| Nato: | 26-04-2024 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | |
| Microchip: | |
| Madre: | Bella Freya Wolf Střípek snů |
| Padre: | Erron z Molu Es |
| Allevatore: | Střípek snů |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.7% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,17% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 100.00 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 18.04 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
![]() Erron z Molu EsHD A ED 0COI: 20.11% |
![]() Avatar z Chtelnických lesovHD A -COI: 20.25% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
![]() Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
Elbow zo Sennej- -COI: 20.49% |
Dina Pohostinstvo CS- -COI: 4.30% |
||||
![]() Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
Aragorn Potomok vlkovHD C -COI: 27.70% |
|||
Miňa Ruskov dvor CS- -COI: 16.59% |
||||
![]() Hermína Oskár DórHD A -COI: 19.07% |
![]() Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
Arin na BlatechHD B -COI: 20.72% |
||
Avahoc Stín vlkaHD A -COI: 14.55% |
||||
![]() Hera z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
|||
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Yukon z Molu EsHD A ED 0COI: 19.82% |
![]() HARGO L'AMICO DEL LUPOHD A -COI: 28.58% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
|
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ARISSAHD A ED 0COI: 22.92% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|||
REPKA- -COI: 19.78% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
![]() Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() Bella Freya Wolf Střípek snůHD A ED 0COI: 20.71% |
![]() Athalhart Bailey Vlčí štěstíHD A ED 0COI: 21.25% |
![]() ARIMMINUM RASHD A ED 0COI: 22.34% |
![]() CROLLHD B ED 0COI: 21.60% |
NORAK PASSO DEL LUPOHD B ED 0COI: 20.94% |
CUPHEA- -COI: 24.63% |
||||
![]() ARIMMINUM DWYNHD A ED 0COI: 20.24% |
EZECHIELE OLIM PALUSHD B ED 0COI: 21.39% |
|||
ARIMMINUM BAHIRAHD A ED 0COI: 20.19% |
||||
![]() Asma Miracle MiaHD A ED 0COI: 21.25% |
![]() Juri Oskár DórHD A ED 0COI: 21.90% |
Baladin ArqevaHD A ED 0COI: 19.30% |
||
Helena Oskár DórHD A ED 0COI: 19.07% |
||||
![]() Asta z Opoja Pod HàjomHD A ED 0COI: 23.20% |
Ir Oskár DórHD A -COI: 23.24% |
|||
Etna od StarkejHD A -COI: 19.50% |
||||
![]() Wolf Shira Grey Střípek snůHD A ED 0COI: 20.34% |
![]() Ozzy Grey Střípek snůHD A ED 0COI: 21.86% |
![]() Yipon z PeronowkiHD A -COI: 24.25% |
Bakain Grey DiamondHD A ED 0COI: 22.23% |
|
Peymakylir z peronowkiHD A ED 0COI: 17.77% |
||||
![]() Cordy Grey Střípek snůHD A ED 0COI: 20.50% |
Czambor z Vlčího dubuHD A ED 0COI: 19.75% |
|||
Bonnie z Kopáčkova dvoraHD A -COI: 23.09% |
||||
![]() Annabela z Vlčí boudyHD A ED 0COI: 18.68% |
![]() Bounty z Blatnických vinicHD A -COI: 19.23% |
Unkas z Molu EsHD A -COI: 19.33% |
||
Aika z Vlčího dubuHD A -COI: 17.00% |
||||
![]() Qesta Eden severuHD A -COI: 17.21% |
Argo Sokolí okoHD A -COI: 18.43% |
|||
Julie z Litavské kotlinyHD A -COI: 12.67% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dusty Wolf Střípek snů | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Erron z Molu Es | 3 | 5 | 15 | 8 (53.33%) | 37.5% | - | - | - | - |
| Avatar z Chtelnických lesov | 9 | 6.56 | 59 | 38 (64.41%) | 68.42% | 2.63% | 5.26% | - | - |
| Carr Malý Bysterec | 18 | 6.22 | 112 | 46 (41.07%) | 71.74% | 21.74% | 6.52% | - | - |
| Azor od Poluchov | 2 | 4.5 | 9 | 3 (33.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Elbow zo Sennej | 4 | 5.25 | 21 | 3 (14.29%) | 100% | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dusty Wolf Střípek snů | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Erron z Molu Es | 15 | 40% | 60% | 33.33% | 11.11% | 69.5 cm | 65 cm | 108.7 | 54.7 | - | 106.2 | 53.8 | - |
| Avatar z Chtelnických lesov | 59 | 44.07% | 55.93% | 38.46% | 30.3% | 67.3 cm | 63.9 cm | 108.9 | 54.4 | 0.7 | 109.4 | 55.2 | 0.7 |
| Carr Malý Bysterec | 112 | 47.32% | 52.68% | 28.3% | 18.64% | 68.3 cm | 62.5 cm | 108.6 | 53.9 | 0.7 | 109.5 | 54.7 | 0.7 |
| Azor od Poluchov | 9 | 55.56% | 44.44% | 40% | 25% | 68 cm | 60 cm | 108 | 56 | - | - | - | - |
| Elbow zo Sennej | 21 | 52.38% | 47.62% | 9.09% | 20% | 66 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 6 | Carr Malý Bysterec | 0,46011% | 14.0625 | 21,58% | 112 |
| 3 | ♂ 3 - ♀ 6,7 | ARIMMINUM UPSTREAM | 0,63965% | 14.84375 | 18,59% | 57 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 6 | Hera z Rofa | 0,22792% | 7.8125 | 20,48% | 10 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 6,6 | Argo Přízrak Karpat | 0,42035% | 9.375 | 17,94% | 83 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 6,7 | INDUK PASSO DEL LUPO | 0,31769% | 8.59375 | 23,88% | 102 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 6,7 | Ambra Vlčí naděje | 0,2236% | 8.59375 | 19,57% | 68 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | REPKA | 0,10825% | 4.6875 | 19,78% | 45 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 7 | CUTT | 0,05288% | 5.46875 | 19,76% | 144 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Krásna Ruskov dvor CS | 0,05572% | 3.90625 | 16,65% | 20 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 7,7 | Milo Ruskov dvor CS | 0,11099% | 4.6875 | 16,59% | 89 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 7,7 | Hasso z Kladenské záře CS | 0,05672% | 4.6875 | 19,43% | 34 |
| COI TOTALE: | 2.67388% |