| Nato: | 26-02-2020 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Ceyra Corda Elizabeth Luporum |
| Padre: | Krek Srdcerváč |
| Allevatore: | Corda Elizabeth Luporum |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | SK |
| WOLF BLOOD: | 28.8% Powered by WGI LAB |
| COI: | 23,96% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 91.94 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 13.20 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() Krek SrdcerváčHD A ED 0COI: 22.85% |
![]() Secchi LupusekHD A -COI: 25.59% |
![]() Urobach z PeronowkiHD A ED 0COI: 21.93% |
![]() Belke Outlaws HeavenHD A ED 0COI: 22.85% |
Draco z PeronowkiHD A -COI: 18.56% |
Orin od ÚhoštěHD A ED 0COI: 19.92% |
||||
![]() Juvart z PeronówkiHD A ED 0COI: 18.65% |
Baron spod ĎumbieraHD A -COI: 29.01% |
|||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Callisto z PeronówkiHD A -COI: 22.66% |
![]() Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
Bux z Krotkovského dvora CS- -COI: 35.55% |
||
Vebi z Rosíkova- -COI: 29.63% |
||||
![]() Alistair Wolf z PeronowkiHD A ED 0COI: 16.49% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Gája SrdcerváčHD A ED 0COI: 19.46% |
![]() Crying Wolf EchoHD A ED 0COI: 24.05% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
|
Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
||||
![]() Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
Casanova Zlatá žilaHD A -COI: 22.52% |
|||
Grácia DórHD A -COI: 19.70% |
||||
![]() ARIMMINUM AVETAJGAHD B -COI: 20.19% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() Ceyra Corda Elizabeth LuporumHD A ED 0COI: 24.06% |
![]() Bary Stříbrný úplněkHD B -COI: 22.38% |
![]() Cork Stín vlkaHD A -COI: 18.81% |
![]() Dak Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
Cézar z Krotkovského dvora CSHD A -COI: 35.49% |
Eda SlňavaHD A -COI: 29.63% |
||||
![]() Bonie Mrazivé tichoHD B -COI: 14.56% |
Adon IrprušHD A -COI: 21.06% |
|||
Ajša Dar přírody CS- -COI: 10.79% |
||||
![]() Dina Doubravka z Vlčí chaloupkyHD A -COI: 17.35% |
![]() Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
Bux z Krotkovského dvora CS- -COI: 35.55% |
||
Vebi z Rosíkova- -COI: 29.63% |
||||
![]() Ajga ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
|||
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Alysia Corda Elizabeth LuporumHD A -COI: 23.30% |
![]() Crying Wolf GandalfHD B ED 0COI: 29.61% |
![]() Argo Tajomný tulákHD A -COI: 27.25% |
Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
|
Ambra Slnečný dvorHD B -COI: 23.73% |
||||
![]() Crying Wolf FlashHD C -COI: 29.21% |
Alfi Vuk- -COI: 23.95% |
|||
Moňa z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 35.49% |
||||
![]() Clouwie Vlčí nadějeHD A ED 0COI: 21.39% |
![]() Bonifac Testamonium DiaboliHD A -COI: 19.36% |
Aron z AljaškyHD A -COI: 17.31% |
||
Hagga Kollárov dvorHD C -COI: 26.45% |
||||
![]() ARIMMINUM MA CHERIEHD A ED 0COI: 21.73% |
ARIMMINUM TIMBER WOLFHD A ED 0COI: 16.10% |
|||
ARIMMINUM ANDROMEDAHD A ED 0COI: 20.19% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Montana Corda Elizabeth Luporum | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ceyra Corda Elizabeth Luporum | 4 | 7 | 28 | 5 (17.86%) | - | - | - | - | - |
| Alysia Corda Elizabeth Luporum | 3 | 5 | 15 | 2 (13.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Clouwie Vlčí naděje | 3 | 2.67 | 8 | 3 (37.5%) | 100% | - | - | - | - |
| ARIMMINUM MA CHERIE | 4 | 4.75 | 19 | 7 (36.84%) | 71.43% | 14.29% | 14.29% | - | - |
| ARIMMINUM ANDROMEDA | 7 | 5.71 | 40 | 25 (62.5%) | 84% | 16% | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Montana Corda Elizabeth Luporum | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ceyra Corda Elizabeth Luporum | 28 | 60.71% | 35.71% | - | 10% | - | 64 cm | - | - | - | 109 | 54.7 | 0.8 |
| Alysia Corda Elizabeth Luporum | 15 | 53.33% | 46.67% | 12.5% | 14.29% | 66 cm | 62 cm | 109 | 56.1 | 0.6 | 111.2 | 54.8 | 0.7 |
| Clouwie Vlčí naděje | 8 | 50% | 50% | 25% | 50% | 67 cm | 61 cm | 107.5 | 53 | - | 109.7 | 56.9 | 0.6 |
| ARIMMINUM MA CHERIE | 19 | 63.16% | 36.84% | 8.33% | 57.14% | 71 cm | 64.5 cm | - | - | - | 109.1 | 54.8 | - |
| ARIMMINUM ANDROMEDA | 40 | 35% | 65% | - | 7.69% | - | 62.5 cm | - | - | - | 108.8 | 56 | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 4 - ♀ 4,5 | Dak z Rosíkova | 1,46528% | 15.625 | 28,86% | 51 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 6 | Ambra Vlčí naděje | 0,2236% | 7.8125 | 19,57% | 68 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 6 | Grey Wolf z Molu Es | 0,21587% | 7.8125 | 16,29% | 81 |
| 5 | ♂ 5,6,6 - ♀ 7,7 | Amálka od Buližníku CS | 0,05476% | 7.8125 | 16,21% | 29 |
| 4 | ♂ 6,7,7 - ♀ 5 | Bety Zepeř CS | 0,21705% | 6.25 | 13,4% | 12 |
| 5 | ♂ 6,7,7,7 - ♀ 5 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,28267% | 7.03125 | 18,08% | 83 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Eda Slňava | 0,06257% | 3.90625 | 29,63% | 15 |
| 3 | ♂ 7 - ♀ 5,7 | Cézar z Krotkovského dvora CS | 0,06495% | 4.6875 | 35,49% | 29 |
| 4 | ♂ 5,7 - ♀ 7,7 | Milo Ruskov dvor CS | 0,11099% | 5.46875 | 16,59% | 89 |
| COI TOTALE: | 2,69775% |