| Nato: | 27-10-2017 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Berska Lobos de la Farola |
| Padre: | Alfa de La Guariza de Campoó |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | ES |
| WOLF BLOOD: | 27.4% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,15% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 90.32 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 13.39 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
![]() Alfa de La Guariza de Campoó- -COI: 22.54% |
![]() ARIMMINUM NAMANASLUHD A ED 0COI: 22.60% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() ARIMMINUM ZENAHD A ED 0COI: 21.29% |
![]() Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
Bux z Krotkovského dvora CS- -COI: 35.55% |
||
Vebi z Rosíkova- -COI: 29.63% |
||||
![]() ARIMMINUM LADAHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Cirsé ArqevaHD A ED 0COI: 22.49% |
![]() Amore Mio SrdcerváčHD A ED 0COI: 18.29% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
|
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() ARIMMINUM AVETAJGAHD B -COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Valkyra z Molu EsHD A -COI: 19.82% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Berska Lobos de la FarolaHD B ED 0COI: 19.12% |
![]() Bart z Bělského háječkuHD B ED 0COI: 19.55% |
![]() Quenno od ÚhoštěHD A -COI: 17.53% |
![]() Doran z Ponického dvoraHD B -COI: 17.02% |
Brit Hlas divočiny CSHD A -COI: 15.03% |
Fea Jimili CSHD A -COI: 23.91% |
||||
![]() Moki od ÚhoštěHD A -COI: 17.45% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Ko-Ko z Molu EsHD B -COI: 15.98% |
||||
![]() Aria Osada DraklemHD B -COI: 23.51% |
![]() Brix z Porčova mlýnaHD A -COI: 18.92% |
Baker Šedá eminenceHD A -COI: 20.75% |
||
Gerina Šedá eminenceHD A -COI: 12.51% |
||||
![]() Betty z UherHD C -COI: 18.84% |
Andy od Chrudimky CSHD A -COI: 17.90% |
|||
Alexis od JoanHD B -COI: 12.59% |
||||
![]() Gali Castell del SenillarHD C -COI: 22.80% |
![]() COSMO DANIEL ELITE JUPITER- -COI: 16.26% |
![]() Batt Malý BysterecHD A -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() COSMO DANIEL ELITE FARAHHD B -COI: 17.53% |
IRISLORISHD A ED 0COI: 21.60% |
|||
Ajša ze Součkova dvora- -COI: 22.92% |
||||
![]() COSMO DANIEL ELITE IRINA- -COI: 17.80% |
![]() SPOKHD B ED 0COI: 17.84% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
||
Petra Šedá eminenceHD A -COI: 14.53% |
||||
![]() COSMO DANIEL ELITE DOROTEAHD B ED 0COI: 17.53% |
IRISLORISHD A ED 0COI: 21.60% |
|||
Ajša ze Součkova dvora- -COI: 22.92% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bolt de la Manada de Castro | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Alfa de La Guariza de Campoó | 2 | 8 | 16 | 14 (87.5%) | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM NAMANASLU | 17 | 6.18 | 105 | 45 (42.86%) | 55.56% | 42.22% | 2.22% | - | - |
| Eligo z Peronowki | 18 | 5.06 | 91 | 43 (47.25%) | 97.67% | 2.33% | - | - | - |
| Hero z Rofa | 6 | 5.83 | 35 | 21 (60%) | 57.14% | 19.05% | 14.29% | 4.76% | - |
| Tambury z Rosíkova | 5 | 5.6 | 28 | 8 (28.57%) | 75% | 12.5% | 12.5% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bolt de la Manada de Castro | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Alfa de La Guariza de Campoó | 16 | 81.25% | 18.75% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM NAMANASLU | 105 | 55.24% | 44.76% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Eligo z Peronowki | 91 | 45.05% | 54.95% | 12.2% | 10% | 66.6 cm | 63.2 cm | 106.1 | 54.2 | - | 108.1 | 55.9 | - |
| Hero z Rofa | 35 | 45.71% | 54.29% | 31.25% | 31.58% | 68.6 cm | 63.7 cm | 108 | 53.6 | - | 103.2 | - | - |
| Tambury z Rosíkova | 28 | 50% | 50% | 35.71% | 35.71% | 68 cm | 63.2 cm | 103.6 | 55.3 | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Ali Reolup | 0,22217% | 6.25 | 17,11% | 60 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Milo Ruskov dvor CS | 0,11099% | 4.6875 | 16,59% | 89 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Krásna Ruskov dvor CS | 0,11145% | 4.6875 | 16,65% | 20 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Charon Šedá eminence | 0,0557% | 3.90625 | 17,24% | 120 |
| COI TOTALE: | 0,50032% |