| Nato: | 18-10-2015 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Atinka Sun z Molu Es |
| Padre: | Avatar z Chtelnických lesov |
| Allevatore: | z Molu Es |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 19,85% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 100.00 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 13.59 % Powered by WGI LAB | Selezione: | A64 K1 Oh Xv54,7 Xf110,9 |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| Fu Finka z Molu Es x Bran Anwar 2017-11-18 | |||||
| Ivén Ishka z Molu Es ♂ | - | - | - | - | |
| I Lua Linda z Molu Es ♁ | - | - | - | - | |
| Iara z Molu Es ♁ | HD A | ED 0 | n/n | n/n | A62,5 OG R1 Xf108 Xv55 Xh0,71 Xb17,60 |
| Ice Queen z Molu Es ♁ | HD A | ED 0 | n/n | n/n | A65,0 K1 OF Xf107,69 Xv55,38 Xh0,56 Xhs19,23 Xb18,46 Xe Qr |
| Indigo z Molu Es ♁ | HD A | ED 0 | n/n | n/n | A61,5 OG Xf105,69 Xv55,28 Xh0,68 Xhs19,51 Xb17,89 Qr |
| Indy z Molu Es ♁ | - | - | - | - | |
| Iris z Molu Es ♁ | - | - | - | - | |
| Iron Nato z Molu Es ♂ | - | - | - | - | |
| Fu Finka z Molu Es x Garon z Blatnických vinic 2019-04-30 | |||||
| Laerry z Molu Es ♂ | - | - | - | - | |
| Lakota z Molu Es ♁ | - | - | - | - | |
| Lamborgino z Molu Es ♂ | HD A | ED 0 | n/n | n/n | A71,0 OH Xf107,04 Xv54,93 Xh0,58 Xhs19,72 Xb18,31 Xe |
| Largo z Molu Es ♂ | - | - | - | - | |
| Lesomil z Molu Es ♂ | - | - | - | - | |
| Lora z Molu Es ♁ | - | - | - | - | |
| Lord of Shadow z Molu Es ♂ | - | - | - | - | |
| Fu Finka z Molu Es x Earl z Postupického Podlesí 2020-11-15 | |||||
| Maiko z Molu Es ♂ | - | - | - | - | |
| Matylda z Molu Es ♁ | - | - | - | - | |
| Maux z Molu Es ♂ | HD A | ED 0 | n/n | n/DW | A70,0 OG Xf107,14 Xv54,29 Xh0,58 Xhs18,57 Xb18,57 Xe |
| Mija z Molu Es ♁ | - | - | - | - | |
| Miracle z Molu Es ♁ | HD A | ED 0 | n/n | n/DW | A67,0 OH Xf105,97 Xv55,22 Xh0,58 Xhs19,40 Xb16,42 Xe |
| Money z Molu Es ♂ | - | - | - | - | |
| Mora z Molu Es ♁ | - | - | - | - | |
| Moss z Molu Es ♂ | HD B | ED 0 | n/n | n/n | A67,0 D8 K1 OI Xf114,93 Xv53,73 Xh0,61 Xhs20,90 Xb19,40 Xe |
| Fu Finka z Molu Es x Garon z Blatnických vinic 2021-06-11 | |||||
| Norbert z Molu Es ♂ | HD A | ED 0 | n/n | n/n | A68,0 OF Xf110,29 Xv54,41 Xh0,61 Xhs19,85 Xb19,12 Xe |
| Navarre z Molu Es ♂ | - | - | - | - | |
| Esposizione | Data | Categoria | Giudizio | Pos. | Titoli | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Speciální výstava - Kladno Rozd?lov Giudice: Leos Jancik |
23-10-2016 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 1 | CACJ Miglior Giovane, Miglior Femmina BOB Migliore di Razza |
||
| DUO CACIB Praha Giudice: Ladislav Kukla |
29-10-2016 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 1 | CACJ |
||
| DUO CACIB Praha Giudice: Philippou Kelveri Sonia |
30-10-2016 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 1 | CACJ |
||
| DUO CACIB BRNO (CZ) Giudice: Novakova Iveta (CZ) |
04-02-2017 | Middle class | Eccellente | 1 | CAC, CACIB Miglior Femmina BOB Migliore di Razza |
||
| DUO CACIB BRNO (CZ) Giudice: |
