| Nato: | 15-01-2021 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Anuporoc Zasněžené slunce |
| Padre: | Zdychavský vlk Blesk |
| Allevatore: | Od bobrej rieky |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | SK |
| WOLF BLOOD: | 27.7% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,96% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 93.55 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 15.05 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() Zdychavský vlk BleskHD A ED 0COI: 21.92% |
![]() Avatar z Chtelnických lesovHD A -COI: 20.25% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
![]() Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
Elbow zo Sennej- -COI: 20.49% |
Dina Pohostinstvo CS- -COI: 4.30% |
||||
![]() Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
Aragorn Potomok vlkovHD C -COI: 27.70% |
|||
Miňa Ruskov dvor CS- -COI: 16.59% |
||||
![]() Hermína Oskár DórHD A -COI: 19.07% |
![]() Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
Arin na BlatechHD B -COI: 20.72% |
||
Avahoc Stín vlkaHD A -COI: 14.55% |
||||
![]() Hera z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
|||
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Ariana Zdychavský vlkHD A ED 0COI: 21.26% |
![]() Baladin ArqevaHD A ED 0COI: 19.30% |
![]() Eury z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
|
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Valkyra z Molu EsHD A -COI: 19.82% |
INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
|||
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() Izma FončordaHD B -COI: 25.72% |
![]() Alex z Čakajovského dvoraHD A -COI: 23.12% |
Blek z Liehovarského dvoraHD A -COI: 19.01% |
||
Fenndy Kollárov dvorHD A -COI: 37.11% |
||||
![]() Heja FončordaHD A -COI: 23.85% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Ejma FončordaHD A -COI: 26.29% |
||||
![]() Anuporoc Zasněžené slunce- -COI: 21.34% |
![]() Floyd SrdcerváčHD A ED 0COI: 22.27% |
![]() Erik z Věrné smečkyHD A -COI: 19.21% |
![]() Bref od Tištínského potokaHD A -COI: 18.89% |
Kolt Šedá eminenceHD B -COI: 16.62% |
Orka Šedá eminenceHD A -COI: 14.53% |
||||
![]() Assay z Věrné smečkyHD A -COI: 18.75% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Dia DakmatHD C -COI: 21.27% |
||||
![]() Anne Lee SrdcerváčHD A ED 0COI: 18.29% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
||
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() ARIMMINUM AVETAJGAHD B -COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Coropuna Wakantanka Norský vlk- -COI: 18.91% |
![]() Crying Wolf EvanderHD A ED 0COI: 24.05% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
|
Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
||||
![]() Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
Casanova Zlatá žilaHD A -COI: 22.52% |
|||
Grácia DórHD A -COI: 19.70% |
||||
![]() Fantazie z Vlčí chaloupkyHD B -COI: 16.13% |
![]() Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Barča z Ponického dvoraHD A -COI: 17.02% |
Brit Hlas divočiny CSHD A -COI: 15.03% |
|||
Fea Jimili CSHD A -COI: 23.91% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Alleya Od bobrej rieky | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Anuporoc Zasněžené slunce | 1 | 6 | 6 | - | - | - | - | - | - |
| Coropuna Wakantanka Norský vlk | 1 | 6 | 6 | - | - | - | - | - | - |
| Fantazie z Vlčí chaloupky | 4 | 9 | 36 | 15 (41.67%) | 80% | 13.33% | - | - | 6.67% |
| Barča z Ponického dvora | 4 | 6 | 24 | 7 (29.17%) | 57.14% | 28.57% | 14.29% | - | - |
| Fea Jimili CS | 5 | 5.6 | 28 | 8 (28.57%) | 25% | 50% | 12.5% | 12.5% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Alleya Od bobrej rieky | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Anuporoc Zasněžené slunce | 6 | 33.33% | 66.67% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Coropuna Wakantanka Norský vlk | 6 | 66.67% | 33.33% | - | 50% | - | 62 cm | - | - | - | 108.8 | 54.8 | 0.6 |
| Fantazie z Vlčí chaloupky | 36 | 41.67% | 58.33% | 33.33% | 38.1% | 68.6 cm | 63.3 cm | 106.7 | 54.8 | - | 112.8 | 79.4 | - |
| Barča z Ponického dvora | 24 | 41.67% | 58.33% | 10% | 7.14% | 65 cm | 65 cm | - | - | - | 106 | 57 | - |
| Fea Jimili CS | 28 | 53.57% | 46.43% | 26.67% | 23.08% | 68 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | Carr Malý Bysterec | 1,84045% | 18.75 | 21,58% | 112 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Ambra Vlčí naděje | 0,1118% | 4.6875 | 19,57% | 68 |
| 3 | ♂ 5,7 - ♀ 7 | Milo Ruskov dvor CS | 0,0555% | 4.6875 | 16,59% | 89 |
| 4 | ♂ 7 - ♀ 5,7,7 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,05653% | 5.46875 | 18,08% | 83 |
| 4 | ♂ 7 - ♀ 5,7,7 | Bety Zepeř CS | 0,05426% | 5.46875 | 13,4% | 12 |
| COI TOTALE: | 2,11855% |