| Born: | 04-04-2025 |
| Sex: | Male |
| Registrer: | |
| Microchip: | |
| Mother: | Genny z Molu Es |
| Father: | Phantom Šedy poklad |
| Breeder: | ze Studeného |
| Owner: | |
| Nation: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 28.1% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,4% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 95.16 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 14.61 % Powered by WGI LAB | Bonitation: |
| Contact: |
![]() Phantom Šedy pokladHD A ED 0COI: 22.82% |
![]() Jazz DakmatHD A ED 0COI: 23.82% |
![]() Bak od Našej VlčiceHD A ED 0COI: 22.49% |
![]() Gunner Malý BysterecHD A ED 0COI: 22.15% |
Blek z Liehovarského dvoraHD A -COI: 19.01% |
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() Agira Vlčí démonHD A -COI: 19.42% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
|||
Argenta Zelená vodaHD A -COI: 21.74% |
||||
Jenny von der WolfsschleifeHD A ED 0COI: 25.83% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
||
Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
||||
![]() Grace von der WolfsschleifeHD A -COI: 26.06% |
Brit Radov DvorHD A -COI: 22.42% |
|||
Arlen spod ĎumbieraHD A ED 0COI: 28.93% |
||||
![]() Cindy Grey Šedý pokladHD A ED 0COI: 21.34% |
![]() Amore Mio SrdcerváčHD A ED 0COI: 18.29% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
|
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() ARIMMINUM AVETAJGAHD B -COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Daily Wolf Rhoderick SodarHD A ED 0COI: 21.01% |
![]() Blue de la Louve BlancheHD A -COI: 32.56% |
Crying Wolf MerlinHD A -COI: 26.56% |
||
Crying Wolf OssaHD B ED 0COI: 32.73% |
||||
![]() Kaimi Eden severuHD A -COI: 17.43% |
Dragon Eden severuHD A -COI: 17.86% |
|||
Julie z Litavské kotlinyHD A -COI: 12.67% |
||||
![]() Genny z Molu EsHD A ED 0COI: 19.55% |
![]() Eyco Spirit of the WolfHD A ED 0COI: 20.48% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Bengie z UherHD B -COI: 18.84% |
![]() Andy od Chrudimky CSHD A -COI: 17.90% |
Atos Heol CS- -COI: 12.32% |
||
Asta Ladce CSHD A -COI: 25.76% |
||||
![]() Alexis od JoanHD B -COI: 12.59% |
Baker Šedá eminenceHD A -COI: 20.75% |
|||
Brita Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Yukon z Molu EsHD A ED 0COI: 19.82% |
![]() HARGO L'AMICO DEL LUPOHD A -COI: 28.58% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
|
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ARISSAHD A ED 0COI: 22.92% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|||
REPKA- -COI: 19.78% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
![]() Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
| Name | HD | ED | DM | DW | Bonitation |
|---|
| Name | Litters | Σ | Offsprings | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hero ze Studeného | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Phantom Šedy poklad | 1 | 7 | 7 | 7 (100%) | - | - | - | - | - |
| Jazz Dakmat | 10 | 6.5 | 65 | 24 (36.92%) | 8.33% | - | - | - | - |
| Bak od Našej Vlčice | 5 | 6.2 | 31 | 7 (22.58%) | 71.43% | 14.29% | 14.29% | - | - |
| Gunner Malý Bysterec | 6 | 5.83 | 35 | 20 (57.14%) | 70% | 10% | - | - | - |
| Blek z Liehovarského dvora | 8 | 4.5 | 36 | 13 (36.11%) | 84.62% | 15.38% | - | - | - |
| Name | Offsprings | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hero ze Studeného | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Phantom Šedy poklad | 7 | 85.71% | 14.29% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Jazz Dakmat | 65 | 58.46% | 41.54% | 2.63% | 3.7% | 68 cm | 66 cm | 105.9 | 54.4 | - | 110.6 | 54.5 | - |
| Bak od Našej Vlčice | 31 | 38.71% | 61.29% | 8.33% | 21.05% | 67 cm | 64.8 cm | 109 | 55.2 | - | 108.5 | 55.2 | 0.7 |
| Gunner Malý Bysterec | 35 | 71.43% | 28.57% | 28% | 30% | 67.6 cm | 62 cm | 110.2 | 55.7 | 0.7 | 112.6 | 54.2 | 0.7 |
| Blek z Liehovarského dvora | 36 | 63.89% | 36.11% | 34.78% | 15.38% | 66.8 cm | 61 cm | 111.8 | 54.5 | - | 113.3 | 55.8 | - |
| Count | Generation | Name | Rate | % Blood | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Ambra Vlčí naděje | 0,4472% | 9.375 | 19,57% | 68 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 4 | Hero z Rofa | 0,68377% | 10.9375 | 20,48% | 35 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Amálka od Buližníku CS | 0,10951% | 4.6875 | 16,21% | 29 |
| 4 | ♂ 6,6,7 - ♀ 5 | Tambury z Rosíkova | 0,11053% | 7.03125 | 14,97% | 28 |
| 3 | ♂ 6,7 - ♀ 5 | Hasso z Kladenské záře CS | 0,05672% | 5.46875 | 19,43% | 34 |
| 3 | ♂ 6,7 - ♀ 5 | Milo Ruskov dvor CS | 0,16649% | 5.46875 | 16,59% | 89 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Asta Ladce CS | 0,06116% | 3.90625 | 25,76% | 31 |
| COI TOTAL: | 1.63537% |