| Nato: | 08-10-2016 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | РКФ 4711230 |
| Microchip: | |
| Madre: | Epoha Viktorii Betlis Ventura |
| Padre: | A'ROME BRANCO DEI LUPI |
| Allevatore: | |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | RU |
| WOLF BLOOD: | 28.2% Powered by WGI LAB |
| COI: | 24,11% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 90.32 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 13.20 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
![]() A'ROME BRANCO DEI LUPIHD A ED 0COI: 23.20% |
![]() Greco de la GretosaHD B ED 0COI: 21.90% |
![]() Crying Wolf MuradHD B ED 0COI: 21.85% |
![]() Amore Mio SrdcerváčHD A ED 0COI: 18.29% |
Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
ARIMMINUM AVETAJGAHD B -COI: 20.19% |
||||
![]() Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
Casanova Zlatá žilaHD A -COI: 22.52% |
|||
Grácia DórHD A -COI: 19.70% |
||||
![]() Latka z PeronowkiHD A ED 0COI: 23.14% |
![]() Cork Stín vlkaHD A -COI: 18.81% |
Dak Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
||
Bonie Mrazivé tichoHD B -COI: 14.56% |
||||
![]() Juvart z PeronówkiHD A ED 0COI: 18.65% |
Baron spod ĎumbieraHD A -COI: 29.01% |
|||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Crocell z PeronowkiHD A ED 0COI: 21.77% |
![]() Body Vlčí démonHD A ED 0COI: 23.04% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
|
Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
||||
![]() Aida Vlčí démonHD A -COI: 19.42% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
|||
Argenta Zelená vodaHD A -COI: 21.74% |
||||
![]() Peymakylir z peronowkiHD A ED 0COI: 17.77% |
![]() Cäsar von der WolfsschleifeHD B -COI: 24.36% |
Afar Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
||
Arlen spod ĎumbieraHD A ED 0COI: 28.93% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Epoha Viktorii Betlis Ventura- -COI: 22.62% |
![]() Zee Zee Top z Molu Es- -COI: 20.09% |
![]() Erik z Věrné smečkyHD A -COI: 19.21% |
![]() Bref od Tištínského potokaHD A -COI: 18.89% |
Kolt Šedá eminenceHD B -COI: 16.62% |
Orka Šedá eminenceHD A -COI: 14.53% |
||||
![]() Assay z Věrné smečkyHD A -COI: 18.75% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Dia DakmatHD C -COI: 21.27% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
![]() Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() Groa Braterstwo wilczakówHD A ED 0COI: 25.61% |
![]() Jotun z PeronówkiHD A -COI: 18.65% |
![]() Baron spod ĎumbieraHD A -COI: 29.01% |
Gaius DórHD A -COI: 19.70% |
|
Dia Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Irris Kollárov dvorHD A -COI: 26.15% |
![]() Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
||
Asta Šinárikov dvor CS- -COI: 10.28% |
||||
![]() Ada Kollárov dvorHD A -COI: 30.94% |
Orlík z Rosíkova CS- -COI: 36.77% |
|||
Eda SlňavaHD A -COI: 29.63% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Roskoshnaya Udacha Arienna | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Epoha Viktorii Betlis Ventura | 2 | 5 | 10 | 10 (100%) | - | - | - | - | - |
| Groa Braterstwo wilczaków | 8 | 3.63 | 29 | 26 (89.66%) | 3.85% | - | - | - | - |
| Irris Kollárov dvor | 3 | 5.67 | 17 | 3 (17.65%) | 100% | - | - | - | - |
| Ada Kollárov dvor | 3 | 5.67 | 17 | 7 (41.18%) | 85.71% | 14.29% | - | - | - |
| Eda Slňava | 3 | 5 | 15 | 4 (26.67%) | 100% | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Roskoshnaya Udacha Arienna | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Epoha Viktorii Betlis Ventura | 10 | 70% | 30% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Groa Braterstwo wilczaków | 29 | 58.62% | 37.93% | 5.88% | - | 67 cm | - | 107 | 54 | 0.7 | - | - | - |
| Irris Kollárov dvor | 17 | 35.29% | 64.71% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ada Kollárov dvor | 17 | 52.94% | 47.06% | 22.22% | 62.5% | 68 cm | 64 cm | - | - | - | - | - | - |
| Eda Slňava | 15 | 53.33% | 46.67% | 25% | 57.14% | 68 cm | 62.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 4 | Jolly z Molu Es | 1,29525% | 15.625 | 16,29% | 52 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Baron spod Ďumbiera | 0,48428% | 9.375 | 29,01% | 70 |
| 5 | ♂ 6,6,7 - ♀ 4,5 | Milo Ruskov dvor CS | 0,83246% | 13.28125 | 16,59% | 89 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 4 | Ambra Vlčí naděje | 0,2236% | 7.8125 | 19,57% | 68 |
| 5 | ♂ 5,6,7 - ♀ 5,6 | Amálka od Buližníku CS | 0,16427% | 10.15625 | 16,21% | 29 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Grey Wolf z Molu Es | 0,10794% | 4.6875 | 16,29% | 81 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Krásna Ruskov dvor CS | 0,11145% | 4.6875 | 16,65% | 20 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 5 | Dia Kollárov dvor | 0,12079% | 6.25 | 28,12% | 8 |
| 10 | ♂ 6,7,7,7,7 - ♀ 5,6,6,7,7 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,25438% | 12.5 | 31,05% | 95 |
| 5 | ♂ 6,7,7 - ♀ 5,6 | Eda Slňava | 0,25027% | 7.8125 | 29,63% | 15 |
| 6 | ♂ 7,7,7 - ♀ 5,6,7 | Asta Šinárikov dvor CS | 0,05318% | 7.8125 | 10,28% | 29 |
| COI TOTALE: | 3,89785% |