| Nato: | 25-11-2008 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Dina Doubravka z Vlčí chaloupky |
| Padre: | Cork Stín vlka |
| Allevatore: | Stříbrný úplněk |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 29.8% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,38% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 79.03 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 7.48 % Powered by WGI LAB | Selezione: | A66 Og S2 P3 Xv53,8 Xf106,1 |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| Bary Stříbrný úplněk x Alysia Corda Elizabeth Luporum 2015-09-23 | |||||
| Casyas Corda Elizabeth Luporum ♂ | HD A | ED 0 | n/n | n/n | A66 OC Xf109,09 Xv56,06 Xh0,647 P3 |
| Charisma Corda Elizabeth Luporum ♁ | - | - | - | - | |
| Calimerro Corda Elizabeth Luporum ♂ | - | - | - | - | |
| Catananche Corda Elizabeth Luporum ♁ | - | - | - | - | |
| Ceyra Corda Elizabeth Luporum ♁ | HD A | ED 0 | n/n | n/n | A62 OG Xf111,29 Xv54,84 Xh0,687 P3 |
| Bary Stříbrný úplněk x Cara Mela Waawanyanka 2017-03-21 | |||||
| Suopis Gintaro akys ♂ | - | - | - | - | |
| Speigas Gintaro akys ♂ | HD B | ED 0 | n/n | n/n | A71,5 OF Xf106,29 Xv54,55 Xh0,67 Xhs19,58 Xb18,18 Xe |
| Smilga Gintaro akys ♁ | HD C | ED 0 | n/n | - | A60,0 I10 OF S2 Xf111,67 Xv51,67 Xh0,63 Xhs18,33 Xb16,67 Xe I23 |
| Sirijus Gintaro akys ♂ | - | - | - | - | |
| Saulė Gintaro akys ♁ | - | - | - | - | |
| Bary Stříbrný úplněk x Dantalion Erin II z Peronówki 2017-12-31 | |||||
| Berkut III z Peronówki ♁ | - | - | - | - | |
| Babrula III z Peronówki ♁ | - | - | - | - | |
| Bamuła III z Peronówki ♁ | - | - | - | - | |
| Barstuk III z Peronówki ♂ | HD A | ED 0 | - | - | |
| Beskurcja III z Peronówki ♁ | - | - | - | - | |
| Borejsza III z Peronówki ♁ | - | - | - | - | |
| Boruta III z Peronówki ♂ | - | - | - | - | |
| Bary Stříbrný úplněk x Jaud Malý Bysterec 2018-04-14 | |||||
| Czernebok III z Peronówki ♂ | - | - | - | - | |
| Chowaniec III z Peronówki ♂ | - | - | - | - | |
| Chochlik III z Peronówki ♂ | - | - | - | - | |
| Chmurnik III z Peronówki ♂ | - | - | - | - | |
| Carzia III z Peronówki ♁ | HD A | ED 0 | - | - | |
| Chili III z Peronówki ♁ | - | - | - | - | |
| Bary Stříbrný úplněk x Elodie Edenseveru ArQeVa 2018-10-17 | |||||
| Bezinka Sando Noriko ♁ | HD A | ED 0 | - | - | |
| Bentley Sando Noriko ♂ | HD A | ED 0 | - | - | A67,5 OC Xf106,67 Xv54,81 Xh0,67 Xhs20,74 Xb19,26 Xe |
| Borůvka Sando Noriko ♁ | HD B | ED 0 | n/n | n/n | A62,0 OE Xf106,5 Xv53,2 Xh0,69 P14 Xhs20,97 Xb17,74 Xe Qv |
| Brusinka Sando Noriko ♁ | - | - | - | - | |
| Brouček Sando Noriko ♂ | - | - | - | - | |
| Esposizione | Data | Categoria | Giudizio | Pos. | Titoli | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| World Special Show of Slovak National Breeds Giudice: Rosik Frantisek (SK) MALES + Ridarcikova (SK) FEM |
05-06-2015 | Open class | Eccellente | - | |
||
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bary Stříbrný úplněk | 5 | 5.6 | 28 | 7 (25%) | 71.43% | 14.29% | 14.29% | - | - |
| Cork Stín vlka | 8 | 4.25 | 34 | 16 (47.06%) | 75% | 25% | - | - | - |
| Dak Kollárov dvor | 5 | 6.4 | 32 | 17 (53.13%) | 70.59% | 23.53% | 5.88% | - | - |
| Cézar z Krotkovského dvora CS | 7 | 4.14 | 29 | 9 (31.03%) | 88.89% | 11.11% | - | - | - |
| Omar z Krotkovského dvora CS | 20 | 4.75 | 95 | 12 (12.63%) | 75% | 8.33% | 16.67% | - | - |
| Cézar od Pavlišina CS | 20 | 4.55 | 91 | 7 (7.69%) | 28.57% | 28.57% | 28.57% | 14.29% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bary Stříbrný úplněk | 28 | 46.43% | 53.57% | 23.08% | 20% | 68 cm | 61.3 cm | 107.3 | 55.1 | 0.6 | 109.8 | 53.2 | 0.7 |
| Cork Stín vlka | 34 | 41.18% | 58.82% | 28.57% | 25% | 67.8 cm | 62.8 cm | 106.6 | 53.8 | - | 109.4 | 53.7 | 0.6 |
| Dak Kollárov dvor | 32 | 50% | 50% | 37.5% | 37.5% | 70.2 cm | 63.2 cm | 108 | 53.4 | - | 104.6 | 52.3 | - |
| Cézar z Krotkovského dvora CS | 29 | 62.07% | 37.93% | 16.67% | 63.64% | 69.3 cm | 63.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Omar z Krotkovského dvora CS | 95 | 46.32% | 53.68% | 11.36% | 21.57% | 66.4 cm | 61.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Cézar od Pavlišina CS | 91 | 53.85% | 46.15% | 24.49% | 23.81% | 68.3 cm | 62 cm | 101 | 53.4 | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Chizma z Rosíkova CS | 0,93503% | 12.5 | 20,35% | 27 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Ariel Lobos CS | 0,84453% | 12.5 | 8,95% | 42 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Macek z Rosíkova CS | 0,94619% | 12.5 | 22,54% | 15 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Cézar od Pavlišina CS | 0,5312% | 9.375 | 36,18% | 91 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Orlík z Rosíkova CS | 0,26693% | 6.25 | 36,77% | 127 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Andy Šedá eminence | 0,23318% | 6.25 | 20,75% | 19 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,5 | Barry z Doušova dvora CS | 0,20623% | 9.375 | 6,33% | 62 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 5,6 | Don z Rosikova CS | 0,19779% | 9.375 | 1,36% | 36 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 5,6 | Adoxa z Belešova CS | 0,21658% | 9.375 | 11,03% | 22 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 6 | Flota z Rosíkova CS | 0,10829% | 6.25 | 11,03% | 11 |
| 36 | ♂ 6,6,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 5,6,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 1,34277% | 40.625 | 25% | 246 |
| 4 | ♂ 6,6,7 - ♀ 5 | Bruna z Banišťa CS | 0,16093% | 7.03125 | 9,86% | 43 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Bak z Doušova dvora CS | 0,05156% | 3.90625 | 6,33% | 31 |
| COI TOTALE: | 6,04121% |