| Nato: | 03-12-2007 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Hagga Kollárov dvor |
| Padre: | Aron z Aljašky |
| Allevatore: | |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 28.8% Powered by WGI LAB |
| COI: | 19,36% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 87.10 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 8.85 % Powered by WGI LAB | Selezione: | A75 Oh P1 |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| Bonifac Testamonium Diaboli x ARIMMINUM MA CHERIE 2010-02-06 | |||||
| Caschwill Vleci Nadeje ♂ | - | - | - | - | |
| Cord Vlčí naděje ♂ | - | - | - | - | |
| Cesmína Vlčí naděje ♁ | HD A | ED 0 | n/n | - | A67,0 OD Xf107,46 Xv55,22 Xh0,69 P3 Xhs18,66 Xb17,91 Xe |
| Clouwie Vlčí naděje ♁ | HD A | ED 0 | n/n | - | A63 OF R1 P1 |
| Calwin Vlčí naděje ♂ | HD A | ED 0 | - | - | A71,0 OF Xf111,27 Xv55,63 Xh0,63 P1 Xhs19,72 Xb19,72 Xe |
| Calaway Vlčí naděje ♂ | HD A | ED 0 | - | - | A71,0 Xf109,86 Xv54,93 Xh0,62 Xhs18,31 Xb19,72 Xe |
| Cairo Vlčí naděje ♂ | - | - | - | - | |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bonifac Testamonium Diaboli | 1 | 7 | 7 | 4 (57.14%) | 100% | - | - | - | - |
| Aron z Aljašky | 5 | 7.2 | 36 | 9 (25%) | 66.67% | 33.33% | - | - | - |
| Hero od Úhoště | 7 | 5.43 | 38 | 21 (55.26%) | 76.19% | 4.76% | 19.05% | - | - |
| Ali Reolup | 12 | 5 | 60 | 25 (41.67%) | 76% | 12% | 4% | 4% | 4% |
| Amur z Ďáblova kaňonu CS | 16 | 5.19 | 83 | 21 (25.3%) | 38.1% | 14.29% | 14.29% | 14.29% | 19.05% |
| Atos Heol CS | 7 | 5.43 | 38 | 13 (34.21%) | 46.15% | 7.69% | 15.38% | 23.08% | 7.69% |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bonifac Testamonium Diaboli | 7 | 71.43% | 28.57% | 20% | 100% | 71 cm | 65 cm | - | - | - | - | - | - |
| Aron z Aljašky | 36 | 58.33% | 41.67% | 19.05% | 33.33% | 70.5 cm | 63.6 cm | 105.7 | 54.1 | - | 106.8 | 54.4 | - |
| Hero od Úhoště | 38 | 44.74% | 55.26% | 52.94% | 47.62% | 67.6 cm | 63 cm | 109.3 | 53.3 | - | 109.4 | 53.7 | - |
| Ali Reolup | 60 | 58.33% | 41.67% | 28.57% | 48% | 69.5 cm | 63.7 cm | 107.6 | 54.5 | - | - | - | - |
| Amur z Ďáblova kaňonu CS | 83 | 62.65% | 37.35% | 26.92% | 38.71% | 66.9 cm | 61.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Atos Heol CS | 38 | 47.37% | 52.63% | 16.67% | 30% | 66.7 cm | 62.2 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 6 | Cita z Banišťa CS | 0,21458% | 7.8125 | 9,86% | 27 |
| 3 | ♂ 4,6 - ♀ 6 | Gar z Rosíkova CS | 0,23377% | 9.375 | 20,17% | 130 |
| 30 | ♂ 5,6,6,6,7,7,7,7,7 - ♀ 5,6,6,6,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 2,56348% | 36.71875 | 25% | 246 |
| 7 | ♂ 5,5 - ♀ 7,7,7,7,7 | Tola z Pohraniční stráže | 0,45319% | 10.15625 | 3,4% | 37 |
| COI TOTALE: | 3,46501% |