| Nato: | 11-10-2025 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO25153383 |
| Microchip: | 380260004839008 |
| Madre: | AMAL ECATE L'AURORA DEL LUPO |
| Padre: | EINARR ULFUR II L'AURORA DEL LUPO |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 28.3% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,99% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 98.39 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 19.45 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
![]() EINARR ULFUR II L'AURORA DEL LUPOHD A ED 0COI: 24.88% |
![]() Xavan spod ĎumbieraHD B ED 0COI: 23.37% |
![]() Brit z DubničankyHD A -COI: 20.25% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() Hermiona Oskár DórHD B -COI: 19.07% |
Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
|||
Hera z RofaHD A -COI: 20.48% |
||||
![]() Isis DakmatHD A -COI: 26.35% |
![]() Echo z Údolí tichaHD A ED 0COI: 26.98% |
Argo Tajomný tulákHD A -COI: 27.25% |
||
Daria z Údolí tichaHD A -COI: 23.78% |
||||
Jenny von der WolfsschleifeHD A ED 0COI: 25.83% |
Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
|||
Grace von der WolfsschleifeHD A -COI: 26.06% |
||||
![]() Joy z OravyHD A ED 0COI: 22.90% |
![]() Jassper Malý BysterecHD A -COI: 20.17% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
|
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
Aragorn Potomok vlkovHD C -COI: 27.70% |
|||
Miňa Ruskov dvor CS- -COI: 16.59% |
||||
![]() Akaia Roja GordionHD A -COI: 25.02% |
![]() Amur Kalinovská svorka - GeroHD A -COI: 22.30% |
Gero Kollárov dvorHD A -COI: 29.79% |
||
Ailin SotisHD A -COI: 19.77% |
||||
![]() Cira Veľký jarokHD A -COI: 22.10% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
|||
Ala Malý BysterecHD A -COI: 21.74% |
||||
![]() AMAL ECATE L'AURORA DEL LUPOHD A ED 0COI: 21.80% |
![]() VLKNIJUS WOLF LUPI DI MONTEMORELLOHD A ED 0COI: 23.41% |
![]() ENEAHD A ED 0COI: 22.80% |
![]() CARON DIMONIOHD A ED 0COI: 22.29% |
Caspar Grey DiamondHD B ED 0COI: 22.72% |
ARADIAHD A ED 0COI: 20.68% |
||||
![]() KYRAHD A ED 0COI: 22.71% |
Whispering Wolf AshkiiHD A ED 0COI: 23.92% |
|||
ARIMMINUM PRINCESSHD A ED 0COI: 18.42% |
||||
![]() NARANTUYA LUPI DI MONTE MORELLOHD A ED 0COI: 20.90% |
![]() FORESTA INCANTATA BOROMIRHD A ED 0COI: 19.13% |
Art z Viktoriinej záhradyHD A ED 0COI: 23.69% |
||
FORESTA INCANTATA IMLANDRIS |
||||
![]() GINGER WOLF LUPI DI MONTEMORELLOHD A ED 0COI: 20.94% |
ARIMMINUM NOUAUHD A ED 0COI: 22.60% |
|||
CINDERELLAHD A -COI: 25.82% |
||||
![]() NYMPHAEA L'AURORA DEL LUPOHD A ED 0COI: 19.74% |
![]() IGORNIGHT LUPI DEL MONTALEHD A ED 0COI: 20.12% |
![]() Ognyan Montale Girios dvasiaHD A ED 0COI: 23.07% |
Tannin z PeronowkiHD A ED 0COI: 19.47% |
|
Laudaj Girios dvasiaHD B ED 0COI: 14.15% |
||||
![]() YAMAMAY LUPI DEL MONTALEHD A ED 0COI: 19.73% |
Nanuk new montale spod ĎumbieraHD A ED 0COI: 24.94% |
|||
BONNIE MONTALEHD B ED 0COI: 20.61% |
||||
![]() LUPIMAX DEWHD A ED 0COI: 19.86% |
![]() CHEOPEHD A ED 0COI: 23.67% |
VEDOR PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
IALAHD A ED 0COI: 19.47% |
||||
![]() ALUDHD A ED 0COI: 18.15% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
ARIMMINUM USHAKIRANHD B ED 0COI: 18.59% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| JERA ERCOLE II L'AURORA DEL LUPO | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| EINARR ULFUR II L'AURORA DEL LUPO | 1 | 14 | 14 | 14 (100%) | - | - | - | - | - |
| Xavan spod Ďumbiera | 2 | 4 | 8 | - | - | - | - | - | - |
| Brit z Dubničanky | 7 | 3.57 | 25 | 10 (40%) | 60% | 10% | 10% | - | - |
| Carr Malý Bysterec | 18 | 6.22 | 112 | 46 (41.07%) | 71.74% | 21.74% | 6.52% | - | - |
| Azor od Poluchov | 2 | 4.5 | 9 | 3 (33.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| JERA ERCOLE II L'AURORA DEL LUPO | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| EINARR ULFUR II L'AURORA DEL LUPO | 14 | 28.57% | 71.43% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Xavan spod Ďumbiera | 8 | 62.5% | 37.5% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Brit z Dubničanky | 25 | 44% | 56% | 18.18% | 7.14% | 67 cm | 65 cm | 111.2 | 55.2 | 0.6 | 107.6 | 55.4 | 0.7 |
| Carr Malý Bysterec | 112 | 47.32% | 52.68% | 28.3% | 18.64% | 68.3 cm | 62.5 cm | 108.6 | 53.9 | 0.7 | 109.5 | 54.7 | 0.7 |
| Azor od Poluchov | 9 | 55.56% | 44.44% | 40% | 25% | 68 cm | 60 cm | 108 | 56 | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 7 | Askia Slnečný dvor | 0,11688% | 10.15625 | 23,73% | 29 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 6,7 | Eligo z Peronowki | 0,31741% | 8.59375 | 18,21% | 91 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 6,7 | Carr Malý Bysterec | 0,34508% | 8.59375 | 21,58% | 112 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Hitt spod Ďumbiera | 0,05388% | 3.90625 | 23,54% | 97 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 7,7,7 | Jolly z Molu Es | 0,10794% | 5.46875 | 16,29% | 52 |
| COI TOTALE: | 0.94119% |