| Nato: | 25-03-2007 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Julie z Litavské kotliny |
| Padre: | Argo Sokolí oko |
| Allevatore: | Eden severu |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.9% Powered by WGI LAB |
| COI: | 17,21% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 85.48 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 7.43 % Powered by WGI LAB | Selezione: | A64 E1 K1 Oc P3 |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| Qesta Eden severu x Bounty z Blatnických vinic 2011-11-20 | |||||
| Ayscha z Vlčí boudy ♁ | - | - | - | - | |
| Aslan z Vlčí boudy ♂ | - | - | - | - | |
| Annabela z Vlčí boudy ♁ | HD A | ED 0 | n/n | n/n | A67,5 K1 OF Xf111,11 Xv54,81 Xh0,69 P1 Xhs18,52 Xb17,78 Xe |
| Akira z Vlčí boudy ♁ | - | - | - | - | |
| Akim z Vlčí boudy ♂ | HD A | ED 0 | - | - | |
| Aiko z Vlčí boudy ♂ | - | - | - | - | |
| Aika z Vlčí boudy ♁ | - | - | - | - | |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Qesta Eden severu | 1 | 7 | 7 | 2 (28.57%) | 100% | - | - | - | - |
| Julie z Litavské kotliny | 6 | 7.17 | 43 | 16 (37.21%) | 56.25% | 31.25% | 12.5% | - | - |
| Ira z Litavské kotliny CS | 3 | 7.67 | 23 | 6 (26.09%) | 50% | - | 16.67% | 16.67% | 16.67% |
| Abra z Molu CS | 4 | 3.5 | 14 | 4 (28.57%) | 25% | - | 50% | - | 25% |
| Asta z Tondova CS | 3 | 7.67 | 23 | 10 (43.48%) | 70% | - | 30% | - | - |
| Brita z Pražského podhradí CS | 1 | 10 | 10 | 1 (10%) | - | - | 100% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Qesta Eden severu | 7 | 42.86% | 57.14% | - | 25% | - | 67 cm | - | - | - | 111.1 | 54.8 | - |
| Julie z Litavské kotliny | 43 | 51.16% | 48.84% | 22.73% | 38.1% | 66.6 cm | 62.4 cm | 109 | 55.2 | - | - | - | - |
| Ira z Litavské kotliny CS | 23 | 34.78% | 65.22% | 50% | 46.67% | 68.3 cm | 62.6 cm | - | - | - | - | - | - |
| Abra z Molu CS | 14 | 28.57% | 71.43% | 50% | 50% | 62 cm | 49.6 cm | - | - | - | - | - | - |
| Asta z Tondova CS | 23 | 43.48% | 56.52% | 60% | 46.15% | 69.2 cm | 53.3 cm | - | - | - | - | - | - |
| Brita z Pražského podhradí CS | 10 | 30% | 70% | 33.33% | 28.57% | 71 cm | 31.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 5 - ♀ 3 | Ariel Lobos CS | 0,84453% | 15.625 | 8,95% | 42 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Bary z Rosíkova CS | 0,4158% | 9.375 | 6,46% | 55 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Cita z Doušova dvora CS | 0,39063% | 9.375 | 0% | 22 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 4 | Barry z Doušova dvora CS | 0,41246% | 10.9375 | 6,33% | 62 |
| 3 | ♂ 4,6 - ♀ 5 | Ara Vopa CS | 0,54218% | 10.9375 | 12,4% | 19 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 4 | Gar z Rosíkova CS | 0,23377% | 7.8125 | 20,17% | 130 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Ben z Vlčí pláně CS | 0,21582% | 6.25 | 12,16% | 19 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Brita od Pavlišina CS | 0,24306% | 6.25 | 25,33% | 17 |
| 10 | ♂ 6,6,6,7,7,7 - ♀ 5,5,6,7 | Ata z Richnovského dvora CS (F3) | 0,64282% | 15.625 | 1,36% | 30 |
| 4 | ♂ 6,7 - ♀ 5,5 | Kazan (F1) z Pohraniční stráže | 0,14648% | 8.59375 | 0% | 20 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Atos Salex CS | 0,09937% | 4.6875 | 1,78% | 8 |
| 28 | ♂ 6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 5,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 1,09863% | 30.46875 | 25% | 246 |
| 8 | ♂ 6,6,7,7,7 - ♀ 5,6,7 | Ayak z Vlamy CS | 0,21143% | 10.9375 | 8,35% | 38 |
| 4 | ♂ 6,7 - ♀ 5,6 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,05119% | 7.03125 | 4,86% | 21 |
| COI TOTALE: | 5,54818% |