| Nato: | 09-12-2025 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | |
| Microchip: | |
| Madre: | Jezinka ArQeVa |
| Padre: | Norbert z Molu Es |
| Allevatore: | Arqeva |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,05% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 91.94 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 14.66 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
![]() Norbert z Molu EsHD A ED 0COI: 20.63% |
Garon z Blatnických vinicHD A ED 0COI: 20.63% |
![]() Aschar ArQeVaHD A ED 0COI: 19.68% |
![]() Qeron z Molu EsHD A -COI: 18.74% |
Doran z Ponického dvoraHD B -COI: 17.02% |
Go-Go z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
||||
![]() Valkyra z Molu EsHD A -COI: 19.82% |
INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
|||
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() Aika z Vlčího dubuHD A -COI: 17.00% |
![]() Kairo od ÚhoštěHD A -COI: 17.45% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Ko-Ko z Molu EsHD B -COI: 15.98% |
||||
![]() Fea z Ponického dvoraHD A -COI: 19.85% |
Nord Šedá eminenceHD A -COI: 14.33% |
|||
Cira z Ponického dvoraHD C -COI: 17.02% |
||||
Fu Finka z Molu EsHD A ED 0COI: 19.85% |
![]() Avatar z Chtelnických lesovHD A -COI: 20.25% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
|
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() Hermína Oskár DórHD A -COI: 19.07% |
Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
|||
Hera z RofaHD A -COI: 20.48% |
||||
![]() Atinka Sun z Molu EsHD A ED 0COI: 20.37% |
![]() Erik z Věrné smečkyHD A -COI: 19.21% |
Bref od Tištínského potokaHD A -COI: 18.89% |
||
Assay z Věrné smečkyHD A -COI: 18.75% |
||||
![]() Yukon z Molu EsHD A ED 0COI: 19.82% |
HARGO L'AMICO DEL LUPOHD A -COI: 28.58% |
|||
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() Jezinka ArQeVaHD A ED 0COI: 20.09% |
![]() Altyr z Podřipské samotyHD A ED 0COI: 20.54% |
![]() Amani Stříbrný úplněkHD A ED 0COI: 18.04% |
![]() Ares Stín vlkaHD A -COI: 14.55% |
Atos Tinkin dvor CSHD A -COI: 14.34% |
Bonie Mrazivé tichoHD B -COI: 14.56% |
||||
![]() Dina Doubravka z Vlčí chaloupkyHD A -COI: 17.35% |
Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
|||
Ajga ReolupHD A -COI: 17.11% |
||||
![]() Asta Jasmine EyesHD A ED 0COI: 21.34% |
![]() Darek z Údolí tichaHD A -COI: 23.78% |
Dak Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
||
Alexa z Porčova mlýnaHD C -COI: 18.92% |
||||
![]() Cavern z Věrné smečkyHD A -COI: 18.41% |
Dat Šedý chlupHD A -COI: 17.53% |
|||
Dia DakmatHD C -COI: 21.27% |
||||
![]() Butterfly ArQeVaHD A -COI: 19.30% |
![]() Eury z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
|
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Valkyra z Molu EsHD A -COI: 19.82% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zbojník Caspian arqeva | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Norbert z Molu Es | 1 | 2 | 2 | 2 (100%) | - | - | - | - | - |
| Garon z Blatnických vinic | 4 | 5.5 | 22 | 3 (13.64%) | 66.67% | - | 33.33% | - | - |
| Aschar ArQeVa | 5 | 5 | 25 | 6 (24%) | 100% | - | - | - | - |
| Qeron z Molu Es | 4 | 4 | 16 | 8 (50%) | 50% | 25% | 12.5% | 12.5% | - |
| Doran z Ponického dvora | 11 | 4.09 | 45 | 17 (37.78%) | 70.59% | 11.76% | 11.76% | 5.88% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zbojník Caspian arqeva | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Norbert z Molu Es | 2 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Garon z Blatnických vinic | 22 | 63.64% | 36.36% | 14.29% | 12.5% | 69.5 cm | 68 cm | 108.7 | 54.7 | - | 111.8 | 54.4 | - |
| Aschar ArQeVa | 25 | 52% | 48% | 15.38% | 25% | 69 cm | 63.3 cm | 109.4 | 54 | - | 111 | 53 | - |
| Qeron z Molu Es | 16 | 31.25% | 68.75% | 40% | 36.36% | 69 cm | 62.8 cm | 110.9 | 53.2 | - | 110.5 | 52.8 | - |
| Doran z Ponického dvora | 45 | 57.78% | 42.22% | 30.77% | 26.32% | 69.6 cm | 61.6 cm | 110.6 | 54.7 | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 3 | Valkyra z Molu Es | 1,59946% | 18.75 | 19,82% | 45 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 4 | ARIMMINUM UPSTREAM | 0,42643% | 12.5 | 18,59% | 57 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 4 | INDUK PASSO DEL LUPO | 0,21179% | 10.9375 | 23,88% | 102 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Ali Reolup | 0,22217% | 6.25 | 17,11% | 60 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Dia Dakmat | 0,11326% | 4.6875 | 21,27% | 27 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Elba z Rofa | 0,12056% | 4.6875 | 25,96% | 6 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Tambury z Rosíkova | 0,11053% | 4.6875 | 14,97% | 28 |
| 3 | ♂ 6,7 - ♀ 5 | Amálka od Buližníku CS | 0,16427% | 5.46875 | 16,21% | 29 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Atos Tinkin dvor CS | 0,05417% | 3.90625 | 14,34% | 6 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Bonie Mrazivé ticho | 0,05435% | 3.90625 | 14,56% | 16 |
| COI TOTALE: | 3.077% |