| Nato: | 12-06-2022 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Ozzie z Katusického dvora |
| Padre: | Lancelot Šedý Poklad |
| Allevatore: | z Katusického dvora |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.8% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,4% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 95.16 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 14.66 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() Lancelot Šedý PokladHD A ED 0COI: 21.68% |
![]() CHEWBEHD A ED 0COI: 20.22% |
![]() ARIMMINUM NOUAUHD A ED 0COI: 22.60% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() ARIMMINUM ZENAHD A ED 0COI: 21.29% |
Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
|||
ARIMMINUM LADAHD A ED 0COI: 20.19% |
||||
![]() EDHA PASSO DEL LUPOHD B ED 0COI: 25.97% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
||
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() ELIS PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.62% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
Cassandra ze Smaragových vodopádů- -COI: 13.15% |
||||
![]() Cindy Grey Šedý pokladHD A ED 0COI: 21.34% |
![]() Amore Mio SrdcerváčHD A ED 0COI: 18.29% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
|
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() ARIMMINUM AVETAJGAHD B -COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Daily Wolf Rhoderick SodarHD A ED 0COI: 21.01% |
![]() Blue de la Louve BlancheHD A -COI: 32.56% |
Crying Wolf MerlinHD A -COI: 26.56% |
||
Crying Wolf OssaHD B ED 0COI: 32.73% |
||||
![]() Kaimi Eden severuHD A -COI: 17.43% |
Dragon Eden severuHD A -COI: 17.86% |
|||
Julie z Litavské kotlinyHD A -COI: 12.67% |
||||
![]() Ozzie z Katusického dvoraHD A ED 0COI: 19.87% |
Desperát Bohemia LuaroHD A ED 0COI: 19.68% |
![]() Sauron z Litavské kotlinyHD A -COI: 17.17% |
![]() Doran z Ponického dvoraHD B -COI: 17.02% |
Brit Hlas divočiny CSHD A -COI: 15.03% |
Fea Jimili CSHD A -COI: 23.91% |
||||
![]() Peggy z Litavské kotlinyHD A -COI: 17.78% |
Hero od ÚhoštěHD A -COI: 17.40% |
|||
Jessika z Litavské kotlinyHD C -COI: 12.67% |
||||
![]() Evita z Věrné smečkyHD A -COI: 19.21% |
![]() Bref od Tištínského potokaHD A -COI: 18.89% |
Kolt Šedá eminenceHD B -COI: 16.62% |
||
Orka Šedá eminenceHD A -COI: 14.53% |
||||
![]() Assay z Věrné smečkyHD A -COI: 18.75% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Dia DakmatHD C -COI: 21.27% |
||||
![]() Fell z Katusického dvoraHD A ED 0COI: 21.04% |
![]() Ghost Rider Grey Střípek snůHD A ED 0COI: 23.60% |
![]() Cäsar von der WolfsschleifeHD B -COI: 24.36% |
Afar Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|
Arlen spod ĎumbieraHD A ED 0COI: 28.93% |
||||
![]() Dayen SotisHD A ED 0COI: 19.23% |
Cherokee Eden severuHD D -COI: 17.49% |
|||
Alkyona SotisHD A -COI: 19.77% |
||||
![]() Bosorka ArQeVaHD A ED 0COI: 19.30% |
![]() Eury z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Valkyra z Molu EsHD A -COI: 19.82% |
INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
|||
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ulli z Katusického dvora | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Lancelot Šedý Poklad | 1 | 6 | 6 | - | - | - | - | - | - |
| CHEWBE | 10 | 6.7 | 67 | 33 (49.25%) | 78.79% | 3.03% | 3.03% | - | - |
| ARIMMINUM NOUAU | 18 | 6.89 | 124 | 54 (43.55%) | 66.67% | 12.96% | 3.7% | - | - |
| Eligo z Peronowki | 18 | 5.06 | 91 | 43 (47.25%) | 97.67% | 2.33% | - | - | - |
| Hero z Rofa | 6 | 5.83 | 35 | 21 (60%) | 57.14% | 19.05% | 14.29% | 4.76% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ulli z Katusického dvora | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Lancelot Šedý Poklad | 6 | 16.67% | 83.33% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| CHEWBE | 67 | 53.73% | 46.27% | 25% | 25.81% | 70 cm | 64.8 cm | 106.3 | 53.8 | - | 107.5 | 55.2 | - |
| ARIMMINUM NOUAU | 124 | 45.16% | 54.84% | 3.57% | 4.41% | 68 cm | 61 cm | 105.3 | 52.6 | - | 109 | 53.7 | - |
| Eligo z Peronowki | 91 | 45.05% | 54.95% | 12.2% | 10% | 66.6 cm | 63.2 cm | 106.1 | 54.2 | - | 108.1 | 55.9 | - |
| Hero z Rofa | 35 | 45.71% | 54.29% | 31.25% | 31.58% | 68.6 cm | 63.7 cm | 108 | 53.6 | - | 103.2 | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 6 | MIKY PASSO DEL LUPO | 0,21797% | 7.8125 | 23,85% | 184 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Jolly z Molu Es | 0,21587% | 6.25 | 16,29% | 52 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 5 | Hero z Rofa | 0,34188% | 7.8125 | 20,48% | 35 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 5 | Grey Wolf z Molu Es | 0,32381% | 7.8125 | 16,29% | 81 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 6 | Ambra Vlčí naděje | 0,1118% | 6.25 | 19,57% | 68 |
| COI TOTALE: | 1,21134% |