tichý stínHD A ED 0COI: 18.74% |
![]() Aris JartonHD A ED 0COI: 19.48% |
![]() Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
Arin na BlatechHD B -COI: 20.72% |
|
Avahoc Stín vlkaHD A -COI: 14.55% |
||||
![]() Brita z Vlčího dubuHD A -COI: 19.05% |
Fanda Fox Eden severuHD A -COI: 17.86% |
|||
Fea z Ponického dvoraHD A -COI: 19.85% |
||||
![]() Ajga z Datova rájeHD C -COI: 16.98% |
![]() Amor Gabčov dvorHD A -COI: 8.91% |
Cézar z Krotkovského dvora CSHD A -COI: 35.49% |
||
Eska Pohostinstvo CS- -COI: 9.98% |
||||
![]() Gejša z Vlčí chaloupkyHD B -COI: 17.74% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
|||
Ajga ReolupHD A -COI: 17.11% |
||||
![]() Daira z Iduškinej farmyHD A ED 0COI: 21.48% |
![]() Element of Life Šedý pokladHD A ED 0COI: 22.00% |
![]() CHEWBEHD A ED 0COI: 20.22% |
![]() ARIMMINUM NOUAUHD A ED 0COI: 22.60% |
Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
ARIMMINUM ZENAHD A ED 0COI: 21.29% |
||||
![]() EDHA PASSO DEL LUPOHD B ED 0COI: 25.97% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
|||
ELIS PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.62% |
||||
![]() Daily Wolf Rhoderick SodarHD A ED 0COI: 21.01% |
![]() Blue de la Louve BlancheHD A -COI: 32.56% |
Crying Wolf MerlinHD A -COI: 26.56% |
||
Crying Wolf OssaHD B ED 0COI: 32.73% |
||||
![]() Kaimi Eden severuHD A -COI: 17.43% |
Dragon Eden severuHD A -COI: 17.86% |
|||
Julie z Litavské kotlinyHD A -COI: 12.67% |
||||
![]() Elektra z Blatnických vinicHD A -COI: 20.18% |
![]() Collin SotisHD A ED 0COI: 22.13% |
![]() Art z Viktoriinej záhradyHD A ED 0COI: 23.69% |
Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
|
Amy z Čakajovského dvoraHD A -COI: 23.12% |
||||
![]() Felon Eden SeveruHD A ED 0COI: 17.86% |
Akim ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Bira od Chrudimky CSHD A -COI: 27.94% |
||||
![]() Aika z Vlčího dubuHD A -COI: 17.00% |
![]() Kairo od ÚhoštěHD A -COI: 17.45% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Ko-Ko z Molu EsHD B -COI: 15.98% |
||||
![]() Fea z Ponického dvoraHD A -COI: 19.85% |
Nord Šedá eminenceHD A -COI: 14.33% |
|||
Cira z Ponického dvoraHD C -COI: 17.02% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Amir z Privalincovho dvora | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Akim Dunajský vlk | 7 | 6.71 | 47 | 13 (27.66%) | 15.38% | - | - | - | - |
| Crying Wolf Evander | 4 | 5.75 | 23 | 8 (34.78%) | 87.5% | 12.5% | - | - | - |
| Hitt spod Ďumbiera | 18 | 5.39 | 97 | 47 (48.45%) | 72.34% | 21.28% | 4.26% | 2.13% | - |
| Dixon Radov Dvor | 5 | 3.8 | 19 | 7 (36.84%) | 57.14% | 14.29% | 14.29% | 14.29% | - |
| Artex Radov dvor | 3 | 4.33 | 13 | 8 (61.54%) | 75% | 12.5% | 12.5% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Amir z Privalincovho dvora | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Akim Dunajský vlk | 47 | 59.57% | 40.43% | 3.57% | 5.26% | 67 cm | 65 cm | 106.6 | 54.8 | 0.7 | 107.7 | 54.6 | 0.6 |
| Crying Wolf Evander | 23 | 34.78% | 65.22% | 25% | 26.67% | 66.5 cm | 62.5 cm | 108.6 | 56.9 | 0.6 | 106.9 | 79.6 | 0.6 |
| Hitt spod Ďumbiera | 97 | 48.45% | 51.55% | 23.4% | 30% | 68.8 cm | 63.6 cm | 107.4 | 54.7 | 0.6 | 110.1 | 55.5 | 0.7 |
| Dixon Radov Dvor | 19 | 47.37% | 52.63% | 33.33% | 50% | 66 cm | 62.8 cm | - | - | - | 107.8 | 54.7 | - |
| Artex Radov dvor | 13 | 53.85% | 46.15% | 57.14% | 50% | 49.8 cm | 60 cm | 102.4 | 53 | - | 122 | 52.5 | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Fea z Ponického dvora | 0,44405% | 9.375 | 19,85% | 36 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,6 | Akim Reolup | 0,11109% | 6.25 | 17,11% | 16 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,6 | Bira od Chrudimky CS | 0,12346% | 6.25 | 27,94% | 18 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,6 | Hero z Rofa | 0,22792% | 6.25 | 20,48% | 35 |
| 4 | ♂ 5,6,7 - ♀ 7 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,06359% | 6.25 | 31,05% | 95 |
| 4 | ♂ 5,7 - ♀ 7,7 | Cézar z Krotkovského dvora CS | 0,12991% | 5.46875 | 35,49% | 29 |
| COI TOTALE: | 1,10001% |