| Nato: | 27-11-2017 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Laska de La Gretosa |
| Padre: | Hacker de La Gretosa |
| Allevatore: | LOYRE DE ARALLA |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | ES |
| WOLF BLOOD: | 28.6% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,98% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 98.39 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 13.20 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() Hacker de La GretosaHD B ED 0COI: 21.90% |
![]() Crying Wolf MuradHD B ED 0COI: 21.85% |
![]() Amore Mio SrdcerváčHD A ED 0COI: 18.29% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() ARIMMINUM AVETAJGAHD B -COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
![]() Casanova Zlatá žilaHD A -COI: 22.52% |
Axel Imad Issa- -COI: 19.12% |
||
Asta od Grandtnerov CS- -COI: 19.86% |
||||
![]() Grácia DórHD A -COI: 19.70% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
|||
Chasa Ruskov dvor CS- -COI: 13.12% |
||||
![]() Latka z PeronowkiHD A ED 0COI: 23.14% |
![]() Cork Stín vlkaHD A -COI: 18.81% |
![]() Dak Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
Cézar z Krotkovského dvora CSHD A -COI: 35.49% |
|
Eda SlňavaHD A -COI: 29.63% |
||||
![]() Bonie Mrazivé tichoHD B -COI: 14.56% |
Adon IrprušHD A -COI: 21.06% |
|||
Ajša Dar přírody CS- -COI: 10.79% |
||||
![]() Juvart z PeronówkiHD A ED 0COI: 18.65% |
![]() Baron spod ĎumbieraHD A -COI: 29.01% |
Gaius DórHD A -COI: 19.70% |
||
Dia Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Laska de La GretosaHD B ED 0COI: 22.71% |
![]() Ayax de NaraíoHD B ED 0COI: 21.91% |
![]() Cairo SotisHD A ED 0COI: 22.13% |
![]() Art z Viktoriinej záhradyHD A ED 0COI: 23.69% |
Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Amy z Čakajovského dvoraHD A -COI: 23.12% |
||||
![]() Felon Eden SeveruHD A ED 0COI: 17.86% |
Akim ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Bira od Chrudimky CSHD A -COI: 27.94% |
||||
![]() Bella Gioia vom DreiburgenblickHD B -COI: 20.04% |
![]() Cirus spod ĎumbieraHD A ED 0COI: 19.50% |
Arek Malý BysterecHD A -COI: 21.74% |
||
Cesna Lupus Bohemia GenaoHD A -COI: 19.51% |
||||
![]() Ela Zlatá PalzHD A ED 0COI: 19.98% |
ARIMMINUM LORENZFAROUKHD B -COI: 20.19% |
|||
Baschka Zlatá PalzHD A ED 0COI: 24.97% |
||||
![]() Aika de La GretosaHD B ED 0COI: 21.58% |
![]() Crying Wolf YvainHD A ED 0COI: 30.40% |
![]() Issar Kollárov dvorHD A -COI: 26.15% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|
Ada Kollárov dvorHD A -COI: 30.94% |
||||
![]() Crying Wolf FlashHD C -COI: 29.21% |
Alfi Vuk- -COI: 23.95% |
|||
Moňa z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 35.49% |
||||
![]() ALFAHD B ED 0COI: 22.92% |
![]() CUTTHD A -COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
||
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() REPKA- -COI: 19.78% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
Kama Hlas divočiny CS- -COI: 21.63% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zelda Rains of November de Loyre de Aralla | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Laska de La Gretosa | 2 | 3.5 | 7 | 6 (85.71%) | 33.33% | - | - | - | - |
| Aika de La Gretosa | 3 | 4.67 | 14 | 8 (57.14%) | - | 25% | - | - | - |
| ALFA | 3 | 3.33 | 10 | 2 (20%) | - | 50% | 50% | - | - |
| REPKA | 8 | 5.63 | 45 | 12 (26.67%) | 75% | 16.67% | 8.33% | - | - |
| Kama Hlas divočiny CS | 7 | 4.57 | 32 | 11 (34.38%) | 72.73% | 27.27% | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zelda Rains of November de Loyre de Aralla | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Laska de La Gretosa | 7 | 71.43% | 28.57% | - | 50% | - | 60 cm | - | - | - | 112.4 | 52.9 | 0.6 |
| Aika de La Gretosa | 14 | 42.86% | 57.14% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ALFA | 10 | 20% | 80% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| REPKA | 45 | 35.56% | 64.44% | 6.25% | 3.45% | 66 cm | 61 cm | - | - | - | - | - | - |
| Kama Hlas divočiny CS | 32 | 40.63% | 59.38% | 15.38% | 5.26% | 71.5 cm | 64 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Carr Malý Bysterec | 0,46011% | 9.375 | 21,58% | 112 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 6 | Dak Kollárov dvor | 0,24157% | 7.8125 | 28,12% | 32 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Grey Wolf z Molu Es | 0,10794% | 4.6875 | 16,29% | 81 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Ambra Vlčí naděje | 0,1118% | 4.6875 | 19,57% | 68 |
| 8 | ♂ 5,6,6,7,7 - ♀ 6,6,7 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,31797% | 11.71875 | 31,05% | 95 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 6,7 | Eda Slňava | 0,12514% | 7.03125 | 29,63% | 15 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 7 | Amálka od Buližníku CS | 0,05476% | 5.46875 | 16,21% | 29 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 7,7 | Cézar z Krotkovského dvora CS | 0,06495% | 6.25 | 35,49% | 29 |
| COI TOTALE: | 1,48423% |