| Nato: | 09-12-2019 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO2094615 |
| Microchip: | 380260120139867 |
| Madre: | Nyagaran de la Louve Blanche |
| Padre: | ARAGORN |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 28.9% Powered by WGI LAB |
| COI: | 29,27% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 74.19 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 13.69 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ARAGON | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARAGORN | 5 | 7 | 35 | 8 (22.86%) | 25% | - | - | - | - |
| Itanos de la Louve Blanche | 2 | 5.5 | 11 | 2 (18.18%) | 100% | - | - | - | - |
| Fantastik Wolverine de la Louve Blanche | 22 | 6.32 | 139 | 32 (23.02%) | 15.63% | - | - | - | - |
| Demoniak Diamond de la Louve Blanche - MIX | 4 | 8.5 | 34 | 25 (73.53%) | 8% | 4% | - | 4% | - |
| Crying Wolf Volos | 10 | 6.4 | 64 | 4 (6.25%) | 75% | 25% | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ARAGON | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARAGORN | 35 | 54.29% | 45.71% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Itanos de la Louve Blanche | 11 | 81.82% | 18.18% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Fantastik Wolverine de la Louve Blanche | 139 | 56.83% | 43.17% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Demoniak Diamond de la Louve Blanche - MIX | 34 | 52.94% | 47.06% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Crying Wolf Volos | 64 | 54.69% | 45.31% | - | 3.45% | - | 60 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 3 | Crying Wolf Valli | 1,88423% | 18.75 | 29,38% | 20 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 3 | Crying Wolf Myrakle le Loup Blanc | 1,66484% | 18.75 | 21,85% | 118 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Crying Wolf Merlin | 0,94601% | 15.625 | 26,56% | 85 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 4,6 | Crying Wolf Flash | 0,24367% | 10.9375 | 29,21% | 22 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 6 | Hero z Rofa | 0,45585% | 10.9375 | 20,48% | 35 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 4,6 | Crying Wolf Galiba | 0,23204% | 10.9375 | 23,91% | 17 |
| 5 | ♂ 6,6,7 - ♀ 5,6,7 | Moňa z Krotkovského dvora CS | 0,51962% | 13.28125 | 35,49% | 29 |
| 5 | ♂ 5,6,7 - ♀ 6 | Grey Wolf z Molu Es | 0,21587% | 8.59375 | 16,29% | 81 |
| 4 | ♂ 6,6,7 - ♀ 5,6,7 | Fallko Kollarov Dvor | 0,12987% | 7.03125 | 37,11% | 19 |
| 4 | ♂ 5,6,7 - ♀ 6 | Ambra Vlčí naděje | 0,1118% | 7.03125 | 19,57% | 68 |
| 7 | 5,6,6,7,7,7,7 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,06359% | 9.375 | - | 95 |
| 4 | 5,6,7,7 | Tambury z Rosíkova | 0,05526% | 6.25 | - | 28 |
| 4 | 5,6,7,7 | Elba z Rofa | 0,06028% | 6.25 | - | 6 |
| 4 | ♂ 6,7,7 - ♀ 5,7,7 | Fehérlófia Durcás Dorka | 0,0554% | 6.25 | 16,83% | 23 |
| 4 | 5,7,7,7 | Chrop z Kladenské záře CS | 0,05575% | 5.46875 | - | 53 |
| COI TOTALE: | 8,73048% |