| Nato: | 15-01-2013 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Celsea Polární vlk |
| Padre: | Aschar ArQeVa |
| Allevatore: | Polární vlk |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.4% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,44% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 95.16 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 11.19 % Powered by WGI LAB | Selezione: | A63 K1 Oh P1 |
| Contatti: |
![]() Aschar ArQeVaHD A ED 0COI: 19.68% |
![]() Qeron z Molu EsHD A -COI: 18.74% |
![]() Doran z Ponického dvoraHD B -COI: 17.02% |
![]() Brit Hlas divočiny CSHD A -COI: 15.03% |
Gar z Rosíkova CSHD A -COI: 20.17% |
Cabrixa Vopa CS- -COI: 12.48% |
||||
![]() Fea Jimili CSHD A -COI: 23.91% |
Dan Balmar CS- -COI: 16.94% |
|||
Alda od Pavlišina CS- -COI: 25.33% |
||||
![]() Go-Go z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
![]() Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||||
![]() Valkyra z Molu EsHD A -COI: 19.82% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
GLADIAHD B -COI: 20.65% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
![]() Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() Celsea Polární vlkHD B -COI: 21.80% |
![]() Akeenah Runar WaawanyankaHD A -COI: 19.48% |
![]() Agar Morušový hájHD C -COI: 13.54% |
![]() Colt Zepeř CSHD A -COI: 13.40% |
Ariel Lobos CS- -COI: 8.95% |
Exa Vopa CS- -COI: 12.32% |
||||
![]() Bira od Chrudimky CSHD A -COI: 27.94% |
Ikar z Krotkovského dvora CSHD A -COI: 31.05% |
|||
Asta Ladce CSHD A -COI: 25.76% |
||||
![]() Aset Voodoo Wolf z PeronówkiHD A -COI: 16.49% |
![]() Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
||
Asta Šinárikov dvor CS- -COI: 10.28% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Gita Křivoklátský AtosHD A -COI: 19.54% |
![]() Atewa Bílý měsícHD A -COI: 20.98% |
![]() Dak Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
Cézar z Krotkovského dvora CSHD A -COI: 35.49% |
|
Eda SlňavaHD A -COI: 29.63% |
||||
![]() Brenna Šedý chlupHD C -COI: 17.62% |
Agar Morušový hájHD C -COI: 13.54% |
|||
Nancy Šedá eminenceHD A -COI: 14.33% |
||||
![]() Doubravka Křivoklátský AtosHD A -COI: 15.62% |
![]() Adon IrprušHD A -COI: 21.06% |
Adon Kanakor CSHD A -COI: 16.81% |
||
Fabi Jimili CS- -COI: 23.91% |
||||
![]() Bora Mabosa CSHD A -COI: 15.92% |
Abe z Molu CSHD C -COI: 10.83% |
|||
Bona Heol CS- -COI: 12.32% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| Dita Polární vlk x Echo z Údolí ticha 2015-11-01 | |||||
| Carlo Sokolí oko ♂ | - | - | - | - | |
| Calin Sokolí oko ♂ | - | - | - | - | |
| Carter Sokolí oko ♂ | - | - | - | - | |
| Cargo Sokolí oko ♂ | - | - | - | - | |
| Calie Sokolí oko ♁ | - | - | - | - | |
| Cak Sokolí oko ♂ | - | - | - | - | |
| Dita Polární vlk x Áres Vlčí hvězda 2017-11-10 | |||||
| Darck Sokolí oko ♂ | - | - | - | - | |
| Dara Sokolí oko ♁ | - | - | - | - | |
| Dargo Sokolí oko ♂ | - | - | - | - | |
| Dafne Sokolí oko ♁ | - | - | - | - | |
| Dabbie Sokolí oko ♁ | HD B | ED 0 | n/n | n/n | A61,0 OG Xf111,48 Xv54,10 Xh0,56 Xhs19,67 Xb18,03 Xe Qr |
| Dago Sokolí oko ♂ | - | - | - | - | |
| Dita Polární vlk x Jazz Dakmat 2020-10-19 | |||||
| Erne Sokolí oko ♂ | - | - | - | - | |
| Edie Sokolí oko ♂ | - | - | - | - | |
| Ennie Sokolí oko ♁ | - | - | - | - | |
| Dita Polární vlk x Jazz Dakmat 2021-11-07 | |||||
| Freya Sokolí oko ♁ | - | - | - | - | |
| Freddie Sokolí oko ♂ | - | - | - | - | |
| Fluke Sokolí oko ♂ | - | - | - | - | |
| Floyd Sokolí oko ♂ | - | - | - | - | |
| Fin Sokolí oko ♂ | - | - | - | - | |
| Felisha Sokolí oko ♁ | - | - | - | - | A66,0 K2 OF Xf110,61 Xv54,55 Xh0,65 Xhs19,70 Xb18,18 Xe |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dita Polární vlk | 4 | 5.25 | 21 | 1 (4.76%) | - | 100% | - | - | - |
| Celsea Polární vlk | 1 | 3 | 3 | 1 (33.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Gita Křivoklátský Atos | 2 | 7 | 14 | 5 (35.71%) | 40% | 20% | 20% | 20% | - |
| Doubravka Křivoklátský Atos | 2 | 6 | 12 | 4 (33.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Bora Mabosa CS | 5 | 6.4 | 32 | 10 (31.25%) | 50% | 10% | 40% | - | - |
| Bona Heol CS | 2 | 4 | 8 | 3 (37.5%) | 100% | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dita Polární vlk | 21 | 66.67% | 33.33% | - | 28.57% | - | 63.5 cm | - | - | - | 111.1 | 54.3 | - |
| Celsea Polární vlk | 3 | 33.33% | 66.67% | - | 50% | - | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Gita Křivoklátský Atos | 14 | 35.71% | 64.29% | 40% | 44.44% | 69.5 cm | 63.3 cm | 110.8 | 54.7 | - | 114.2 | 52.7 | - |
| Doubravka Křivoklátský Atos | 12 | 50% | 50% | - | 50% | - | 66.3 cm | - | - | - | 108 | 55 | - |
| Bora Mabosa CS | 32 | 65.63% | 34.38% | 23.81% | 27.27% | 70.6 cm | 66.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Bona Heol CS | 8 | 50% | 50% | 25% | 50% | 69 cm | 66.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Milo Ruskov dvor CS | 0,44398% | 9.375 | 16,59% | 89 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Amálka od Buližníku CS | 0,43806% | 9.375 | 16,21% | 29 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 4 | Adon Irpruš | 0,22846% | 7.8125 | 21,06% | 43 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Bety Zepeř CS | 0,10853% | 4.6875 | 13,4% | 12 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,11307% | 4.6875 | 18,08% | 83 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Dan Balmar CS | 0,11263% | 4.6875 | 16,94% | 54 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Alda od Pavlišina CS | 0,12153% | 4.6875 | 25,33% | 35 |
| 6 | ♂ 5,6,7 - ♀ 6,7,7 | Gar z Rosíkova CS | 0,23377% | 8.59375 | 20,17% | 130 |
| 4 | ♂ 6 - ♀ 5,7,7 | Exa Vopa CS | 0,10721% | 6.25 | 12,32% | 24 |
| 4 | ♂ 6 - ♀ 5,7,7 | Ariel Lobos CS | 0,10557% | 6.25 | 8,95% | 42 |
| COI TOTALE: | 2,0128% |