| Nato: | 27-12-2003 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Dolores Eden severu |
| Padre: | Bony z Města Sadské |
| Allevatore: | z Katusického dvora |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 28.6% Powered by WGI LAB |
| COI: | 16,34% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 85.48 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 7.28 % Powered by WGI LAB | Selezione: | A63,5 E1 R1 Od P3 Xv56 Xf108 |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| Angelina z Katusického dvora x Kelt z Molu Es 2009-02-02 | |||||
| Avar Ytax ♂ | - | - | - | - | |
| Amy Ytax ♁ | HD A | - | - | - | A64,0 F2 K1 OF Xf109,38 Xv53,13 Xh0,63 P3 Xhs20,31 Xb19,53 Xe |
| Anabell Ytax ♁ | - | - | - | - | |
| Angie Ytax ♁ | HD B | ED 0 | - | - | A62,0 Xf112,90 Xv56,45 Xh0,61 Xhs19,35 Xb19,35 Xe |
| Antara Ytax ♁ | HD A | - | - | - | A63,0 E1 F2 OH Xf114,29 Xv53,97 Xh0,69 P3 Xhs19,05 Xb20,63 Xe |
| Arno Ytax ♂ | - | - | - | - | |
| Atilla Ytax ♂ | HD A | ED 0 | n/n | n/n | A66,0 OH Xf115,15 Xv56,82 Xh0,61 P1 Xhs21,21 Xb19,70 Xe |
| Angelina z Katusického dvora x Veron z Molu Es 2010-01-25 | |||||
| Bowie Ytax ♂ | HD A | ED 0 | - | - | A69,5 M5 OF Xf108,63 Xv54,68 Xh0,61 P3 Xhs18,71 Xb18,71 Xe |
| Bonnie Ytax ♁ | HD A | ED 0 | - | - | A62,0 OF Xf111,29 Xv54,84 Xh0,67 P1 Xhs17,74 Xb19,35 Xe |
| Billy Kid Ytax ♂ | - | - | - | - | |
| Angelina z Katusického dvora x Veron z Molu Es 2011-01-25 | |||||
| Claire Ytax ♁ | - | - | - | - | |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Angelina z Katusického dvora | 3 | 3.67 | 11 | 5 (45.45%) | 100% | - | - | - | - |
| Dolores Eden severu | 2 | 7.5 | 15 | 5 (33.33%) | 40% | 20% | 40% | - | - |
| Bira od Chrudimky CS | 3 | 6 | 18 | 8 (44.44%) | 50% | - | 37.5% | - | 12.5% |
| Asta Ladce CS | 4 | 7.75 | 31 | 6 (19.35%) | 33.33% | - | 33.33% | 33.33% | - |
| Césia Pohostinstvo CS | 1 | 7 | 7 | 1 (14.29%) | 100% | - | - | - | - |
| Gyra z Pohraniční stráže | 6 | 5.17 | 31 | 3 (9.68%) | 33.33% | - | - | 66.67% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Angelina z Katusického dvora | 11 | 45.45% | 54.55% | 40% | 50% | 67.5 cm | 63 cm | 111.9 | 55.8 | - | 111.7 | 54 | - |
| Dolores Eden severu | 15 | 26.67% | 73.33% | 50% | 9.09% | 71.5 cm | 63 cm | 105.6 | 54.9 | - | 108 | 56 | - |
| Bira od Chrudimky CS | 18 | 55.56% | 44.44% | 50% | 37.5% | 68.6 cm | 64 cm | - | - | - | - | - | - |
| Asta Ladce CS | 31 | 41.94% | 58.06% | 30.77% | 38.89% | 64.3 cm | 60 cm | - | - | - | - | - | - |
| Césia Pohostinstvo CS | 7 | 57.14% | 42.86% | 50% | 33.33% | 65.5 cm | 60 cm | - | - | - | - | - | - |
| Gyra z Pohraniční stráže | 31 | 38.71% | 61.29% | 25% | 63.16% | 66 cm | 56.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Bruna z Banišťa CS | 0,21458% | 6.25 | 9,86% | 43 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Bak z Doušova dvora CS | 0,20623% | 6.25 | 6,33% | 31 |
| 24 | ♂ 5,6,6,6,6,6,6,6,7,7 - ♀ 5,5,5,5,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 5,67627% | 38.28125 | 25% | 246 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 6 | Kazan (F1) z Pohraniční stráže | 0,19531% | 7.8125 | 0% | 20 |
| 7 | ♂ 5,5,6,6 - ♀ 6,6,6 | Ata z Richnovského dvora CS (F3) | 0,59338% | 14.0625 | 1,36% | 30 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Ada z Pohraniční stráže | 0,10571% | 4.6875 | 8,35% | 13 |
| 6 | ♂ 5,6,6 - ♀ 6,6,6 | Ayak z Vlamy CS | 0,31714% | 10.9375 | 8,35% | 38 |
| 5 | ♂ 5,6,7,7 - ♀ 6 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,10238% | 7.8125 | 4,86% | 21 |
| 6 | ♂ 6,6 - ♀ 5,7,7,7 | Cmuka z Pohraniční stráže | 0,21591% | 8.59375 | 10,65% | 33 |
| COI TOTALE: | 7,62691% |