| Nato: | 07-11-2009 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Arys z Oravy |
| Padre: | Amore Mio Srdcerváč |
| Allevatore: | Crying Wolf |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | HU |
| WOLF BLOOD: | 27.7% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,85% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 83.87 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 9.19 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crying Wolf Mimosa | 6 | 6.17 | 37 | 21 (56.76%) | 4.76% | 14.29% | 4.76% | - | - |
| Arys z Oravy | 6 | 5.33 | 32 | 22 (68.75%) | 63.64% | 22.73% | 9.09% | 4.55% | - |
| Grácia Dór | 2 | 3.5 | 7 | 3 (42.86%) | 100% | - | - | - | - |
| Chasa Ruskov dvor CS | 2 | 7 | 14 | 3 (21.43%) | 100% | - | - | - | - |
| Asta Šinárikov dvor CS | 4 | 7.25 | 29 | 2 (6.9%) | 100% | - | - | - | - |
| Dita Ruskov dvor CS | 1 | 7 | 7 | - | - | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crying Wolf Mimosa | 37 | 54.05% | 45.95% | - | 5.88% | - | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Arys z Oravy | 32 | 56.25% | 43.75% | 50% | 50% | 57.7 cm | 60.6 cm | 105 | 54.6 | 27.2 | 114.7 | 54.1 | - |
| Grácia Dór | 7 | 28.57% | 71.43% | - | 40% | - | 61.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Chasa Ruskov dvor CS | 14 | 50% | 50% | 14.29% | 42.86% | 66 cm | 59.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Asta Šinárikov dvor CS | 29 | 34.48% | 65.52% | 40% | 26.32% | 66.8 cm | 62.2 cm | - | - | - | - | - | - |
| Dita Ruskov dvor CS | 7 | 28.57% | 71.43% | - | 40% | - | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 5 - ♀ 3 | Omar z Krotkovského dvora CS | 1,0175% | 15.625 | 31,05% | 95 |
| 3 | ♂ 7 - ♀ 4,4 | Binc Pohostinstvo CS | 0,19665% | 13.28125 | 0,73% | 62 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 4,5 | Asta Šinárikov dvor CS | 0,63812% | 12.5 | 10,28% | 29 |
| 4 | ♂ 6,6 - ♀ 4,5 | Cézar od Pavlišina CS | 0,5312% | 12.5 | 36,18% | 91 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 4 | Beckie z Lisého dvora CS | 0,11688% | 7.03125 | 20,35% | 20 |
| 23 | ♂ 6,6,7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 5,5,5,5,6,6,6,6,6,6,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 2,62451% | 33.59375 | 25% | 246 |
| 5 | ♂ 5,7 - ♀ 5,5,6 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,73729% | 11.71875 | 26,03% | 31 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Cinda Pohostinstvo CS | 0,09832% | 4.6875 | 0,73% | 18 |
| 7 | ♂ 6,7,7,7,7 - ♀ 5,6 | Bruna z Banišťa CS | 0,21458% | 9.375 | 9,86% | 43 |
| 5 | ♂ 7,7 - ♀ 5,6,7 | Cmuka z Pohraniční stráže | 0,05398% | 7.03125 | 10,65% | 33 |
| 7 | ♂ 7,7,7,7 - ♀ 5,6,7 | Atos z Belešova CS | 0,21658% | 8.59375 | 11,03% | 68 |
| 3 | ♂ 7,7 - ♀ 5 | Archibald z Ivánky pri Dunaji CS | 0,10395% | 4.6875 | 6,46% | 23 |
| COI TOTALE: | 6,54955% |