| Nato: | 29-07-2022 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | |
| Microchip: | |
| Madre: | Ester z Molu Es |
| Padre: | Benjamin Vlčí štěstí |
| Allevatore: | z Blatnických vinic |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.8% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,84% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 95.16 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 16.91 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() Benjamin Vlčí štěstíHD A ED 0COI: 20.91% |
![]() Tobrok Conall YelHD A ED 0COI: 20.66% |
![]() Baxter Vlčí tlapkaHD A ED 0COI: 23.35% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
||||
![]() Aileen Vlčí tlapkaHD B ED 0COI: 22.12% |
Enor Malý BysterecHD A -COI: 23.02% |
|||
Gira DakmatHD B ED 0COI: 20.16% |
||||
![]() Yelka z Litavské kotlinyHD A ED 1COI: 19.86% |
![]() Bounty z Blatnických vinicHD A -COI: 19.23% |
Unkas z Molu EsHD A -COI: 19.33% |
||
Aika z Vlčího dubuHD A -COI: 17.00% |
||||
![]() Tara z Litavské kotlinyHD A -COI: 17.71% |
Atewa Bílý měsícHD A -COI: 20.98% |
|||
Peggy z Litavské kotlinyHD A -COI: 17.78% |
||||
![]() Asma Miracle MiaHD A ED 0COI: 21.25% |
![]() Juri Oskár DórHD A ED 0COI: 21.90% |
![]() Baladin ArqevaHD A ED 0COI: 19.30% |
Eury z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
|
Valkyra z Molu EsHD A -COI: 19.82% |
||||
![]() Helena Oskár DórHD A ED 0COI: 19.07% |
Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
|||
Hera z RofaHD A -COI: 20.48% |
||||
![]() Asta z Opoja Pod HàjomHD A ED 0COI: 23.20% |
![]() Ir Oskár DórHD A -COI: 23.24% |
Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
||
Agira Vlčí démonHD A -COI: 19.42% |
||||
![]() Etna od StarkejHD A -COI: 19.50% |
Arek Malý BysterecHD A -COI: 21.74% |
|||
Cesna Lupus Bohemia GenaoHD A -COI: 19.51% |
||||
![]() Ester z Molu EsHD C ED 0COI: 20.11% |
![]() Avatar z Chtelnických lesovHD A -COI: 20.25% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
![]() Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
Elbow zo Sennej- -COI: 20.49% |
Dina Pohostinstvo CS- -COI: 4.30% |
||||
![]() Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
Aragorn Potomok vlkovHD C -COI: 27.70% |
|||
Miňa Ruskov dvor CS- -COI: 16.59% |
||||
![]() Hermína Oskár DórHD A -COI: 19.07% |
![]() Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
Arin na BlatechHD B -COI: 20.72% |
||
Avahoc Stín vlkaHD A -COI: 14.55% |
||||
![]() Hera z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
|||
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Yukon z Molu EsHD A ED 0COI: 19.82% |
![]() HARGO L'AMICO DEL LUPOHD A -COI: 28.58% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
|
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ARISSAHD A ED 0COI: 22.92% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|||
REPKA- -COI: 19.78% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
![]() Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Trixi z Blatnických vinic | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ester z Molu Es | 6 | 6.5 | 39 | 6 (15.38%) | - | - | 16.67% | - | - |
| Yukon z Molu Es | 7 | 8.86 | 62 | 36 (58.06%) | 80.56% | 8.33% | 2.78% | 2.78% | - |
| ARIMMINUM UPSTREAM | 7 | 8.14 | 57 | 28 (49.12%) | 60.71% | 21.43% | 7.14% | 7.14% | 3.57% |
| Ambra Vlčí naděje | 10 | 6.8 | 68 | 39 (57.35%) | 66.67% | 30.77% | 2.56% | - | - |
| Cira Volání rodu | 3 | 6.33 | 19 | 5 (26.32%) | 20% | 20% | 40% | 20% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Trixi z Blatnických vinic | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ester z Molu Es | 39 | 41.03% | 58.97% | 25% | 8.7% | 66.8 cm | 64.5 cm | 109 | 53.4 | - | 111.7 | 54.3 | - |
| Yukon z Molu Es | 62 | 50% | 50% | 38.71% | 38.71% | 69.3 cm | 63.8 cm | 107.8 | 54.4 | - | 138.4 | 55.1 | - |
| ARIMMINUM UPSTREAM | 57 | 57.89% | 42.11% | 30.3% | 37.5% | 68.9 cm | 64.1 cm | 108 | 55.9 | - | 107.5 | 54.4 | - |
| Ambra Vlčí naděje | 68 | 36.76% | 63.24% | 16% | 13.95% | 70.5 cm | 64.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Cira Volání rodu | 19 | 47.37% | 52.63% | 44.44% | 30% | 69.3 cm | 65 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 5 - ♀ 3 | Carr Malý Bysterec | 0,92023% | 15.625 | 21,58% | 112 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 3 | ARIMMINUM UPSTREAM | 0,85287% | 15.625 | 18,59% | 57 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Hera z Rofa | 0,45585% | 9.375 | 20,48% | 10 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Argo Přízrak Karpat | 0,42035% | 9.375 | 17,94% | 83 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 4 | INDUK PASSO DEL LUPO | 0,21179% | 7.8125 | 23,88% | 102 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 5 | Krásna Ruskov dvor CS | 0,2229% | 6.25 | 16,65% | 20 |
| 3 | ♂ 7 - ♀ 5,6 | CUTT | 0,05288% | 5.46875 | 19,76% | 144 |
| 4 | ♂ 6,7,7 - ♀ 5 | Milo Ruskov dvor CS | 0,22199% | 6.25 | 16,59% | 89 |
| 4 | ♂ 6,7,7 - ♀ 5 | Elba z Rofa | 0,12056% | 6.25 | 25,96% | 6 |
| 4 | ♂ 6,7,7 - ♀ 5 | Tambury z Rosíkova | 0,11053% | 6.25 | 14,97% | 28 |
| 5 | ♂ 7,7,7 - ♀ 5,6 | Elbow zo Sennej | 0,11678% | 7.03125 | 20,49% | 21 |
| COI TOTALE: | 3,70672% |