| Nato: | 25-11-2024 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Berry Venatio Lupus |
| Padre: | Akim Dunajský vlk |
| Allevatore: | Venatio Lupus |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | SK |
| WOLF BLOOD: | 28% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,9% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 96.77 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 17.64 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() Akim Dunajský vlkHD A ED 0COI: 20.66% |
![]() Crying Wolf EvanderHD A ED 0COI: 24.05% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
![]() Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
Artex Radov dvorHD A -COI: 25.81% |
Brita ČičkyHD A -COI: 18.66% |
||||
![]() Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
|||
Grace Kollárov dvorHD A -COI: 29.79% |
||||
![]() Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
![]() Casanova Zlatá žilaHD A -COI: 22.52% |
Axel Imad Issa- -COI: 19.12% |
||
Asta od Grandtnerov CS- -COI: 19.86% |
||||
![]() Grácia DórHD A -COI: 19.70% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
|||
Chasa Ruskov dvor CS- -COI: 13.12% |
||||
![]() Dragona Tichý stínHD A ED 0COI: 18.74% |
![]() Aris JartonHD A ED 0COI: 19.48% |
![]() Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
Arin na BlatechHD B -COI: 20.72% |
|
Avahoc Stín vlkaHD A -COI: 14.55% |
||||
![]() Brita z Vlčího dubuHD A -COI: 19.05% |
Fanda Fox Eden severuHD A -COI: 17.86% |
|||
Fea z Ponického dvoraHD A -COI: 19.85% |
||||
![]() Ajga z Datova rájeHD C -COI: 16.98% |
![]() Amor Gabčov dvorHD A -COI: 8.91% |
Cézar z Krotkovského dvora CSHD A -COI: 35.49% |
||
Eska Pohostinstvo CS- -COI: 9.98% |
||||
![]() Gejša z Vlčí chaloupkyHD B -COI: 17.74% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
|||
Ajga ReolupHD A -COI: 17.11% |
||||
![]() Berry Venatio Lupus- -COI: 23.50% |
![]() Benjamin Vlčí štěstíHD A ED 0COI: 20.91% |
![]() Tobrok Conall YelHD A ED 0COI: 20.66% |
![]() Baxter Vlčí tlapkaHD A ED 0COI: 23.35% |
Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
Aileen Vlčí tlapkaHD B ED 0COI: 22.12% |
||||
![]() Yelka z Litavské kotlinyHD A ED 1COI: 19.86% |
Bounty z Blatnických vinicHD A -COI: 19.23% |
|||
Tara z Litavské kotlinyHD A -COI: 17.71% |
||||
![]() Asma Miracle MiaHD A ED 0COI: 21.25% |
![]() Juri Oskár DórHD A ED 0COI: 21.90% |
Baladin ArqevaHD A ED 0COI: 19.30% |
||
Helena Oskár DórHD A ED 0COI: 19.07% |
||||
![]() Asta z Opoja Pod HàjomHD A ED 0COI: 23.20% |
Ir Oskár DórHD A -COI: 23.24% |
|||
Etna od StarkejHD A -COI: 19.50% |
||||
![]() Aurora Venatio LupusHD A ED 0COI: 22.88% |
![]() Egon Vikvel wolfHD A ED 0COI: 24.26% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
|
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() Ajša Vikvel wolfHD A -COI: 25.02% |
Enar spod ĎumbieraHD A -COI: 26.19% |
|||
Jasa spod ĎumbieraHD B -COI: 22.62% |
||||
![]() Calysto Lupus ArdorHD A -COI: 20.26% |
![]() Baloo z Blatnických vinicHD A -COI: 19.23% |
Unkas z Molu EsHD A -COI: 19.33% |
||
Aika z Vlčího dubuHD A -COI: 17.00% |
||||
![]() Cona Veľký jarokHD B -COI: 22.10% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
|||
Ala Malý BysterecHD A -COI: 21.74% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Evora Venatio Lupus | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Berry Venatio Lupus | 1 | 9 | 9 | - | - | - | - | - | - |
| Aurora Venatio Lupus | 1 | 7 | 7 | - | - | - | - | - | - |
| Calysto Lupus Ardor | 2 | 5.5 | 11 | 8 (72.73%) | 87.5% | - | - | - | - |
| Cona Veľký jarok | 4 | 9.25 | 37 | 13 (35.14%) | 84.62% | 15.38% | - | - | - |
| Ala Malý Bysterec | 2 | 1.5 | 3 | 2 (66.67%) | 50% | 50% | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Evora Venatio Lupus | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Berry Venatio Lupus | 9 | 55.56% | 44.44% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Aurora Venatio Lupus | 7 | - | 100% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Calysto Lupus Ardor | 11 | 27.27% | 72.73% | 33.33% | 62.5% | 66 cm | 63.2 cm | 107.5 | 54.6 | 0.6 | 109 | 54.5 | 0.7 |
| Cona Veľký jarok | 37 | 51.35% | 48.65% | 26.32% | 44.44% | 66.2 cm | 62 cm | 108.9 | 56.7 | 0.7 | 107.4 | 54 | 0.6 |
| Ala Malý Bysterec | 3 | - | 100% | - | 100% | - | 63.3 cm | - | - | - | 107.8 | 54.7 | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 5 | Hitt spod Ďumbiera | 0,86201% | 15.625 | 23,54% | 97 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 6 | Arys z Oravy | 0,47686% | 14.0625 | 25,96% | 32 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,6 | Dixon Radov Dvor | 0,46474% | 10.9375 | 23,87% | 19 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 6 | Argo Přízrak Karpat | 0,21017% | 7.8125 | 17,94% | 83 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 6,6 | Dáša Chlumecké podzámčí | 0,21307% | 9.375 | 21,02% | 36 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 6,6,7 | Artex Radov dvor | 0,12029% | 7.03125 | 25,81% | 13 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,7 | Fea z Ponického dvora | 0,16652% | 5.46875 | 19,85% | 36 |
| 5 | ♂ 5,6,7 - ♀ 7,7 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,12719% | 7.03125 | 31,05% | 95 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 7,7 | Hero z Rofa | 0,11396% | 4.6875 | 20,48% | 35 |
| COI TOTALE: | 2,75481% |