| Nato: | 18-02-2024 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | |
| Microchip: | |
| Madre: | Space Star Ilva |
| Padre: | Byorn |
| Allevatore: | |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | RU |
| WOLF BLOOD: | 27.7% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,61% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 90.32 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 15.10 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
![]() Byorn- -COI: 22.57% |
![]() A'ROME BRANCO DEI LUPIHD A ED 0COI: 23.20% |
![]() Greco de la GretosaHD B ED 0COI: 21.90% |
![]() Crying Wolf MuradHD B ED 0COI: 21.85% |
Amore Mio SrdcerváčHD A ED 0COI: 18.29% |
Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
||||
![]() Latka z PeronowkiHD A ED 0COI: 23.14% |
Cork Stín vlkaHD A -COI: 18.81% |
|||
Juvart z PeronówkiHD A ED 0COI: 18.65% |
||||
![]() Crocell z PeronowkiHD A ED 0COI: 21.77% |
![]() Body Vlčí démonHD A ED 0COI: 23.04% |
Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
||
Aida Vlčí démonHD A -COI: 19.42% |
||||
![]() Peymakylir z peronowkiHD A ED 0COI: 17.77% |
Cäsar von der WolfsschleifeHD B -COI: 24.36% |
|||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Epoha Viktorii Dagnei- -COI: 28.32% |
![]() Airwolf z Molu EsHD A ED 0COI: 20.37% |
![]() Erik z Věrné smečkyHD A -COI: 19.21% |
Bref od Tištínského potokaHD A -COI: 18.89% |
|
Assay z Věrné smečkyHD A -COI: 18.75% |
||||
![]() Yukon z Molu EsHD A ED 0COI: 19.82% |
HARGO L'AMICO DEL LUPOHD A -COI: 28.58% |
|||
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() Epoha Viktorii Beatrisa La Reina- -COI: 22.62% |
![]() Zee Zee Top z Molu Es- -COI: 20.09% |
Erik z Věrné smečkyHD A -COI: 19.21% |
||
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() Groa Braterstwo wilczakówHD A ED 0COI: 25.61% |
Jotun z PeronówkiHD A -COI: 18.65% |
|||
Irris Kollárov dvorHD A -COI: 26.15% |
||||
![]() Space Star Ilva- -COI: 22.19% |
![]() Carter z Katusického dvoraHD A -COI: 19.47% |
![]() Afis Testamonium diaboliHD A -COI: 16.75% |
![]() Argos Mrazivé ticho- -COI: 12.49% |
Brix Ekar CSHD A -COI: 17.92% |
Ajša Dar přírody CS- -COI: 10.79% |
||||
![]() Hagga Kollárov dvorHD C -COI: 26.45% |
Arek Malý BysterecHD A -COI: 21.74% |
|||
Farry Kollárov dvor- -COI: 37.11% |
||||
![]() Bosorka ArQeVaHD A ED 0COI: 19.30% |
![]() Eury z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Valkyra z Molu EsHD A -COI: 19.82% |
INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
|||
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() Hilary Kuklík- -COI: 21.01% |
![]() Belmondo z Revíru vlkůHD A ED 0COI: 18.01% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() Jasmína Eden severuHD B -COI: 17.26% |
Arek Malý BysterecHD A -COI: 21.74% |
|||
Inka z Litavské kotliny CSHD C -COI: 15.70% |
||||
![]() Wolfish Witch z Molu EsHD A -COI: 18.15% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Keltas Right On The Trail | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Byorn | 2 | 5.5 | 11 | 11 (100%) | - | - | - | - | - |
| A'ROME BRANCO DEI LUPI | 11 | 5 | 55 | 49 (89.09%) | - | 2.04% | - | - | - |
| Greco de la Gretosa | 3 | 2.67 | 8 | 7 (87.5%) | 42.86% | 14.29% | - | - | - |
| Crying Wolf Murad | 12 | 4.42 | 53 | 23 (43.4%) | 26.09% | 13.04% | - | - | - |
| Amore Mio Srdcerváč | 18 | 6.61 | 119 | 53 (44.54%) | 64.15% | 7.55% | 1.89% | 1.89% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Keltas Right On The Trail | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Byorn | 11 | 72.73% | 27.27% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| A'ROME BRANCO DEI LUPI | 55 | 49.09% | 50.91% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Greco de la Gretosa | 8 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Crying Wolf Murad | 53 | 66.04% | 33.96% | 2.86% | - | 69 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Amore Mio Srdcerváč | 119 | 60.5% | 39.5% | 6.94% | 21.28% | 66.8 cm | 62.3 cm | 109.7 | 53.9 | 0.6 | 110 | 55.2 | 0.6 |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | ♂ 5,5 - ♀ 4,5 | ARIMMINUM UPSTREAM | 1,2793% | 15.625 | 18,59% | 57 |
| 3 | ♂ 7 - ♀ 4,6 | MIKY PASSO DEL LUPO | 0,10898% | 8.59375 | 23,85% | 184 |
| 4 | ♂ 6,7,7 - ♀ 4 | Grey Wolf z Molu Es | 0,43175% | 9.375 | 16,29% | 81 |
| 4 | ♂ 5,6,6 - ♀ 5 | Jolly z Molu Es | 0,43175% | 9.375 | 16,29% | 52 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | INDUK PASSO DEL LUPO | 0,1059% | 4.6875 | 23,88% | 102 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Hero z Rofa | 0,11396% | 4.6875 | 20,48% | 35 |
| 5 | ♂ 6,6,7 - ♀ 5,6 | Ambra Vlčí naděje | 0,0559% | 8.59375 | 19,57% | 68 |
| 6 | ♂ 6,7,7,7 - ♀ 5,6 | Amálka od Buližníku CS | 0,21903% | 8.59375 | 16,21% | 29 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Ajša Dar přírody CS | 0,05343% | 3.90625 | 10,79% | 14 |
| 3 | ♂ 7 - ♀ 5,7 | CUTT | 0,05288% | 4.6875 | 19,76% | 144 |
| COI TOTALE: | 2,85287% |