| Nato: | 06-01-2019 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Aisha z Vlčí říše |
| Padre: | Kraken Kuklík |
| Allevatore: | Vlk z Podstránĕ |
| Proprietario: | KOLENY MARICA |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,69% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 90.32 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.17 % Powered by WGI LAB | Selezione: | A68 C13 L7 Of Qr Xv54,4 Xf105,9 |
| Contatti: |
0033615233621
|
![]() Kraken KuklíkHD A ED 0COI: 18.56% |
![]() Curt z Vlčího dubuHD A -COI: 19.75% |
![]() Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
![]() Arin na BlatechHD B -COI: 20.72% |
Gáj Jimili CSHD A -COI: 16.44% |
Connie Volání roduHD C -COI: 18.16% |
||||
![]() Avahoc Stín vlkaHD A -COI: 14.55% |
Atos Tinkin dvor CSHD A -COI: 14.34% |
|||
Bonie Mrazivé tichoHD B -COI: 14.56% |
||||
![]() Fea z Ponického dvoraHD A -COI: 19.85% |
![]() Nord Šedá eminenceHD A -COI: 14.33% |
Flik Šedá eminenceHD A -COI: 16.62% |
||
Haidy Šedá eminenceHD A -COI: 10.00% |
||||
![]() Cira z Ponického dvoraHD C -COI: 17.02% |
Brit Hlas divočiny CSHD A -COI: 15.03% |
|||
Fea Jimili CSHD A -COI: 23.91% |
||||
![]() Amy KuklíkHD A ED 0COI: 18.13% |
![]() Hero od ÚhoštěHD A -COI: 17.40% |
![]() Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
|
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Assisi z DehnicHD A -COI: 15.67% |
Brit Mabosa CSHD A -COI: 15.92% |
|||
Becky Kanakor CSHD A -COI: 16.81% |
||||
![]() Uny Tossa z Molu EsHD A -COI: 19.33% |
![]() OLIVER PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 24.35% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
||
UMAHD A -COI: 20.00% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Aisha z Vlčí říšeHD A ED 0COI: 20.25% |
![]() Dante od Voldušské nivyHD A ED 0COI: 19.70% |
![]() Quenno od ÚhoštěHD A -COI: 17.53% |
![]() Doran z Ponického dvoraHD B -COI: 17.02% |
Brit Hlas divočiny CSHD A -COI: 15.03% |
Fea Jimili CSHD A -COI: 23.91% |
||||
![]() Moki od ÚhoštěHD A -COI: 17.45% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Ko-Ko z Molu EsHD B -COI: 15.98% |
||||
![]() Era Chlumecké podzámčíHD B -COI: 21.02% |
![]() Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
Adon Kanakor CSHD A -COI: 16.81% |
||
Bessy z Kladenské záře CSHD A -COI: 17.08% |
||||
![]() Grace Kollárov dvorHD A -COI: 29.79% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Citka Kollárov dvorHD A -COI: 37.11% |
||||
![]() Bonnie YtaxHD A ED 0COI: 18.43% |
![]() Veron z Molu EsHD B ED 0COI: 19.82% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
|
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Angelina z Katusického dvoraHD A -COI: 16.34% |
![]() Bony z Města SadskéHD A -COI: 12.85% |
Aran Kanakor CSHD A -COI: 16.81% |
||
Elza z Braunsteinova dvora CSHD A -COI: 11.32% |
||||
![]() Dolores Eden severuHD C -COI: 17.86% |
Akim ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Bira od Chrudimky CSHD A -COI: 27.94% |
| Prova | Data | Luogo | Qualifica |
|---|---|---|---|
| ZZO1 | 22-08-2025 | Czech Republic | 93/100 |
| Obé 1 | 05-07-2025 | France | 166-320 |
| Brevet RU 1 | 06-10-2024 | France | Excelent |
| FPR 2 | 22-07-2023 | Czech Republic | 75/100 |
| BH-VT | 25-09-2022 | France | Approved |
| I-FH 1 | 24-09-2022 | France | Sufficient |
| FPR 1 | 17-07-2022 | Czech Republic | Good |
| Brevet RU | 06-05-2022 | France | Excelent |
| IFH | 10-03-2022 | France | Good 84 pt |
