| Nato: | 16-11-2018 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | |
| Microchip: | |
| Madre: | Maya z Orel Ochrana |
| Padre: | Merlin Lobos de Bilsaru |
| Allevatore: | |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | PT |
| WOLF BLOOD: | 28.1% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,05% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 90.32 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.51 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
![]() Merlin Lobos de BilsaruHD A ED 0COI: 21.63% |
![]() Utukku z PeronowkiHD A ED 0COI: 21.93% |
![]() Belke Outlaws HeavenHD A ED 0COI: 22.85% |
![]() Draco z PeronowkiHD A -COI: 18.56% |
Akim Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
Merry Bell z Molu EsHD A ED 0COI: 17.05% |
||||
![]() Orin od ÚhoštěHD A ED 0COI: 19.92% |
Dag z Tematínskych kopcovHD A -COI: 24.08% |
|||
Ko-Ko z Molu EsHD B -COI: 15.98% |
||||
![]() Juvart z PeronówkiHD A ED 0COI: 18.65% |
![]() Baron spod ĎumbieraHD A -COI: 29.01% |
Gaius DórHD A -COI: 19.70% |
||
Dia Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Bangkok Lobos de BilsaruHD A ED 0COI: 22.52% |
![]() Crying Wolf MuradHD B ED 0COI: 21.85% |
![]() Amore Mio SrdcerváčHD A ED 0COI: 18.29% |
Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
|
ARIMMINUM AVETAJGAHD B -COI: 20.19% |
||||
![]() Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
Casanova Zlatá žilaHD A -COI: 22.52% |
|||
Grácia DórHD A -COI: 19.70% |
||||
![]() Evon Wolf Rhoderick SodarHD A ED 0COI: 18.25% |
![]() Blondi Loki Polární vlkHD A -COI: 19.29% |
Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
||
Axa od Rajské chvojkyHD A -COI: 18.92% |
||||
![]() Kaimi Eden severuHD A -COI: 17.43% |
Dragon Eden severuHD A -COI: 17.86% |
|||
Julie z Litavské kotlinyHD A -COI: 12.67% |
||||
![]() Maya z Orel OchranaHD B ED 0COI: 23.01% |
![]() I'Mar-Wan z Orel OchranaHD A ED 0COI: 22.75% |
![]() Ar' Wan de la Mollyni?re de Lo'ScaleHD B -COI: 17.38% |
![]() Urkan du Center Club Moloss Wolf- -COI: 20.77% |
Boss Radov dvor- -COI: 22.42% |
Aga Cannus LupusHD B -COI: 18.99% |
||||
![]() Bubka de New FlameHD A -COI: 20.34% |
Xamky de New Flame- -COI: 15.67% |
|||
Kora z Litavské kotliny- -COI: 20.05% |
||||
![]() Glasya z PeronówkiHD A -COI: 21.17% |
![]() Kondor z Krotkovského dvoraHD B -COI: 35.55% |
Cézar od Pavlišina CS- -COI: 36.18% |
||
Maxa z Krotkovského dvora CS- -COI: 29.71% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() BANSKA Z OREL OCHRANAHD A ED 0COI: 20.18% |
![]() ANTARESHD A ED 0COI: 23.50% |
![]() ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Beau Isabeau z PeronowkiHD A ED 0COI: 19.35% |
Borko Kollárov dvorHD A -COI: 28.56% |
|||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() ASTRID A'PANTOSCLEHD B -COI: 32.81% |
![]() DIRAN- -COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
||
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() EVA- -COI: 28.86% |
PASCALHD A -COI: 20.65% |
|||
OASIA- -COI: 17.79% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Shiny Lobos da Costa Verde | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Merlin Lobos de Bilsaru | 2 | 3 | 6 | 5 (83.33%) | - | - | - | - | - |
| Utukku z Peronowki | 8 | 7.25 | 58 | 20 (34.48%) | 30% | 10% | - | - | - |
| Belke Outlaws Heaven | 7 | 5 | 35 | 9 (25.71%) | 88.89% | 11.11% | - | - | - |
| Draco z Peronowki | 4 | 5.5 | 22 | 7 (31.82%) | 85.71% | 14.29% | - | - | - |
| Akim Slnečný dvor | 1 | 5 | 5 | 4 (80%) | 50% | 25% | 25% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Shiny Lobos da Costa Verde | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Merlin Lobos de Bilsaru | 6 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Utukku z Peronowki | 58 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Belke Outlaws Heaven | 35 | 68.57% | 31.43% | - | 18.18% | - | 63.5 cm | - | - | - | 106.2 | 53.1 | - |
| Draco z Peronowki | 22 | 68.18% | 31.82% | 6.67% | 14.29% | 65 cm | 67 cm | - | - | - | 107.5 | 53 | - |
| Akim Slnečný dvor | 5 | 80% | 20% | 25% | 100% | 64 cm | 62 cm | 111.7 | 55.5 | - | 112.9 | 51.6 | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 4 - ♀ 4,5 | Jolly z Molu Es | 1,29525% | 15.625 | 16,29% | 52 |
| 7 | ♂ 5,7 - ♀ 5,6,6,7,7 | Amálka od Buližníku CS | 0,27378% | 11.71875 | 16,21% | 29 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Ambra Vlčí naděje | 0,1118% | 4.6875 | 19,57% | 68 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,6 | Grey Wolf z Molu Es | 0,10794% | 6.25 | 16,29% | 81 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Maxa z Krotkovského dvora CS | 0,06255% | 3.90625 | 29,71% | 27 |
| 5 | ♂ 7,7 - ♀ 5,7,7 | Cézar od Pavlišina CS | 0,1328% | 6.25 | 36,18% | 91 |
| COI TOTALE: | 1,98412% |