| Datum narození: | 17-01-2021 |
| Pohlaví: | Pes |
| Registr: | RKF 6155083 |
| Mikročip: | |
| Matka: | Epoha Viktorii Dagnei |
| Otec: | A'ROME BRANCO DEI LUPI |
| Chovatel: | |
| Majitel: | - |
| Původ: | RU |
| WOLF BLOOD: | 27.9% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,57% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 85.48 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 14.32 % Powered by WGI LAB | Bonitace: |
| Kontakty: |
![]() A'ROME BRANCO DEI LUPIHD A ED 0COI: 23.20% |
![]() Greco de la GretosaHD B ED 0COI: 21.90% |
![]() Crying Wolf MuradHD B ED 0COI: 21.85% |
![]() Amore Mio SrdcerváčHD A ED 0COI: 18.29% |
Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
ARIMMINUM AVETAJGAHD B -COI: 20.19% |
||||
![]() Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
Casanova Zlatá žilaHD A -COI: 22.52% |
|||
Grácia DórHD A -COI: 19.70% |
||||
![]() Latka z PeronowkiHD A ED 0COI: 23.14% |
![]() Cork Stín vlkaHD A -COI: 18.81% |
Dak Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
||
Bonie Mrazivé tichoHD B -COI: 14.56% |
||||
![]() Juvart z PeronówkiHD A ED 0COI: 18.65% |
Baron spod ĎumbieraHD A -COI: 29.01% |
|||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Crocell z PeronowkiHD A ED 0COI: 21.77% |
![]() Body Vlčí démonHD A ED 0COI: 23.04% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
|
Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
||||
![]() Aida Vlčí démonHD A -COI: 19.42% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
|||
Argenta Zelená vodaHD A -COI: 21.74% |
||||
![]() Peymakylir z peronowkiHD A ED 0COI: 17.77% |
![]() Cäsar von der WolfsschleifeHD B -COI: 24.36% |
Afar Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
||
Arlen spod ĎumbieraHD A ED 0COI: 28.93% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Epoha Viktorii Dagnei- -COI: 28.32% |
![]() Airwolf z Molu EsHD A ED 0COI: 20.37% |
![]() Erik z Věrné smečkyHD A -COI: 19.21% |
![]() Bref od Tištínského potokaHD A -COI: 18.89% |
Kolt Šedá eminenceHD B -COI: 16.62% |
Orka Šedá eminenceHD A -COI: 14.53% |
||||
![]() Assay z Věrné smečkyHD A -COI: 18.75% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Dia DakmatHD C -COI: 21.27% |
||||
![]() Yukon z Molu EsHD A ED 0COI: 19.82% |
![]() HARGO L'AMICO DEL LUPOHD A -COI: 28.58% |
INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
||
ARISSAHD A ED 0COI: 22.92% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Epoha Viktorii Beatrisa La Reina- -COI: 22.62% |
![]() Zee Zee Top z Molu Es- -COI: 20.09% |
![]() Erik z Věrné smečkyHD A -COI: 19.21% |
Bref od Tištínského potokaHD A -COI: 18.89% |
|
Assay z Věrné smečkyHD A -COI: 18.75% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Groa Braterstwo wilczakówHD A ED 0COI: 25.61% |
![]() Jotun z PeronówkiHD A -COI: 18.65% |
Baron spod ĎumbieraHD A -COI: 29.01% |
||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Irris Kollárov dvorHD A -COI: 26.15% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Ada Kollárov dvorHD A -COI: 30.94% |
| Jméno | HD | ED | DM | DW | Bonitace |
|---|---|---|---|---|---|
| Byorn x Space Star Ilva 2023-02-26 | |||||
| Hugo Silver Wolf ♂ | - | - | - | - | |
| Hailly Forest Queen ♁ | - | - | - | - | |
| Haigari Bright Star ♂ | - | - | - | - | |
| Halvar The Guardian of The Rock ♂ | - | - | - | - | |
| Hangur Brave Heart ♂ | - | - | - | - | |
| Hanter Most Best ♂ | - | - | - | - | |
| Hardy Always First ♂ | - | - | - | - | |
| Byorn x Space Star Ilva 2024-02-18 | |||||
| Kimsari Beautiful Starlight Nigh ♁ | - | - | - | - | |
| Katsymi Bright Rainbow Light ♁ | - | - | - | - | |
| Keltas Right On The Trail ♂ | - | - | - | - | |
| Kaiso Faithful Gray Comrade ♂ | - | - | - | - | |
| Jméno | Vrhy | Σ | Potomci | HD test | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Byorn | 2 | 5.5 | 11 | 11 (100%) | - | - | - | - | - |
| A'ROME BRANCO DEI LUPI | 11 | 5 | 55 | 49 (89.09%) | - | 2.04% | - | - | - |
| Greco de la Gretosa | 3 | 2.67 | 8 | 7 (87.5%) | 42.86% | 14.29% | - | - | - |
| Crying Wolf Murad | 12 | 4.42 | 53 | 23 (43.4%) | 26.09% | 13.04% | - | - | - |
| Amore Mio Srdcerváč | 18 | 6.61 | 119 | 53 (44.54%) | 64.15% | 7.55% | 1.89% | 1.89% | - |
| Carr Malý Bysterec | 18 | 6.22 | 112 | 46 (41.07%) | 71.74% | 21.74% | 6.52% | - | - |
| Jméno | Potomci | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Byorn | 11 | 72.73% | 27.27% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| A'ROME BRANCO DEI LUPI | 55 | 49.09% | 50.91% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Greco de la Gretosa | 8 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Crying Wolf Murad | 53 | 66.04% | 33.96% | 2.86% | - | 69 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Amore Mio Srdcerváč | 119 | 60.5% | 39.5% | 6.94% | 21.28% | 66.8 cm | 62.3 cm | 109.7 | 53.9 | 0.6 | 110 | 55.2 | 0.6 |
| Carr Malý Bysterec | 112 | 47.32% | 52.68% | 28.3% | 18.64% | 68.3 cm | 62.5 cm | 108.6 | 53.9 | 0.7 | 109.5 | 54.7 | 0.7 |
| Count | Generace | Jméno | Chovatelská stanice | % Krev | Pokrevní příb. % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 5 | Jolly z Molu Es | 0,64762% | 12.5 | 16,29% | 52 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Baron spod Ďumbiera | 0,24214% | 6.25 | 29,01% | 70 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,5 | Ambra Vlčí naděje | 0,2236% | 7.8125 | 19,57% | 68 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,6 | Grey Wolf z Molu Es | 0,10794% | 6.25 | 16,29% | 81 |
| 6 | ♂ 6,6,7 - ♀ 5,6,6 | Milo Ruskov dvor CS | 0,27749% | 10.15625 | 16,59% | 89 |
| 6 | ♂ 5,6,7 - ♀ 6,6,7 | Amálka od Buližníku CS | 0,16427% | 9.375 | 16,21% | 29 |
| CELKOVÝ COI: | 1,66306% |