| Nato: | 01-11-2015 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Dita Polární vlk |
| Padre: | Echo z Údolí ticha |
| Allevatore: | Sokoli oko |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 28.8% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,13% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 93.55 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.41 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Carlo Sokolí oko | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Echo z Údolí ticha | 6 | 6.5 | 39 | 11 (28.21%) | 63.64% | - | - | - | 9.09% |
| Argo Tajomný tulák | 2 | 4 | 8 | 4 (50%) | 75% | 25% | - | - | - |
| Dak z Rosíkova | 9 | 5.67 | 51 | 21 (41.18%) | 61.9% | 28.57% | 9.52% | - | - |
| Bux z Krotkovského dvora CS | 1 | 5 | 5 | 2 (40%) | 100% | - | - | - | - |
| Cézar od Pavlišina CS | 20 | 4.55 | 91 | 7 (7.69%) | 28.57% | 28.57% | 28.57% | 14.29% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Carlo Sokolí oko | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Echo z Údolí ticha | 39 | 53.85% | 46.15% | 14.29% | 11.11% | 67.3 cm | 62 cm | 109.2 | 55.2 | 0.6 | 108.9 | 54.8 | 0.7 |
| Argo Tajomný tulák | 8 | 100% | - | 37.5% | - | 68 cm | - | 109.2 | 54.6 | - | - | - | - |
| Dak z Rosíkova | 51 | 45.1% | 54.9% | 26.09% | 14.29% | 68 cm | 64.3 cm | - | - | - | - | - | - |
| Bux z Krotkovského dvora CS | 5 | 80% | 20% | 50% | - | 68.5 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Cézar od Pavlišina CS | 91 | 53.85% | 46.15% | 24.49% | 23.81% | 68.3 cm | 62 cm | 101 | 53.4 | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 5 | Dak Kollárov dvor | 0,96628% | 15.625 | 28,12% | 32 |
| 5 | ♂ 5,5 - ♀ 6,7,7 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,44516% | 9.375 | 31,05% | 95 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 7 | Chizma z Rosíkova CS | 0,05844% | 7.03125 | 20,35% | 27 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 7 | Macek z Rosíkova CS | 0,05914% | 7.03125 | 22,54% | 15 |
| 6 | ♂ 5,6,6,6 - ♀ 7,7 | Cézar od Pavlišina CS | 0,1328% | 9.375 | 36,18% | 91 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,7 | Asta Šinárikov dvor CS | 0,15953% | 5.46875 | 10,28% | 29 |
| 6 | ♂ 5,7,7 - ♀ 6,7,7 | Gar z Rosíkova CS | 0,23377% | 7.8125 | 20,17% | 130 |
| COI TOTALE: | 2,05512% |