| Nato: | 12-01-2017 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Crying Wolf 1996 Ginger |
| Padre: | Crying Wolf Finn |
| Allevatore: | Crying Wolf 1996 |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | HU |
| WOLF BLOOD: | 27.9% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,61% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 88.71 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 13.98 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
![]() Crying Wolf Finn- -COI: 22.73% |
![]() EBENHD A ED 0COI: 19.91% |
![]() Perkun z PeronowkiHD B ED 0COI: 17.77% |
![]() Cäsar von der WolfsschleifeHD B -COI: 24.36% |
Afar Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Arlen spod ĎumbieraHD A ED 0COI: 28.93% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() UNDRA PASSO DEL LUPOHD B ED 0COI: 22.57% |
![]() CNAYTUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() BIANCA PASSO DEL LUPOHD A -COI: 18.82% |
EDGAR PASSO DEL LUPOHD B -COI: 20.62% |
|||
Kama Hlas divočiny CS- -COI: 21.63% |
||||
![]() Crying Wolf AuroraHD A -COI: 19.71% |
![]() DARWIN- -COI: 25.81% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
|
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() DAUNAHD B -COI: 19.96% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
NAZKAHD B -COI: 20.00% |
||||
![]() Crying Wolf ErysHD A ED 0COI: 24.05% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
||
Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
||||
![]() Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
Casanova Zlatá žilaHD A -COI: 22.52% |
|||
Grácia DórHD A -COI: 19.70% |
||||
![]() Crying Wolf 1996 Ginger- -COI: 21.55% |
![]() Crying Wolf Dalibor- -COI: 20.62% |
![]() Quenno od ÚhoštěHD A -COI: 17.53% |
![]() Doran z Ponického dvoraHD B -COI: 17.02% |
Brit Hlas divočiny CSHD A -COI: 15.03% |
Fea Jimili CSHD A -COI: 23.91% |
||||
![]() Moki od ÚhoštěHD A -COI: 17.45% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Ko-Ko z Molu EsHD B -COI: 15.98% |
||||
![]() Crying Wolf DemonHD A -COI: 24.52% |
![]() Borko Kollárov dvorHD A -COI: 28.56% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
||
Eda SlňavaHD A -COI: 29.63% |
||||
![]() Crying Wolf AfraHD C -COI: 20.49% |
Cord Šedá eminenceHD A -COI: 21.23% |
|||
Fehérlófia Durcás DorkaHD C -COI: 16.83% |
||||
![]() Crying Wolf MimosaHD A ED 0COI: 21.85% |
![]() Amore Mio SrdcerváčHD A ED 0COI: 18.29% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
|
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() ARIMMINUM AVETAJGAHD B -COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
![]() Casanova Zlatá žilaHD A -COI: 22.52% |
Axel Imad Issa- -COI: 19.12% |
||
Asta od Grandtnerov CS- -COI: 19.86% |
||||
![]() Grácia DórHD A -COI: 19.70% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
|||
Chasa Ruskov dvor CS- -COI: 13.12% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crying Wolf 1996 Utah | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Crying Wolf Finn | 2 | 3 | 6 | 6 (100%) | 16.67% | - | - | - | - |
| EBEN | 5 | 6 | 30 | 23 (76.67%) | 4.35% | - | 4.35% | 4.35% | - |
| Perkun z Peronowki | 12 | 5.33 | 64 | 25 (39.06%) | 44% | 8% | - | - | - |
| Cäsar von der Wolfsschleife | 9 | 6.89 | 62 | 16 (25.81%) | 62.5% | 25% | - | 12.5% | - |
| Afar Malý Bysterec | 4 | 5.5 | 22 | 4 (18.18%) | 25% | 50% | 25% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crying Wolf 1996 Utah | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Crying Wolf Finn | 6 | 33.33% | 66.67% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| EBEN | 30 | 53.33% | 46.67% | 6.25% | - | 69 cm | - | 110.1 | 54.3 | - | - | - | - |
| Perkun z Peronowki | 64 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Cäsar von der Wolfsschleife | 62 | 50% | 50% | 16.13% | 9.68% | 67.4 cm | 61.7 cm | 109.4 | 56.3 | 0.6 | 111.9 | 57.1 | - |
| Afar Malý Bysterec | 22 | 36.36% | 63.64% | 37.5% | 7.14% | 68.3 cm | 60 cm | 106.5 | 55.5 | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 3 | Arys z Oravy | 1,90742% | 18.75 | 25,96% | 32 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Ali Reolup | 0,22217% | 6.25 | 17,11% | 60 |
| 5 | ♂ 6,7 - ♀ 5,5,7 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,25438% | 9.375 | 31,05% | 95 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Amálka od Buližníku CS | 0,10951% | 4.6875 | 16,21% | 29 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Eda Slňava | 0,06257% | 3.90625 | 29,63% | 15 |
| COI TOTALE: | 2,55605% |