| Nato: | 25-01-2010 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Angelina z Katusického dvora |
| Padre: | Veron z Molu Es |
| Allevatore: | Ytax |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.9% Powered by WGI LAB |
| COI: | 18,43% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 98.39 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 10.26 % Powered by WGI LAB | Selezione: | A62 Of P1 Xv54,8 Xf111,3 |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| Bonnie Ytax x Dante od Voldušské nivy 2013-12-15 | |||||
| Ava z Vlčí říše ♁ | - | - | - | - | |
| Arwen z Vlčí říše ♁ | - | - | - | - | |
| Aisha z Vlčí říše ♁ | HD A | ED 0 | n/n | n/n | A64,5 Xf111,63 Xv52,71 Xh0,67 Xhs21,71 Xb18,60 Xe |
| Bonnie Ytax x Adone Absaroki 2017-07-02 | |||||
| Buccio z Vlčí říše ♂ | - | - | - | - | |
| Bell z Vlčí říše ♁ | - | - | - | - | |
| Bee z Vlčí říše ♁ | - | - | - | - | |
| Baronek z Vlčí říše ♂ | - | - | - | - | |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bonnie Ytax | 2 | 3.5 | 7 | 1 (14.29%) | 100% | - | - | - | - |
| Angelina z Katusického dvora | 3 | 3.67 | 11 | 5 (45.45%) | 100% | - | - | - | - |
| Dolores Eden severu | 2 | 7.5 | 15 | 5 (33.33%) | 40% | 20% | 40% | - | - |
| Bira od Chrudimky CS | 3 | 6 | 18 | 8 (44.44%) | 50% | - | 37.5% | - | 12.5% |
| Asta Ladce CS | 4 | 7.75 | 31 | 6 (19.35%) | 33.33% | - | 33.33% | 33.33% | - |
| Césia Pohostinstvo CS | 1 | 7 | 7 | 1 (14.29%) | 100% | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bonnie Ytax | 7 | 28.57% | 71.43% | - | 20% | - | 64 cm | - | - | - | 111.6 | 52.7 | - |
| Angelina z Katusického dvora | 11 | 45.45% | 54.55% | 40% | 50% | 67.5 cm | 63 cm | 111.9 | 55.8 | - | 111.7 | 54 | - |
| Dolores Eden severu | 15 | 26.67% | 73.33% | 50% | 9.09% | 71.5 cm | 63 cm | 105.6 | 54.9 | - | 108 | 56 | - |
| Bira od Chrudimky CS | 18 | 55.56% | 44.44% | 50% | 37.5% | 68.6 cm | 64 cm | - | - | - | - | - | - |
| Asta Ladce CS | 31 | 41.94% | 58.06% | 30.77% | 38.89% | 64.3 cm | 60 cm | - | - | - | - | - | - |
| Césia Pohostinstvo CS | 7 | 57.14% | 42.86% | 50% | 33.33% | 65.5 cm | 60 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 7 - ♀ 4 | Ajax Břevnovská stopa CS | 0,11613% | 7.03125 | 21,29% | 46 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 4 | Asi z Pačesova sadu CS | 0,1071% | 7.03125 | 10,08% | 20 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Atos Heol CS | 0,10721% | 4.6875 | 12,32% | 38 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Cézar od Pavlišina CS | 0,1328% | 4.6875 | 36,18% | 91 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Flota z Rosíkova CS | 0,10829% | 4.6875 | 11,03% | 11 |
| 3 | ♂ 6,7 - ♀ 5 | Ben z Vlčí pláně CS | 0,16187% | 5.46875 | 12,16% | 19 |
| 3 | ♂ 6,7 - ♀ 5 | Brita od Pavlišina CS | 0,18229% | 5.46875 | 25,33% | 17 |
| 4 | ♂ 6,7,7 - ♀ 5 | Gar z Rosíkova CS | 0,23377% | 6.25 | 20,17% | 130 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Káj z Rosíkova CS | 0,0644% | 3.90625 | 31,93% | 42 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Exa Vopa CS | 0,05361% | 3.90625 | 12,32% | 24 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Ariel Lobos CS | 0,05278% | 3.90625 | 8,95% | 42 |
| COI TOTALE: | 1,32026% |