| Nato: | 31-12-2023 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO2440975 |
| Microchip: | 380260160575569 |
| Madre: | URSA MAJOR SALTO DEL LUPO |
| Padre: | Aik z Vlčích makov |
| Allevatore: | ZULATO DENIS |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 28.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 23,17% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 95.16 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 14.32 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() Aik z Vlčích makovHD A ED 0COI: 22.41% |
![]() Caro od StarkejHD A -COI: 21.62% |
![]() Issar Kollárov dvorHD A -COI: 26.15% |
![]() Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
Asta Šinárikov dvor CS- -COI: 10.28% |
||||
![]() Ada Kollárov dvorHD A -COI: 30.94% |
Orlík z Rosíkova CS- -COI: 36.77% |
|||
Eda SlňavaHD A -COI: 29.63% |
||||
![]() Cesna Lupus Bohemia GenaoHD A -COI: 19.51% |
![]() Gáj Jimili CSHD A -COI: 16.44% |
Aris Hlas divočiny CSHD C -COI: 13.77% |
||
Alda od Pavlišina CS- -COI: 25.33% |
||||
![]() Aretha Hanka z VlasaticHD A -COI: 16.01% |
Ares od ŠurdyHD A -COI: 23.37% |
|||
Hanka Šedá eminenceHD C -COI: 10.00% |
||||
![]() Cokkie Vikvel wolfHD A ED 0COI: 20.18% |
![]() Luk Radov DvorHD A -COI: 17.23% |
![]() Atos Stin VlkaHD C -COI: 14.55% |
Atos Tinkin dvor CSHD A -COI: 14.34% |
|
Bonie Mrazivé tichoHD B -COI: 14.56% |
||||
![]() Hena Radov DvorHD A -COI: 23.52% |
Iran Zemplínska oblast'HD A -COI: 16.52% |
|||
Brita ČičkyHD A -COI: 18.66% |
||||
![]() Ajša Vikvel wolfHD A -COI: 25.02% |
![]() Enar spod ĎumbieraHD A -COI: 26.19% |
Artex Radov dvorHD A -COI: 25.81% |
||
Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
||||
![]() Jasa spod ĎumbieraHD B -COI: 22.62% |
Enor Malý BysterecHD A -COI: 23.02% |
|||
Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
||||
![]() URSA MAJOR SALTO DEL LUPOHD B ED 0COI: 23.72% |
![]() Ir Oskár DórHD A -COI: 23.24% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
![]() Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
Elbow zo Sennej- -COI: 20.49% |
Dina Pohostinstvo CS- -COI: 4.30% |
||||
![]() Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
Aragorn Potomok vlkovHD C -COI: 27.70% |
|||
Miňa Ruskov dvor CS- -COI: 16.59% |
||||
![]() Agira Vlčí démonHD A -COI: 19.42% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
||
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Argenta Zelená vodaHD A -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Klea Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() HOLLYWOOD DIVA SALTO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.28% |
![]() Baxter Vlčí tlapkaHD A ED 0COI: 23.35% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
|
Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
||||
![]() Aileen Vlčí tlapkaHD B ED 0COI: 22.12% |
Enor Malý BysterecHD A -COI: 23.02% |
|||
Gira DakmatHD B ED 0COI: 20.16% |
||||
![]() Jahi II z PeronówkiHD A ED 0COI: 22.81% |
![]() Corgoň Vlčí démonHD B -COI: 23.62% |
Alex z Čakajovského dvoraHD A -COI: 23.12% |
||
Aida Vlčí démonHD A -COI: 19.42% |
||||
![]() Juvart z PeronówkiHD A ED 0COI: 18.65% |
Baron spod ĎumbieraHD A -COI: 29.01% |
|||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CALVIN KLEIN | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Aik z Vlčích makov | 6 | 6 | 36 | 3 (8.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Caro od Starkej | 3 | 3 | 9 | 5 (55.56%) | 60% | - | - | - | - |
| Issar Kollárov dvor | 7 | 5 | 35 | 13 (37.14%) | 92.31% | 7.69% | - | - | - |
| Milo Ruskov dvor CS | 15 | 5.93 | 89 | 34 (38.2%) | 67.65% | 17.65% | 11.76% | 2.94% | - |
| Omar z Krotkovského dvora CS | 20 | 4.75 | 95 | 12 (12.63%) | 75% | 8.33% | 16.67% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CALVIN KLEIN | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Aik z Vlčích makov | 36 | 52.78% | 47.22% | 5.26% | 5.88% | 68 cm | 62 cm | 107.4 | 51.5 | - | 107.2 | 54.4 | 0.7 |
| Caro od Starkej | 9 | 66.67% | 33.33% | 33.33% | 33.33% | 67.5 cm | 64 cm | 109.6 | 54.8 | 0.7 | 110.9 | 56.3 | 0.7 |
| Issar Kollárov dvor | 35 | 60% | 40% | 9.52% | 7.14% | 65 cm | 63 cm | - | 53.2 | - | - | - | - |
| Milo Ruskov dvor CS | 89 | 52.81% | 47.19% | 36.17% | 35.71% | 66.6 cm | 62 cm | 104.6 | 53.4 | - | - | - | - |
| Omar z Krotkovského dvora CS | 95 | 46.32% | 53.68% | 11.36% | 21.57% | 66.4 cm | 61.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | ♂ 4,7 - ♀ 5,7,7 | Milo Ruskov dvor CS | 0,72146% | 11.71875 | 16,59% | 89 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 7 | Ada Kollárov dvor | 0,12524% | 7.03125 | 30,94% | 17 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Dáša Chlumecké podzámčí | 0,21307% | 6.25 | 21,02% | 36 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Enor Malý Bysterec | 0,23312% | 6.25 | 23,02% | 45 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Artex Radov dvor | 0,12029% | 4.6875 | 25,81% | 13 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Brita Čičky | 0,11274% | 4.6875 | 18,66% | 6 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,6 | Asta Šinárikov dvor CS | 0,10635% | 6.25 | 10,28% | 29 |
| 6 | ♂ 5,7 - ♀ 6,6,7,7 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,25438% | 8.59375 | 31,05% | 95 |
| 4 | ♂ 7 - ♀ 5,6,7 | Elbow zo Sennej | 0,05839% | 6.25 | 20,49% | 21 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Eda Slňava | 0,06257% | 3.90625 | 29,63% | 15 |
| 3 | ♂ 5,7 - ♀ 7 | Orlík z Rosíkova CS | 0,06673% | 4.6875 | 36,77% | 127 |
| COI TOTALE: | 2,07435% |