| Nacido: | 08-12-2017 |
| Sexo: | Macho |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Crying Wolf Aurora |
| Padre: | BRUTUS ALBADELLUPO |
| Criador: | Crying Wolf 1996 |
| Propietario: | - |
| Procedencia: | HU |
| WOLF BLOOD: | 27.9% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,81% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 90.32 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 13.20 % Powered by WGI LAB | Selección: |
| Contactos: |
![]() BRUTUS ALBADELLUPOHD A ED 0COI: 20.03% |
![]() FORESTA INCANTATA BOROMIRHD A ED 0COI: 19.13% |
![]() Art z Viktoriinej záhradyHD A ED 0COI: 23.69% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() Amy z Čakajovského dvoraHD A -COI: 23.12% |
Blek z Liehovarského dvoraHD A -COI: 19.01% |
|||
Fenndy Kollárov dvorHD A -COI: 37.11% |
||||
![]() FORESTA INCANTATA IMLANDRIS |
![]() TRISTANHD A ED 0COI: 17.11% |
Bazilišek Mrazivé tichoHD B -COI: 14.56% |
||
ARIMMINUM I'NAHANIHD A -COI: 19.63% |
||||
![]() Bernie z UherHD B ED 0COI: 18.84% |
Andy od Chrudimky CSHD A -COI: 17.90% |
|||
Alexis od JoanHD B -COI: 12.59% |
||||
![]() THARA PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 26.91% |
![]() OBERON PASSO DEL LUPOHD B ED 0COI: 26.78% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() HANKA PASSO DEL LUPO- -COI: 20.00% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
LEGRA- -COI: 17.11% |
||||
![]() GIUDITTA PASSO DEL LUPOHD B ED 0COI: 19.76% |
![]() Will Passo del Lupo z Molu EsHD A ED 0COI: 18.15% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
||
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() ISKA PASSO DEL LUPOHD B ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
|||
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() Crying Wolf AuroraHD A -COI: 19.71% |
![]() DARWIN- -COI: 25.81% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
GLADIAHD B -COI: 20.65% |
||||
![]() DAUNAHD B -COI: 19.96% |
![]() CLOVER- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() NAZKAHD B -COI: 20.00% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Carmen Vlčí stezka- -COI: 19.83% |
||||
![]() Crying Wolf ErysHD A ED 0COI: 24.05% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
![]() Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
Artex Radov dvorHD A -COI: 25.81% |
|
Brita ČičkyHD A -COI: 18.66% |
||||
![]() Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
|||
Grace Kollárov dvorHD A -COI: 29.79% |
||||
![]() Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
![]() Casanova Zlatá žilaHD A -COI: 22.52% |
Axel Imad Issa- -COI: 19.12% |
||
Asta od Grandtnerov CS- -COI: 19.86% |
||||
![]() Grácia DórHD A -COI: 19.70% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
|||
Chasa Ruskov dvor CS- -COI: 13.12% |
| Nombre | HD | ED | DM | DW | Selección |
|---|
| Nombre | Camadas | Σ | Hijos | Prueba HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crying Wolf 1996 Django | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| BRUTUS ALBADELLUPO | 4 | 5.5 | 22 | 15 (68.18%) | 6.67% | - | - | - | - |
| FORESTA INCANTATA BOROMIR | 16 | 5.81 | 93 | 53 (56.99%) | 86.79% | 9.43% | - | - | - |
| Art z Viktoriinej záhrady | 15 | 6 | 90 | 36 (40%) | 72.22% | 25% | 2.78% | - | - |
| Carr Malý Bysterec | 18 | 6.22 | 112 | 46 (41.07%) | 71.74% | 21.74% | 6.52% | - | - |
| Azor od Poluchov | 2 | 4.5 | 9 | 3 (33.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Nombre | Hijos | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crying Wolf 1996 Django | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| BRUTUS ALBADELLUPO | 22 | 68.18% | 31.82% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| FORESTA INCANTATA BOROMIR | 93 | 50.54% | 49.46% | 21.28% | 2.17% | 40.8 cm | 64 cm | 60.4 | 30 | 0.2 | 105 | 55 | 0.6 |
| Art z Viktoriinej záhrady | 90 | 52.22% | 47.78% | 19.15% | 25.58% | 70 cm | 63.5 cm | 109.8 | 54.9 | - | 114.4 | 53.9 | - |
| Carr Malý Bysterec | 112 | 47.32% | 52.68% | 28.3% | 18.64% | 68.3 cm | 62.5 cm | 108.6 | 53.9 | 0.7 | 109.5 | 54.7 | 0.7 |
| Azor od Poluchov | 9 | 55.56% | 44.44% | 40% | 25% | 68 cm | 60 cm | 108 | 56 | - | - | - | - |
| Count | Generaciones | Nombre | Contribución | % Sangre | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 4 | MIKY PASSO DEL LUPO | 1,30779% | 15.625 | 23,85% | 184 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | FENDY PASSO DEL LUPO | 0,41983% | 9.375 | 20,03% | 38 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | CLOVER | 0,44412% | 9.375 | 18,51% | 91 |
| 7 | ♂ 6,6,7,7 - ♀ 5,6,6 | Fehérlófia Dalos Duna | 0,22162% | 10.9375 | 16,83% | 38 |
| 5 | ♂ 6,6,7 - ♀ 5,6 | Dik Břevnovská stopa CS | 0,16405% | 8.59375 | 15,75% | 14 |
| 7 | ♂ 6,6,7,7 - ♀ 5,6,7 | Charon Šedá eminence | 0,33422% | 10.15625 | 17,24% | 120 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Asta od Grandtnerov CS | 0,05813% | 3.90625 | 19,86% | 14 |
| 4 | ♂ 7,7 - ♀ 5,7 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,12719% | 5.46875 | 31,05% | 95 |
| COI TOTAL: | 3.07694% |