| Nato: | 11-12-2017 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO1822402 |
| Microchip: | 380260010099145 |
| Madre: | A LIGHTNING STRIKE |
| Padre: | By Amore Wolfdog Bohemia |
| Allevatore: | LUPI DEL POLLINO |
| Proprietario: | IARRUSSO PIER PAOLO |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,73% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 85.48 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 13.73 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
3425287235
|
![]() By Amore Wolfdog BohemiaHD A ED 0COI: 21.20% |
![]() Amore Mio SrdcerváčHD A ED 0COI: 18.29% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
![]() Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
Elbow zo Sennej- -COI: 20.49% |
Dina Pohostinstvo CS- -COI: 4.30% |
||||
![]() Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
Aragorn Potomok vlkovHD C -COI: 27.70% |
|||
Miňa Ruskov dvor CS- -COI: 16.59% |
||||
![]() ARIMMINUM AVETAJGAHD B -COI: 20.19% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() Candina Norský vlkHD A ED 0COI: 18.91% |
![]() Crying Wolf EvanderHD A ED 0COI: 24.05% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
|
Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
||||
![]() Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
Casanova Zlatá žilaHD A -COI: 22.52% |
|||
Grácia DórHD A -COI: 19.70% |
||||
![]() Fantazie z Vlčí chaloupkyHD B -COI: 16.13% |
![]() Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Barča z Ponického dvoraHD A -COI: 17.02% |
Brit Hlas divočiny CSHD A -COI: 15.03% |
|||
Fea Jimili CSHD A -COI: 23.91% |
||||
![]() A LIGHTNING STRIKEHD A ED 0COI: 21.68% |
![]() CAOS- -COI: 20.22% |
![]() ARIMMINUM NOUAUHD A ED 0COI: 22.60% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() ARIMMINUM ZENAHD A ED 0COI: 21.29% |
Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
|||
ARIMMINUM LADAHD A ED 0COI: 20.19% |
||||
![]() EDHA PASSO DEL LUPOHD B ED 0COI: 25.97% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
||
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() ELIS PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.62% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
Cassandra ze Smaragových vodopádů- -COI: 13.15% |
||||
![]() ANYANKAS A SWEET SUNSHINE- -COI: 19.60% |
![]() Crying Wolf EchoHD A ED 0COI: 24.05% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
|
Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
||||
![]() Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
Casanova Zlatá žilaHD A -COI: 22.52% |
|||
Grácia DórHD A -COI: 19.70% |
||||
![]() ANYANKAHD B -COI: 21.03% |
![]() ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() NIAHD B -COI: 21.29% |
ROBINHOODHD A ED 0COI: 18.52% |
|||
SHARON- -COI: 20.00% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AKEMI CHIBI MOON | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| A LIGHTNING STRIKE | 2 | 6.5 | 13 | 12 (92.31%) | 66.67% | - | - | - | - |
| ANYANKAS A SWEET SUNSHINE | 4 | 4.75 | 19 | 11 (57.89%) | 45.45% | - | - | - | - |
| ANYANKA | 5 | 6.4 | 32 | 8 (25%) | 62.5% | 25% | - | 12.5% | - |
| NIA | 4 | 6.5 | 26 | 9 (34.62%) | 44.44% | 11.11% | 22.22% | 22.22% | - |
| SHARON | 1 | 5 | 5 | 4 (80%) | 25% | 50% | - | 25% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AKEMI CHIBI MOON | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| A LIGHTNING STRIKE | 13 | 53.85% | 46.15% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ANYANKAS A SWEET SUNSHINE | 19 | 63.16% | 36.84% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ANYANKA | 32 | 56.25% | 43.75% | 5.56% | - | 72 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| NIA | 26 | 46.15% | 53.85% | 8.33% | - | 70 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| SHARON | 5 | 40% | 60% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Arys z Oravy | 0,95371% | 12.5 | 25,96% | 32 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Hitt spod Ďumbiera | 0,86201% | 12.5 | 23,54% | 97 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,6 | Ambra Vlčí naděje | 0,6708% | 10.9375 | 19,57% | 68 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,6 | Grey Wolf z Molu Es | 0,64762% | 10.9375 | 16,29% | 81 |
| 4 | ♂ 4,5 - ♀ 6,7 | Agar Reolup | 0,33326% | 11.71875 | 17,11% | 39 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 6,6,7 | Amálka od Buližníku CS | 0,10951% | 7.03125 | 16,21% | 29 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 7,7 | Bety Zepeř CS | 0,05426% | 6.25 | 13,4% | 12 |
| 5 | ♂ 5,6 - ♀ 7,7,7 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,11307% | 7.03125 | 18,08% | 83 |
| COI TOTALE: | 3,74425% |