| Nato: | 16-02-2025 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | |
| Microchip: | |
| Madre: | RomTat Farm Lavanda |
| Padre: | Space Star D'Ares |
| Allevatore: | |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | RU |
| WOLF BLOOD: | 28.1% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,64% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 93.55 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 14.66 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
![]() Space Star D'Ares- -COI: 22.19% |
![]() Carter z Katusického dvoraHD A -COI: 19.47% |
![]() Afis Testamonium diaboliHD A -COI: 16.75% |
![]() Argos Mrazivé ticho- -COI: 12.49% |
Brix Ekar CSHD A -COI: 17.92% |
Ajša Dar přírody CS- -COI: 10.79% |
||||
![]() Hagga Kollárov dvorHD C -COI: 26.45% |
Arek Malý BysterecHD A -COI: 21.74% |
|||
Farry Kollárov dvor- -COI: 37.11% |
||||
![]() Bosorka ArQeVaHD A ED 0COI: 19.30% |
![]() Eury z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Valkyra z Molu EsHD A -COI: 19.82% |
INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
|||
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() Hilary Kuklík- -COI: 21.01% |
![]() Belmondo z Revíru vlkůHD A ED 0COI: 18.01% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() Jasmína Eden severuHD B -COI: 17.26% |
Arek Malý BysterecHD A -COI: 21.74% |
|||
Inka z Litavské kotliny CSHD C -COI: 15.70% |
||||
![]() Wolfish Witch z Molu EsHD A -COI: 18.15% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() RomTat Farm Lavanda- -COI: 22.66% |
![]() CALL OF DUTYHD A ED 0COI: 21.58% |
![]() ARKANSASHD A ED 0COI: 21.19% |
![]() FORESTA INCANTATA BOROMIRHD A ED 0COI: 19.13% |
Art z Viktoriinej záhradyHD A ED 0COI: 23.69% |
FORESTA INCANTATA IMLANDRIS |
||||
![]() CHARISMAHD A ED 0COI: 19.18% |
Crying Wolf EchoHD A ED 0COI: 24.05% |
|||
ASTRID A'PANTOSCLEHD B -COI: 32.81% |
||||
![]() ELANORHD A ED 0COI: 20.65% |
![]() ARIMMINUM NOUAUHD A ED 0COI: 22.60% |
Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
||
ARIMMINUM ZENAHD A ED 0COI: 21.29% |
||||
![]() UDY PASSO DEL LUPOHD A ED 1COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
|||
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() Agira od Našej Vlčice- -COI: 23.04% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
![]() Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
Artex Radov dvorHD A -COI: 25.81% |
|
Brita ČičkyHD A -COI: 18.66% |
||||
![]() Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
|||
Grace Kollárov dvorHD A -COI: 29.79% |
||||
![]() Agira Vlčí démonHD A -COI: 19.42% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
||
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Argenta Zelená vodaHD A -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Klea Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Martines Breeder | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Space Star D'Ares | 6 | 4.17 | 25 | 25 (100%) | - | - | - | - | - |
| Carter z Katusického dvora | 8 | 4.5 | 36 | 36 (100%) | - | - | - | - | - |
| Afis Testamonium diaboli | 3 | 6 | 18 | 7 (38.89%) | 71.43% | - | 14.29% | 14.29% | - |
| Argos Mrazivé ticho | 4 | 5.25 | 21 | 7 (33.33%) | 57.14% | 14.29% | - | 14.29% | 14.29% |
| Brix Ekar CS | 3 | 6 | 18 | 5 (27.78%) | 40% | 20% | 40% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Martines Breeder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Space Star D'Ares | 25 | 36% | 64% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Carter z Katusického dvora | 36 | 55.56% | 44.44% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Afis Testamonium diaboli | 18 | 55.56% | 44.44% | 30% | 25% | 67 cm | 61.5 cm | 105 | 52.2 | - | 108.9 | 51.8 | - |
| Argos Mrazivé ticho | 21 | 38.1% | 61.9% | 37.5% | 46.15% | 71.3 cm | 65.3 cm | - | - | - | - | - | - |
| Brix Ekar CS | 18 | 55.56% | 44.44% | 40% | 25% | 68.3 cm | 61.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 5 - ♀ 4,6 | Hero z Rofa | 0,56981% | 10.9375 | 20,48% | 35 |
| 3 | ♂ 4,6 - ♀ 5 | MIKY PASSO DEL LUPO | 0,54491% | 10.9375 | 23,85% | 184 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 7 | Grey Wolf z Molu Es | 0,10794% | 7.03125 | 16,29% | 81 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Jolly z Molu Es | 0,10794% | 4.6875 | 16,29% | 52 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | FENDY PASSO DEL LUPO | 0,10496% | 4.6875 | 20,03% | 38 |
| 6 | ♂ 6,6,6,7 - ♀ 5,6 | Milo Ruskov dvor CS | 0,38848% | 10.15625 | 16,59% | 89 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 7 | Amálka od Buližníku CS | 0,05476% | 5.46875 | 16,21% | 29 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 7 | Ambra Vlčí naděje | 0,0559% | 5.46875 | 19,57% | 68 |
| COI TOTALE: | 1,93469% |