| Born: | 09-12-2025 |
| Sex: | Female |
| Registrer: | |
| Microchip: | |
| Mother: | Jezinka ArQeVa |
| Father: | Norbert z Molu Es |
| Breeder: | Arqeva |
| Owner: | - |
| Nation: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,05% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 91.94 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 14.66 % Powered by WGI LAB | Bonitation: |
| Contact: |
![]() Norbert z Molu EsHD A ED 0COI: 20.63% |
Garon z Blatnických vinicHD A ED 0COI: 20.63% |
![]() Aschar ArQeVaHD A ED 0COI: 19.68% |
![]() Qeron z Molu EsHD A -COI: 18.74% |
Doran z Ponického dvoraHD B -COI: 17.02% |
Go-Go z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
||||
![]() Valkyra z Molu EsHD A -COI: 19.82% |
INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
|||
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() Aika z Vlčího dubuHD A -COI: 17.00% |
![]() Kairo od ÚhoštěHD A -COI: 17.45% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Ko-Ko z Molu EsHD B -COI: 15.98% |
||||
![]() Fea z Ponického dvoraHD A -COI: 19.85% |
Nord Šedá eminenceHD A -COI: 14.33% |
|||
Cira z Ponického dvoraHD C -COI: 17.02% |
||||
Fu Finka z Molu EsHD A ED 0COI: 19.85% |
![]() Avatar z Chtelnických lesovHD A -COI: 20.25% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
|
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() Hermína Oskár DórHD A -COI: 19.07% |
Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
|||
Hera z RofaHD A -COI: 20.48% |
||||
![]() Atinka Sun z Molu EsHD A ED 0COI: 20.37% |
![]() Erik z Věrné smečkyHD A -COI: 19.21% |
Bref od Tištínského potokaHD A -COI: 18.89% |
||
Assay z Věrné smečkyHD A -COI: 18.75% |
||||
![]() Yukon z Molu EsHD A ED 0COI: 19.82% |
HARGO L'AMICO DEL LUPOHD A -COI: 28.58% |
|||
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() Jezinka ArQeVaHD A ED 0COI: 20.09% |
![]() Altyr z Podřipské samotyHD A ED 0COI: 20.54% |
![]() Amani Stříbrný úplněkHD A ED 0COI: 18.04% |
![]() Ares Stín vlkaHD A -COI: 14.55% |
Atos Tinkin dvor CSHD A -COI: 14.34% |
Bonie Mrazivé tichoHD B -COI: 14.56% |
||||
![]() Dina Doubravka z Vlčí chaloupkyHD A -COI: 17.35% |
Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
|||
Ajga ReolupHD A -COI: 17.11% |
||||
![]() Asta Jasmine EyesHD A ED 0COI: 21.34% |
![]() Darek z Údolí tichaHD A -COI: 23.78% |
Dak Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
||
Alexa z Porčova mlýnaHD C -COI: 18.92% |
||||
![]() Cavern z Věrné smečkyHD A -COI: 18.41% |
Dat Šedý chlupHD A -COI: 17.53% |
|||
Dia DakmatHD C -COI: 21.27% |
||||
![]() Butterfly ArQeVaHD A -COI: 19.30% |
![]() Eury z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
|
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Valkyra z Molu EsHD A -COI: 19.82% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
| Name | HD | ED | DM | DW | Bonitation |
|---|
| Name | Litters | Σ | Offsprings | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zetha Sora arqeva | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Jezinka ArQeVa | 3 | 6.67 | 20 | 4 (20%) | 50% | - | - | - | - |
| Butterfly ArQeVa | 5 | 7.4 | 37 | 27 (72.97%) | 25.93% | - | - | - | - |
| Valkyra z Molu Es | 6 | 7.5 | 45 | 24 (53.33%) | 83.33% | 12.5% | - | - | - |
| ARIMMINUM UPSTREAM | 7 | 8.14 | 57 | 28 (49.12%) | 60.71% | 21.43% | 7.14% | 7.14% | 3.57% |
| Ambra Vlčí naděje | 10 | 6.8 | 68 | 39 (57.35%) | 66.67% | 30.77% | 2.56% | - | - |
| Name | Offsprings | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zetha Sora arqeva | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Jezinka ArQeVa | 20 | 50% | 50% | 20% | - | 68.5 cm | - | 107.3 | 54 | - | - | - | - |
| Butterfly ArQeVa | 37 | 56.76% | 43.24% | 28.57% | 31.25% | 68 cm | 62.4 cm | 108.2 | 54.1 | - | 109.3 | 54.8 | 0.7 |
| Valkyra z Molu Es | 45 | 46.67% | 53.33% | 38.1% | 41.67% | 68.3 cm | 63.2 cm | 109.4 | 54.2 | - | 108.5 | 55.1 | 0.7 |
| ARIMMINUM UPSTREAM | 57 | 57.89% | 42.11% | 30.3% | 37.5% | 68.9 cm | 64.1 cm | 108 | 55.9 | - | 107.5 | 54.4 | - |
| Ambra Vlčí naděje | 68 | 36.76% | 63.24% | 16% | 13.95% | 70.5 cm | 64.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generation | Name | Rate | % Blood | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 3 | Valkyra z Molu Es | 1,59946% | 18.75 | 19,82% | 45 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 4 | ARIMMINUM UPSTREAM | 0,42643% | 12.5 | 18,59% | 57 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 4 | INDUK PASSO DEL LUPO | 0,21179% | 10.9375 | 23,88% | 102 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Ali Reolup | 0,22217% | 6.25 | 17,11% | 60 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Dia Dakmat | 0,11326% | 4.6875 | 21,27% | 27 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Elba z Rofa | 0,12056% | 4.6875 | 25,96% | 6 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Tambury z Rosíkova | 0,11053% | 4.6875 | 14,97% | 28 |
| 3 | ♂ 6,7 - ♀ 5 | Amálka od Buližníku CS | 0,16427% | 5.46875 | 16,21% | 29 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Atos Tinkin dvor CS | 0,05417% | 3.90625 | 14,34% | 6 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Bonie Mrazivé ticho | 0,05435% | 3.90625 | 14,56% | 16 |
| COI TOTAL: | 3.077% |