| Nato: | 28-05-2022 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Chloe Lupus Ardor |
| Padre: | Adahy Lupus Aurea |
| Allevatore: | Lupus Aurea |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | SK |
| WOLF BLOOD: | 28.1% Powered by WGI LAB |
| COI: | 24,68% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 85.48 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 14.52 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() Adahy Lupus AureaHD A ED 0COI: 24.42% |
![]() Taranis spod ĎumbieraHD A ED 1COI: 22.99% |
![]() Caspar Grey DiamondHD B ED 0COI: 22.72% |
![]() Draco z PeronowkiHD A -COI: 18.56% |
Akim Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
Merry Bell z Molu EsHD A ED 0COI: 17.05% |
||||
![]() Culsu z PeronowkiHD B ED 0COI: 22.66% |
Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
|||
Alistair Wolf z PeronowkiHD A ED 0COI: 16.49% |
||||
![]() Beta Vlčí démonHD A -COI: 23.04% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
||
Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
||||
![]() Aida Vlčí démonHD A -COI: 19.42% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
|||
Argenta Zelená vodaHD A -COI: 21.74% |
||||
![]() Aura z Údolia vlkovHD A ED 0COI: 24.24% |
![]() Alby Vikvel wolfHD A ED 0COI: 25.02% |
![]() Enar spod ĎumbieraHD A -COI: 26.19% |
Artex Radov dvorHD A -COI: 25.81% |
|
Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
||||
![]() Jasa spod ĎumbieraHD B -COI: 22.62% |
Enor Malý BysterecHD A -COI: 23.02% |
|||
Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
||||
![]() Connie Lupus ArdorHD A -COI: 20.26% |
![]() Baloo z Blatnických vinicHD A -COI: 19.23% |
Unkas z Molu EsHD A -COI: 19.33% |
||
Aika z Vlčího dubuHD A -COI: 17.00% |
||||
![]() Cona Veľký jarokHD B -COI: 22.10% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
|||
Ala Malý BysterecHD A -COI: 21.74% |
||||
![]() Chloe Lupus Ardor- -COI: 21.06% |
![]() Amore Mio SrdcerváčHD A ED 0COI: 18.29% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
![]() Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
Elbow zo Sennej- -COI: 20.49% |
Dina Pohostinstvo CS- -COI: 4.30% |
||||
![]() Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
Aragorn Potomok vlkovHD C -COI: 27.70% |
|||
Miňa Ruskov dvor CS- -COI: 16.59% |
||||
![]() ARIMMINUM AVETAJGAHD B -COI: 20.19% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() Capa Negra Lupus ArdorHD A -COI: 20.26% |
![]() Baloo z Blatnických vinicHD A -COI: 19.23% |
![]() Unkas z Molu EsHD A -COI: 19.33% |
OLIVER PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 24.35% |
|
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() Aika z Vlčího dubuHD A -COI: 17.00% |
Kairo od ÚhoštěHD A -COI: 17.45% |
|||
Fea z Ponického dvoraHD A -COI: 19.85% |
||||
![]() Cona Veľký jarokHD B -COI: 22.10% |
![]() Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
Artex Radov dvorHD A -COI: 25.81% |
||
Brita ČičkyHD A -COI: 18.66% |
||||
![]() Ala Malý BysterecHD A -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celebrity Lupus Aurea | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Chloe Lupus Ardor | 2 | 4.5 | 9 | 3 (33.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Capa Negra Lupus Ardor | 2 | 3 | 6 | 5 (83.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Cona Veľký jarok | 4 | 9.25 | 37 | 13 (35.14%) | 84.62% | 15.38% | - | - | - |
| Ala Malý Bysterec | 2 | 1.5 | 3 | 2 (66.67%) | 50% | 50% | - | - | - |
| Krásna Ruskov dvor CS | 3 | 6.67 | 20 | 8 (40%) | 62.5% | 25% | 12.5% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celebrity Lupus Aurea | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Chloe Lupus Ardor | 9 | 44.44% | 55.56% | 25% | 20% | 67 cm | 63 cm | 110.4 | 54 | 0.7 | 109.5 | 54 | 0.7 |
| Capa Negra Lupus Ardor | 6 | 33.33% | 66.67% | 100% | 100% | 67 cm | 62.5 cm | 110.8 | 55.8 | 0.7 | 109.7 | 54.7 | 0.7 |
| Cona Veľký jarok | 37 | 51.35% | 48.65% | 26.32% | 44.44% | 66.2 cm | 62 cm | 108.9 | 56.7 | 0.7 | 107.4 | 54 | 0.6 |
| Ala Malý Bysterec | 3 | - | 100% | - | 100% | - | 63.3 cm | - | - | - | 107.8 | 54.7 | - |
| Krásna Ruskov dvor CS | 20 | 65% | 35% | 46.15% | 42.86% | 66.3 cm | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 3 | Baloo z Blatnických vinic | 1,59633% | 18.75 | 19,23% | 13 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 3 | Cona Veľký jarok | 1,78977% | 18.75 | 22,1% | 37 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 4 | Dixon Radov Dvor | 0,46474% | 12.5 | 23,87% | 19 |
| 3 | ♂ 7 - ♀ 4,6 | Ambra Vlčí naděje | 0,1118% | 8.59375 | 19,57% | 68 |
| 4 | ♂ 5,6,6 - ♀ 5 | Artex Radov dvor | 0,24057% | 9.375 | 25,81% | 13 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Aragorn Potomok vlkov | 0,12324% | 4.6875 | 27,7% | 8 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Miňa Ruskov dvor CS | 0,11099% | 4.6875 | 16,59% | 8 |
| 7 | ♂ 6,6,6,7,7 - ♀ 5,7 | Milo Ruskov dvor CS | 0,33298% | 10.15625 | 16,59% | 89 |
| 4 | ♂ 6,6 - ♀ 5,7 | Krásna Ruskov dvor CS | 0,11145% | 7.03125 | 16,65% | 20 |
| 5 | ♂ 7,7,7 - ♀ 5,6 | Elbow zo Sennej | 0,17517% | 7.03125 | 20,49% | 21 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Amálka od Buližníku CS | 0,05476% | 3.90625 | 16,21% | 29 |
| COI TOTALE: | 5,11182% |