| Nato: | 16-12-2024 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Myris Vikvel Wolf |
| Padre: | Drogon z Rosíkova |
| Allevatore: | Vikvel Wolf |
| Proprietario: | |
| Provenienza: | SK |
| WOLF BLOOD: | 28.8% Powered by WGI LAB |
| COI: | 23,79% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 90.32 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.85 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
![]() Drogon z RosíkovaHD A ED 0COI: 23.43% |
![]() Bacardi Lupus ArdorHD A -COI: 20.83% |
![]() Cézar Lupus Bohemia GenaoHD A -COI: 19.51% |
![]() Gáj Jimili CSHD A -COI: 16.44% |
Aris Hlas divočiny CSHD C -COI: 13.77% |
Alda od Pavlišina CS- -COI: 25.33% |
||||
![]() Aretha Hanka z VlasaticHD A -COI: 16.01% |
Ares od ŠurdyHD A -COI: 23.37% |
|||
Hanka Šedá eminenceHD C -COI: 10.00% |
||||
![]() Cona Veľký jarokHD B -COI: 22.10% |
![]() Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
Artex Radov dvorHD A -COI: 25.81% |
||
Brita ČičkyHD A -COI: 18.66% |
||||
![]() Ala Malý BysterecHD A -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Gyra Vikvel wolfHD A ED 0COI: 23.66% |
![]() Cresil II z PeronówkiHD A ED 0COI: 21.77% |
![]() Body Vlčí démonHD A ED 0COI: 23.04% |
Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
|
Aida Vlčí démonHD A -COI: 19.42% |
||||
![]() Peymakylir z peronowkiHD A ED 0COI: 17.77% |
Cäsar von der WolfsschleifeHD B -COI: 24.36% |
|||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Ember Vikvel wolfHD A ED 0COI: 24.26% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
||
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() Ajša Vikvel wolfHD A -COI: 25.02% |
Enar spod ĎumbieraHD A -COI: 26.19% |
|||
Jasa spod ĎumbieraHD B -COI: 22.62% |
||||
![]() Myris Vikvel WolfHD A ED 0COI: 25.04% |
![]() Iceman DakmatHD A ED 0COI: 26.35% |
![]() Echo z Údolí tichaHD A ED 0COI: 26.98% |
![]() Argo Tajomný tulákHD A -COI: 27.25% |
Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
Ambra Slnečný dvorHD B -COI: 23.73% |
||||
![]() Daria z Údolí tichaHD A -COI: 23.78% |
Dak Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
|||
Alexa z Porčova mlýnaHD C -COI: 18.92% |
||||
Jenny von der WolfsschleifeHD A ED 0COI: 25.83% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
||
Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
||||
![]() Grace von der WolfsschleifeHD A -COI: 26.06% |
Brit Radov DvorHD A -COI: 22.42% |
|||
Arlen spod ĎumbieraHD A ED 0COI: 28.93% |
||||
![]() Carzia III z PeronówkiHD A ED 0COI: 21.57% |
![]() Bary Stříbrný úplněkHD B -COI: 22.38% |
![]() Cork Stín vlkaHD A -COI: 18.81% |
Dak Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
|
Bonie Mrazivé tichoHD B -COI: 14.56% |
||||
![]() Dina Doubravka z Vlčí chaloupkyHD A -COI: 17.35% |
Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
|||
Ajga ReolupHD A -COI: 17.11% |
||||
![]() Jaud Malý BysterecHD A ED 0COI: 20.17% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
Aragorn Potomok vlkovHD C -COI: 27.70% |
|||
Miňa Ruskov dvor CS- -COI: 16.59% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tessa Vikvel wolf | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Myris Vikvel Wolf | 2 | 8 | 16 | 7 (43.75%) | - | - | - | - | - |
| Carzia III z Peronówki | 4 | 6 | 24 | 10 (41.67%) | 20% | 10% | - | - | - |
| Jaud Malý Bysterec | 4 | 6.5 | 26 | 16 (61.54%) | 25% | 6.25% | - | - | - |
| Askia Slnečný dvor | 7 | 4.14 | 29 | 13 (44.83%) | 84.62% | 7.69% | 7.69% | - | - |
| Miňa Ruskov dvor CS | 2 | 4 | 8 | 3 (37.5%) | 66.67% | 33.33% | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tessa Vikvel wolf | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Myris Vikvel Wolf | 16 | 37.5% | 62.5% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Carzia III z Peronówki | 24 | 50% | 50% | - | 16.67% | - | 63.5 cm | - | - | - | 110.6 | 54.9 | 0.7 |
| Jaud Malý Bysterec | 26 | 46.15% | 53.85% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Askia Slnečný dvor | 29 | 41.38% | 58.62% | 50% | 35.29% | 66.8 cm | 62 cm | 107.1 | 56.2 | - | 114.6 | 55.3 | - |
| Miňa Ruskov dvor CS | 8 | 37.5% | 62.5% | 66.67% | 40% | 68.5 cm | 62.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| COI TOTALE: | 1.97646% |