| Brevet Obeissance | 06-11-2021 | Luttertbach | Excelent |
| OBE-ZZO | 25-07-2021 | Czech Republic | 47 pt |
| FPR 1 | 24-07-2021 | Czech Republic | 65 pt |
| TAN | 18-07-2021 | Chalette sur Loin | Excelent |
| CSAU | 30-05-2021 | Strasbourg | exclent 24/24 |
| Esposizione | Data | Categoria | Giudizio | Pos. | Titoli | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bratislava DANUBE CACIB Giudice: Jakkel Tamas Hu |
25-10-2019 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 1 | CACJ |
||
| Bratislava DANUBE CACIB Giudice: Gabriela Ridarcikova Sk |
26-10-2019 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 1 | |
||
| Club show of Ceskoslovenský vlciak - Dolný Kubín Giudice: Viera VÍTKOVÁ ( SK ) |
07-08-2020 | Middle class | Eccellente | 3 | |
||
| Special show of ceskoslovenský vlciak - Dolný Kubín Giudice: Anna KOCHAN (PL) |
08-08-2020 | Middle class | Eccellente | 1 | CAC |
||
| World Dog Show BRNO Giudice: Soukupová Monika (CZ) |
30-09-2021 | Open class | Eccellente | - | |
||
| Exposition National de Strasbourg Giudice: Ritter Claude |
21-08-2022 | Working class | Eccellente | 2 | ris. CAC |
||
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Argo Vlk z Podstránĕ | 4 | 6 | 24 | 21 (87.5%) | - | - | - | - | - |
| Kraken Kuklík | 15 | 5.6 | 84 | 30 (35.71%) | 56.67% | 6.67% | - | - | - |
| Curt z Vlčího dubu | 8 | 5.38 | 43 | 18 (41.86%) | 50% | 5.56% | - | - | - |
| Argo Přízrak Karpat | 11 | 7.55 | 83 | 32 (38.55%) | 50% | 9.38% | 9.38% | 9.38% | 6.25% |
| Arin na Blatech | 1 | 6 | 6 | 2 (33.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Gáj Jimili CS | 5 | 6.4 | 32 | 10 (31.25%) | 40% | 20% | 40% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Argo Vlk z Podstránĕ | 24 | 45.83% | 54.17% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Kraken Kuklík | 84 | 61.9% | 38.1% | 17.31% | 18.75% | 69 cm | 63.3 cm | 107.2 | 53.7 | 0.7 | 110.6 | 54.1 | - |
| Curt z Vlčího dubu | 43 | 48.84% | 51.16% | 33.33% | 9.09% | 68.9 cm | 63 cm | 107 | 53.6 | 0.6 | 106.8 | 53.4 | - |
| Argo Přízrak Karpat | 83 | 50.6% | 48.19% | 33.33% | 27.5% | 66.9 cm | 62.3 cm | 110.6 | 53.5 | 0.6 | 109.9 | 55.2 | - |
| Arin na Blatech | 6 | 50% | 50% | 33.33% | 33.33% | 68 cm | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| Gáj Jimili CS | 32 | 50% | 50% | 37.5% | 6.25% | 65.8 cm | 64 cm | 104.6 | 52.3 | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | ARIMMINUM UPSTREAM | 0,85287% | 12.5 | 18,59% | 57 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Ali Reolup | 0,44434% | 9.375 | 17,11% | 60 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Fea Jimili CS | 0,23674% | 6.25 | 23,91% | 28 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Brit Hlas divočiny CS | 0,22065% | 6.25 | 15,03% | 30 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | CUTT | 0,10576% | 4.6875 | 19,76% | 144 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,6 | Milo Ruskov dvor CS | 0,11099% | 6.25 | 16,59% | 89 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,6 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,11307% | 6.25 | 18,08% | 83 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,6 | Bety Zepeř CS | 0,10853% | 6.25 | 13,4% | 12 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Aran Kanakor CS | 0,05608% | 3.90625 | 16,81% | 26 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Adon Kanakor CS | 0,05608% | 3.90625 | 16,81% | 10 |
| COI TOTALE: | 2,30511% |