| Dátum narodenia: | 25-01-2022 |
| Pohlavie: | Pes |
| Register: | LO2255015 |
| Mikročip: | 380260160352368 |
| Matka: | Vatra spod Ďumbiera |
| Otec: | BAYLES |
| Chovateľ: | CHESSA NICOLAS |
| Majiteľ: | - |
| Pôvod: | IT |
| WOLF BLOOD: | 28.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,86% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 87.10 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.85 % Powered by WGI LAB | Výber: | - |
| Kontakty: |
![]() BAYLESHD A ED 0COI: 23.40% |
![]() ARIMMINUM MACHKHD A ED BLCOI: 25.38% |
![]() ARIMMINUM OLCANHD A ED 0COI: 20.00% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() ARIMMINUM BLAZE OF GLORYHD A ED 0COI: 18.29% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
||
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() ARIMMINUM ANDROMEDAHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Dolce Lucky of LukavaHD A ED 0COI: 20.55% |
![]() FORESTA INCANTATA BOROMIRHD A ED 0COI: 19.13% |
![]() Art z Viktoriinej záhradyHD A ED 0COI: 23.69% |
Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
|
Amy z Čakajovského dvoraHD A -COI: 23.12% |
||||
![]() FORESTA INCANTATA IMLANDRIS |
TRISTANHD A ED 0COI: 17.11% |
|||
Bernie z UherHD B ED 0COI: 18.84% |
||||
![]() Xanthina z Molu EsHD A -COI: 18.23% |
![]() Aron z AljaškyHD A -COI: 17.31% |
Hero od ÚhoštěHD A -COI: 17.40% |
||
Arra od Rajské chvojkyHD B -COI: 18.92% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Vatra spod ĎumbieraHD A ED 0COI: 26.01% |
![]() Fennir od StarkejHD A -COI: 26.37% |
![]() Jassper Malý BysterecHD A -COI: 20.17% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
Aragorn Potomok vlkovHD C -COI: 27.70% |
|||
Miňa Ruskov dvor CS- -COI: 16.59% |
||||
![]() Crying Wolf Harmonia- -COI: 39.40% |
![]() Blue de la Louve BlancheHD A -COI: 32.56% |
Crying Wolf MerlinHD A -COI: 26.56% |
||
Crying Wolf OssaHD B ED 0COI: 32.73% |
||||
![]() Crying Wolf RubinHD A -COI: 34.28% |
Crying Wolf GalibaHD B -COI: 23.91% |
|||
Moňa z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 35.49% |
||||
![]() Beta Vlčí démonHD A -COI: 23.04% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
![]() Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
Artex Radov dvorHD A -COI: 25.81% |
|
Brita ČičkyHD A -COI: 18.66% |
||||
![]() Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
|||
Grace Kollárov dvorHD A -COI: 29.79% |
||||
![]() Aida Vlčí démonHD A -COI: 19.42% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
||
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Argenta Zelená vodaHD A -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Klea Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
| Meno | HD | ED | DM | DW | Výber |
|---|
| Meno | Vrhy | Σ | Potomstvo | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BALDER | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| BAYLES | 2 | 7 | 14 | 1 (7.14%) | 100% | - | - | - | - |
| ARIMMINUM MACHK | 3 | 6.33 | 19 | 7 (36.84%) | 71.43% | - | - | - | - |
| ARIMMINUM OLCAN | 11 | 4.73 | 52 | 14 (26.92%) | 78.57% | 21.43% | - | - | - |
| Eligo z Peronowki | 18 | 5.06 | 91 | 43 (47.25%) | 97.67% | 2.33% | - | - | - |
| Hero z Rofa | 6 | 5.83 | 35 | 21 (60%) | 57.14% | 19.05% | 14.29% | 4.76% | - |
| Meno | Potomstvo | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BALDER | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| BAYLES | 14 | 57.14% | 42.86% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM MACHK | 19 | 52.63% | 47.37% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM OLCAN | 52 | 40.38% | 59.62% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Eligo z Peronowki | 91 | 45.05% | 54.95% | 12.2% | 10% | 66.6 cm | 63.2 cm | 106.1 | 54.2 | - | 108.1 | 55.9 | - |
| Hero z Rofa | 35 | 45.71% | 54.29% | 31.25% | 31.58% | 68.6 cm | 63.7 cm | 108 | 53.6 | - | 103.2 | - | - |
| Count | Generácie | Meno | Podiel | % Krv | Dost. % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Eligo z Peronowki | 0,84642% | 12.5 | 18,21% | 91 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 4,5,6 | Hero z Rofa | 0,56981% | 14.0625 | 20,48% | 35 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 4 | Askia Slnečný dvor | 0,7013% | 10.9375 | 23,73% | 29 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,6 | Milo Ruskov dvor CS | 0,11099% | 6.25 | 16,59% | 89 |
| CELKOVÝ COI: | 2,22853% |