| Nato: | 05-04-2016 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Blanché Lucky of Lukava |
| Padre: | Iban De Meritis |
| Allevatore: | |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | ES |
| WOLF BLOOD: | 27.6% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,98% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 91.94 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 10.95 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
![]() Iban De MeritisHD B ED 0COI: 21.20% |
![]() Doubayh de la Blackwolfodog CompagnieHD A ED 0COI: 20.73% |
![]() Furcas z PeronówkiHD A -COI: 20.85% |
![]() Balrog z PeronowkiHD A -COI: 19.35% |
Borko Kollárov dvorHD A -COI: 28.56% |
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Merry Bell z Molu EsHD A ED 0COI: 17.05% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
|||
Ajbix Mrazivé tichoHD A -COI: 12.49% |
||||
![]() Arielle la Seven Loup CieHD C -COI: 16.57% |
![]() Art Vlčí senHD A -COI: 18.08% |
Jerry Lee z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||
Cira Křivoklátský AtosHD C -COI: 14.72% |
||||
![]() Osa Hlas divočinyHD C -COI: 20.15% |
Cony Vnuci Karpat CSHD A -COI: 17.05% |
|||
Farna Jimili CS- -COI: 23.91% |
||||
![]() Ynu Amy Lugar do Poço- -COI: 20.22% |
![]() Aron Sokolí oko- -COI: 18.43% |
![]() Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
Adon Kanakor CSHD A -COI: 16.81% |
|
Bessy z Kladenské záře CSHD A -COI: 17.08% |
||||
![]() Cina Kazanova stopa- -COI: 18.39% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
|||
Aranka Strážní pes CSHD A -COI: 13.15% |
||||
![]() Queen of Dreams z Molu Es- -COI: 18.74% |
![]() Doran z Ponického dvoraHD B -COI: 17.02% |
Brit Hlas divočiny CSHD A -COI: 15.03% |
||
Fea Jimili CSHD A -COI: 23.91% |
||||
![]() Go-Go z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Blanché Lucky of LukavaHD A ED 0COI: 21.82% |
![]() ARIMMINUM NOUAUHD A ED 0COI: 22.60% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() ARIMMINUM ZENAHD A ED 0COI: 21.29% |
![]() Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
Bux z Krotkovského dvora CS- -COI: 35.55% |
||
Vebi z Rosíkova- -COI: 29.63% |
||||
![]() ARIMMINUM LADAHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Xanthina z Molu EsHD A -COI: 18.23% |
![]() Aron z AljaškyHD A -COI: 17.31% |
![]() Hero od ÚhoštěHD A -COI: 17.40% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|
Assisi z DehnicHD A -COI: 15.67% |
||||
![]() Arra od Rajské chvojkyHD B -COI: 18.92% |
Baker Šedá eminenceHD A -COI: 20.75% |
|||
Grey Šedá eminenceHD A -COI: 12.51% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
![]() Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Daisy Lobos de Albadul | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Blanché Lucky of Lukava | 2 | 7 | 14 | 14 (100%) | 7.14% | - | - | - | - |
| Xanthina z Molu Es | 4 | 7.25 | 29 | 12 (41.38%) | 100% | - | - | - | - |
| ARIMMINUM UPSTREAM | 7 | 8.14 | 57 | 28 (49.12%) | 60.71% | 21.43% | 7.14% | 7.14% | 3.57% |
| Ambra Vlčí naděje | 10 | 6.8 | 68 | 39 (57.35%) | 66.67% | 30.77% | 2.56% | - | - |
| Cira Volání rodu | 3 | 6.33 | 19 | 5 (26.32%) | 20% | 20% | 40% | 20% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Daisy Lobos de Albadul | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Blanché Lucky of Lukava | 14 | 35.71% | 64.29% | 20% | - | 68 cm | - | 111.8 | 52.2 | 0.6 | - | - | - |
| Xanthina z Molu Es | 29 | 55.17% | 44.83% | 37.5% | 23.08% | 22 cm | 61 cm | 35.7 | 17.6 | - | 109 | 53.7 | - |
| ARIMMINUM UPSTREAM | 57 | 57.89% | 42.11% | 30.3% | 37.5% | 68.9 cm | 64.1 cm | 108 | 55.9 | - | 107.5 | 54.4 | - |
| Ambra Vlčí naděje | 68 | 36.76% | 63.24% | 16% | 13.95% | 70.5 cm | 64.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Cira Volání rodu | 19 | 47.37% | 52.63% | 44.44% | 30% | 69.3 cm | 65 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Jolly z Molu Es | 0,43175% | 9.375 | 16,29% | 52 |
| 4 | ♂ 6,6 - ♀ 5,5 | Ali Reolup | 0,33326% | 9.375 | 17,11% | 60 |
| 5 | ♂ 5,6,6 - ♀ 5,6 | Amálka od Buližníku CS | 0,43806% | 10.9375 | 16,21% | 29 |
| 8 | ♂ 5,5,6,7,7 - ♀ 6,6,7 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,56534% | 13.28125 | 18,08% | 83 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Baker Šedá eminence | 0,11659% | 4.6875 | 20,75% | 50 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Agar Reolup | 0,11109% | 4.6875 | 17,11% | 39 |
| COI TOTALE: | 1,99608% |