05-02-2017 | Middle class | Eccellente | 1 | CAC |
||
| World Special Show of Slovak National Breeds Giudice: Jaroslav Matyas SK (maschi) - Piskay Vladimir S |
18-02-2017 | Middle class | Eccellente | 1 | CAC |
||
| Klubová výstava Ceskoslovenských vlcáku Nadejkov (CZ) Giudice: Tibor Havelka (SK) |
16-04-2017 | Middle class | Eccellente | 1 | CAC |
||
| Benelux Winner Giudice: Dupas Jean-Jaques |
09-08-2018 | Champion class | Eccellente | 3 | |
||
| WDS Amsterdam Giudice: Skalin Bo (SW) |
10-08-2018 | Champion class | Eccellente | - | |
||
| Speciální výstava CSV KCHCSV CR Giudice: Jindrich Jedlicka |
16-09-2018 | Champion class | Eccellente | 2 | ris. CAC |
||
| European Dog Show Giudice: Miroslav Vaclavick |
12-10-2018 | Champion class | Eccellente | 2 | |
||
| Brno DUO CACIB 2 Giudice: Anna Kochan (PL) |
02-02-2020 | Champion class | Eccellente | 1 | CAC, CACIB Miglior Femmina BOB Migliore di Razza |
||
| Raduno KCHCSV CR Giudice: Lenka Folget Klimova |
21-04-2024 | Working class | Eccellente | 1 | CAC |
||
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fu Finka z Molu Es | 4 | 6.25 | 25 | 8 (32%) | 87.5% | 12.5% | - | - | - |
| Atinka Sun z Molu Es | 4 | 7.25 | 29 | 15 (51.72%) | 66.67% | 13.33% | - | - | - |
| Yukon z Molu Es | 7 | 8.86 | 62 | 36 (58.06%) | 80.56% | 8.33% | 2.78% | 2.78% | - |
| ARIMMINUM UPSTREAM | 7 | 8.14 | 57 | 28 (49.12%) | 60.71% | 21.43% | 7.14% | 7.14% | 3.57% |
| Ambra Vlčí naděje | 10 | 6.8 | 68 | 39 (57.35%) | 66.67% | 30.77% | 2.56% | - | - |
| Cira Volání rodu | 3 | 6.33 | 19 | 5 (26.32%) | 20% | 20% | 40% | 20% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fu Finka z Molu Es | 25 | 52% | 48% | 30.77% | 33.33% | 69 cm | 63.8 cm | 109.8 | 54.3 | - | 106.9 | 55.2 | 0.7 |
| Atinka Sun z Molu Es | 29 | 41.38% | 58.62% | 33.33% | 41.18% | 69.3 cm | 64.1 cm | 109.6 | 54.1 | - | 110.1 | 54.5 | 0.6 |
| Yukon z Molu Es | 62 | 50% | 50% | 38.71% | 38.71% | 69.3 cm | 63.8 cm | 107.8 | 54.4 | - | 138.4 | 55.1 | - |
| ARIMMINUM UPSTREAM | 57 | 57.89% | 42.11% | 30.3% | 37.5% | 68.9 cm | 64.1 cm | 108 | 55.9 | - | 107.5 | 54.4 | - |
| Ambra Vlčí naděje | 68 | 36.76% | 63.24% | 16% | 13.95% | 70.5 cm | 64.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Cira Volání rodu | 19 | 47.37% | 52.63% | 44.44% | 30% | 69.3 cm | 65 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 6 | Elbow zo Sennej | 0,23357% | 7.8125 | 20,49% | 21 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Asta Šinárikov dvor CS | 0,10635% | 4.6875 | 10,28% | 29 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,6 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,25438% | 6.25 | 31,05% | 95 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,6 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,10721% | 6.25 | 12,32% | 32 |
| 4 | ♂ 5,6,7 - ♀ 7 | Káj z Rosíkova CS | 0,0644% | 6.25 | 31,93% | 42 |
| 5 | ♂ 5,7,7,7 - ♀ 7 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,06144% | 6.25 | 26,03% | 31 |
| COI TOTALE: | 0,82735% |