| Nato: | 16-11-2020 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | |
| Microchip: | |
| Madre: | Tabatha Tatra spod Ďumbiera |
| Padre: | Gorthan Wilkor |
| Allevatore: | LOYRE DE ARALLA |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | ES |
| WOLF BLOOD: | 28.1% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,54% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 87.10 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.17 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
![]() Gorthan WilkorHD A ED 0COI: 20.37% |
![]() Nathan Bully royal clubHD A -COI: 20.58% |
![]() Ares Karpatská svorkaHD A ED 0COI: 18.52% |
![]() Blek z Liehovarského dvoraHD A -COI: 19.01% |
Brix Zlatá žila- -COI: 13.95% |
Cedra Bonus- -COI: 19.71% |
||||
![]() Badia z Věrné smečkyHD A -COI: 18.75% |
Jerry Lee z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
|||
Dia DakmatHD C -COI: 21.27% |
||||
![]() Aljaska SrdcerváčHD A -COI: 18.29% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
||
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() ARIMMINUM AVETAJGAHD B -COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Morrigan z PeronowkiHD A ED 0COI: 20.85% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
|
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Merry Bell z Molu EsHD A ED 0COI: 17.05% |
![]() Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
Atos Heol CS- -COI: 12.32% |
||
Ajka od Grandtnerov CS- -COI: 19.86% |
||||
![]() Ajbix Mrazivé tichoHD A -COI: 12.49% |
Brix Ekar CSHD A -COI: 17.92% |
|||
Ajša Dar přírody CS- -COI: 10.79% |
||||
![]() Tabatha Tatra spod ĎumbieraHD B ED 0COI: 22.99% |
![]() Caspar Grey DiamondHD B ED 0COI: 22.72% |
![]() Draco z PeronowkiHD A -COI: 18.56% |
![]() Akim Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
Aragorn Potomok vlkovHD C -COI: 27.70% |
Miňa Ruskov dvor CS- -COI: 16.59% |
||||
![]() Merry Bell z Molu EsHD A ED 0COI: 17.05% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
|||
Ajbix Mrazivé tichoHD A -COI: 12.49% |
||||
![]() Culsu z PeronowkiHD B ED 0COI: 22.66% |
![]() Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
Bux z Krotkovského dvora CS- -COI: 35.55% |
||
Vebi z Rosíkova- -COI: 29.63% |
||||
![]() Alistair Wolf z PeronowkiHD A ED 0COI: 16.49% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Beta Vlčí démonHD A -COI: 23.04% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
![]() Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
Artex Radov dvorHD A -COI: 25.81% |
|
Brita ČičkyHD A -COI: 18.66% |
||||
![]() Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
|||
Grace Kollárov dvorHD A -COI: 29.79% |
||||
![]() Aida Vlčí démonHD A -COI: 19.42% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
||
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Argenta Zelená vodaHD A -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Klea Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yelka de Loyre de Aralla | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Tabatha Tatra spod Ďumbiera | 1 | 2 | 2 | 1 (50%) | - | - | - | - | - |
| Beta Vlčí démon | 5 | 7 | 35 | 21 (60%) | 61.9% | 33.33% | - | 4.76% | - |
| Aida Vlčí démon | 3 | 5.33 | 16 | 8 (50%) | 87.5% | 12.5% | - | - | - |
| Argenta Zelená voda | 1 | 6 | 6 | 3 (50%) | 100% | - | - | - | - |
| Klea Ruskov dvor CS | 2 | 4.5 | 9 | 2 (22.22%) | 100% | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yelka de Loyre de Aralla | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Tabatha Tatra spod Ďumbiera | 2 | - | 100% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Beta Vlčí démon | 35 | 51.43% | 48.57% | 27.78% | 47.06% | 66 cm | 62.5 cm | 107.7 | 54.7 | 0.6 | 109.1 | 55.1 | 0.6 |
| Aida Vlčí démon | 16 | 62.5% | 37.5% | 40% | 66.67% | 68.8 cm | 62.3 cm | 109.1 | 55.4 | 0.6 | 110.5 | 55.2 | - |
| Argenta Zelená voda | 6 | 33.33% | 66.67% | - | 50% | - | 65 cm | - | - | - | 103.2 | - | - |
| Klea Ruskov dvor CS | 9 | 55.56% | 44.44% | 20% | 50% | 67 cm | 60 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | Merry Bell z Molu Es | 1,74753% | 18.75 | 17,05% | 17 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Hero z Rofa | 0,91169% | 12.5 | 20,48% | 35 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Jolly z Molu Es | 0,43175% | 9.375 | 16,29% | 52 |
| 6 | ♂ 4,6,7,7 - ♀ 5,7 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,3392% | 13.28125 | 18,08% | 83 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Miňa Ruskov dvor CS | 0,11099% | 4.6875 | 16,59% | 8 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Cagi od Úhoště | 0,11162% | 4.6875 | 18,46% | 46 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Aragorn Potomok vlkov | 0,12324% | 4.6875 | 27,7% | 8 |
| COI TOTALE: | 3,77603% |