| Born: | 10-11-2017 |
| Sex: | Female |
| Registrer: | - |
| Microchip: | - |
| Mother: | Dita Polární vlk |
| Father: | Áres Vlčí hvězda |
| Breeder: | Sokoli oko |
| Owner: | - |
| Nation: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,3% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 98.39 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 13.93 % Powered by WGI LAB | Bonitation: | - |
| Contact: |
![]() Áres Vlčí hvězdaHD A ED 0COI: 20.32% |
![]() Dingo SrdcerváčHD A ED 0COI: 23.64% |
![]() Crying Wolf GisotsuHD A ED 0COI: 29.61% |
![]() Argo Tajomný tulákHD A -COI: 27.25% |
Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
Ambra Slnečný dvorHD B -COI: 23.73% |
||||
![]() Crying Wolf FlashHD C -COI: 29.21% |
Alfi Vuk- -COI: 23.95% |
|||
Moňa z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 35.49% |
||||
![]() Anne Lee SrdcerváčHD A ED 0COI: 18.29% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
||
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() ARIMMINUM AVETAJGAHD B -COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Ambra z HeršpicHD A ED 0COI: 20.29% |
![]() Blek z Liehovarského dvoraHD A -COI: 19.01% |
![]() Brix Zlatá žila- -COI: 13.95% |
Astor Mot'ovský dvor CS- -COI: 4.64% |
|
Asta od Grandtnerov CS- -COI: 19.86% |
||||
![]() Cedra Bonus- -COI: 19.71% |
Candiff Pohostinstvo CS- -COI: 0.73% |
|||
Aja Frovan- -COI: 22.43% |
||||
![]() Brenna z KamenačekHD A -COI: 17.11% |
![]() Kairo od ÚhoštěHD A -COI: 17.45% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Ko-Ko z Molu EsHD B -COI: 15.98% |
||||
![]() Heňa Kysucká hviezdaHD C -COI: 18.03% |
Ben Zlatá žilaHD A -COI: 13.95% |
|||
Céza Kysucká hviezda- -COI: 18.38% |
||||
![]() Dita Polární vlkHD A ED 0COI: 20.44% |
![]() Aschar ArQeVaHD A ED 0COI: 19.68% |
![]() Qeron z Molu EsHD A -COI: 18.74% |
![]() Doran z Ponického dvoraHD B -COI: 17.02% |
Brit Hlas divočiny CSHD A -COI: 15.03% |
Fea Jimili CSHD A -COI: 23.91% |
||||
![]() Go-Go z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Valkyra z Molu EsHD A -COI: 19.82% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Celsea Polární vlkHD B -COI: 21.80% |
![]() Akeenah Runar WaawanyankaHD A -COI: 19.48% |
![]() Agar Morušový hájHD C -COI: 13.54% |
Colt Zepeř CSHD A -COI: 13.40% |
|
Bira od Chrudimky CSHD A -COI: 27.94% |
||||
![]() Aset Voodoo Wolf z PeronówkiHD A -COI: 16.49% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Gita Křivoklátský AtosHD A -COI: 19.54% |
![]() Atewa Bílý měsícHD A -COI: 20.98% |
Dak Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
||
Brenna Šedý chlupHD C -COI: 17.62% |
||||
![]() Doubravka Křivoklátský AtosHD A -COI: 15.62% |
Adon IrprušHD A -COI: 21.06% |
|||
Bora Mabosa CSHD A -COI: 15.92% |
| Name | HD | ED | DM | DW | Bonitation |
|---|
| Name | Litters | Σ | Offsprings | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dara Sokolí oko | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Dita Polární vlk | 4 | 5.25 | 21 | 1 (4.76%) | - | 100% | - | - | - |
| Celsea Polární vlk | 1 | 3 | 3 | 1 (33.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Gita Křivoklátský Atos | 2 | 7 | 14 | 5 (35.71%) | 40% | 20% | 20% | 20% | - |
| Doubravka Křivoklátský Atos | 2 | 6 | 12 | 4 (33.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Bora Mabosa CS | 5 | 6.4 | 32 | 10 (31.25%) | 50% | 10% | 40% | - | - |
| Name | Offsprings | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dara Sokolí oko | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Dita Polární vlk | 21 | 66.67% | 33.33% | - | 28.57% | - | 63.5 cm | - | - | - | 111.1 | 54.3 | - |
| Celsea Polární vlk | 3 | 33.33% | 66.67% | - | 50% | - | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Gita Křivoklátský Atos | 14 | 35.71% | 64.29% | 40% | 44.44% | 69.5 cm | 63.3 cm | 110.8 | 54.7 | - | 114.2 | 52.7 | - |
| Doubravka Křivoklátský Atos | 12 | 50% | 50% | - | 50% | - | 66.3 cm | - | - | - | 108 | 55 | - |
| Bora Mabosa CS | 32 | 65.63% | 34.38% | 23.81% | 27.27% | 70.6 cm | 66.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generation | Name | Rate | % Blood | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Ambra Vlčí naděje | 0,2236% | 6.25 | 19,57% | 68 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Ali Reolup | 0,11109% | 4.6875 | 17,11% | 60 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Agar Reolup | 0,11109% | 4.6875 | 17,11% | 39 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,6 | Amálka od Buližníku CS | 0,10951% | 6.25 | 16,21% | 29 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 7 | Astor Mot'ovský dvor CS | 0,0509% | 5.46875 | 4,64% | 60 |
| COI TOTAL: | 0,60619% |