| Nato: | 04-08-2016 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | BHELLAWOLFISLIFE |
| Padre: | Humphrey de la Gretosa |
| Allevatore: | Z DUSE VLKA |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | ES |
| WOLF BLOOD: | 28% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,64% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 91.94 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 13.78 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
![]() Humphrey de la GretosaHD A ED 0COI: 21.90% |
![]() Crying Wolf MuradHD B ED 0COI: 21.85% |
![]() Amore Mio SrdcerváčHD A ED 0COI: 18.29% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() ARIMMINUM AVETAJGAHD B -COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
![]() Casanova Zlatá žilaHD A -COI: 22.52% |
Axel Imad Issa- -COI: 19.12% |
||
Asta od Grandtnerov CS- -COI: 19.86% |
||||
![]() Grácia DórHD A -COI: 19.70% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
|||
Chasa Ruskov dvor CS- -COI: 13.12% |
||||
![]() Latka z PeronowkiHD A ED 0COI: 23.14% |
![]() Cork Stín vlkaHD A -COI: 18.81% |
![]() Dak Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
Cézar z Krotkovského dvora CSHD A -COI: 35.49% |
|
Eda SlňavaHD A -COI: 29.63% |
||||
![]() Bonie Mrazivé tichoHD B -COI: 14.56% |
Adon IrprušHD A -COI: 21.06% |
|||
Ajša Dar přírody CS- -COI: 10.79% |
||||
![]() Juvart z PeronówkiHD A ED 0COI: 18.65% |
![]() Baron spod ĎumbieraHD A -COI: 29.01% |
Gaius DórHD A -COI: 19.70% |
||
Dia Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() BHELLAWOLFISLIFEHD A ED 0COI: 22.61% |
![]() C-SCARHD A ED 0COI: 20.22% |
![]() ARIMMINUM NOUAUHD A ED 0COI: 22.60% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() ARIMMINUM ZENAHD A ED 0COI: 21.29% |
Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
|||
ARIMMINUM LADAHD A ED 0COI: 20.19% |
||||
![]() EDHA PASSO DEL LUPOHD B ED 0COI: 25.97% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
||
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() ELIS PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.62% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
Cassandra ze Smaragových vodopádů- -COI: 13.15% |
||||
![]() Dena Ayiana HellaHD A ED 0COI: 19.14% |
![]() Blaník Sky Norský vlkHD A -COI: 18.91% |
![]() Crying Wolf EmirHD A -COI: 24.05% |
Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
|
Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
||||
![]() Fantazie z Vlčí chaloupkyHD B -COI: 16.13% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Barča z Ponického dvoraHD A -COI: 17.02% |
||||
![]() Deva Kalicz du Clos des GuerriersHD A -COI: 18.76% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Tyrane du Clos des Deux SapinsHD B -COI: 18.97% |
Zarco de New Flame- -COI: 16.41% |
|||
Elza Křivoklátský AtosHD A -COI: 17.60% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nidawi Z Duše Vlka | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| BHELLAWOLFISLIFE | 2 | 7.5 | 15 | 15 (100%) | - | 6.67% | - | - | - |
| Dena Ayiana Hella | 3 | 4.33 | 13 | 10 (76.92%) | 70% | 10% | 10% | 10% | - |
| Deva Kalicz du Clos des Guerriers | 5 | 8.2 | 41 | 16 (39.02%) | 31.25% | 18.75% | - | - | - |
| Tyrane du Clos des Deux Sapins | 4 | 6.75 | 27 | 5 (18.52%) | 40% | 60% | - | - | - |
| Elza Křivoklátský Atos | 4 | 8 | 32 | 5 (15.63%) | 20% | 40% | 20% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nidawi Z Duše Vlka | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| BHELLAWOLFISLIFE | 15 | 26.67% | 73.33% | 25% | - | 69 cm | - | 106.5 | 52.5 | - | - | - | - |
| Dena Ayiana Hella | 13 | 38.46% | 61.54% | 20% | 12.5% | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Deva Kalicz du Clos des Guerriers | 41 | 63.41% | 36.59% | 3.85% | - | 70 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Tyrane du Clos des Deux Sapins | 27 | 44.44% | 55.56% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Elza Křivoklátský Atos | 32 | 34.38% | 65.63% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 5 | Arys z Oravy | 0,95371% | 15.625 | 25,96% | 32 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,5 | Jolly z Molu Es | 0,8635% | 12.5 | 16,29% | 52 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Ambra Vlčí naděje | 0,1118% | 4.6875 | 19,57% | 68 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Grey Wolf z Molu Es | 0,10794% | 4.6875 | 16,29% | 81 |
| 5 | ♂ 5,6 - ♀ 6,6,7 | Amálka od Buližníku CS | 0,05476% | 8.59375 | 16,21% | 29 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,7 | Agar Reolup | 0,11109% | 5.46875 | 17,11% | 39 |
| COI TOTALE: | 2,20279% |