| Nato: | 15-02-2014 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO1458271 |
| Microchip: | 380260002240663 |
| Madre: | DANA |
| Padre: | Affran Šedý z Podřipské samoty |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | -9% Powered by WGI LAB |
| COI: | 18,23% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 93.55 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.07 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() Affran Šedý z Podřipské samotyHD A ED 0COI: 20.54% |
![]() Amani Stříbrný úplněkHD A ED 0COI: 18.04% |
![]() Ares Stín vlkaHD A -COI: 14.55% |
![]() Atos Tinkin dvor CSHD A -COI: 14.34% |
Atos Šedá eminence- -COI: 20.75% |
Ada Hreškov dvor CS- -COI: 10.24% |
||||
![]() Bonie Mrazivé tichoHD B -COI: 14.56% |
Adon IrprušHD A -COI: 21.06% |
|||
Ajša Dar přírody CS- -COI: 10.79% |
||||
![]() Dina Doubravka z Vlčí chaloupkyHD A -COI: 17.35% |
![]() Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
Bux z Krotkovského dvora CS- -COI: 35.55% |
||
Vebi z Rosíkova- -COI: 29.63% |
||||
![]() Ajga ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
|||
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Asta Jasmine EyesHD A ED 0COI: 21.34% |
![]() Darek z Údolí tichaHD A -COI: 23.78% |
![]() Dak Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
Cézar z Krotkovského dvora CSHD A -COI: 35.49% |
|
Eda SlňavaHD A -COI: 29.63% |
||||
![]() Alexa z Porčova mlýnaHD C -COI: 18.92% |
Baker Šedá eminenceHD A -COI: 20.75% |
|||
Gerina Šedá eminenceHD A -COI: 12.51% |
||||
![]() Cavern z Věrné smečkyHD A -COI: 18.41% |
![]() Dat Šedý chlupHD A -COI: 17.53% |
Ceroky Crazy Eden severuHD B -COI: 16.11% |
||
Nancy Šedá eminenceHD A -COI: 14.33% |
||||
![]() Dia DakmatHD C -COI: 21.27% |
Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
|||
Borka II z Rosíkova CSHD C -COI: 25.57% |
||||
![]() DANA- -COI: 15.37% |
![]() QUOVADIS PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 12.84% |
![]() CNAYTUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
GLADIAHD B -COI: 20.65% |
||||
![]() SANIKA PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 0.00% |
![]() LION PASSO DEL LUPOHD A -COI: 22.80% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
||
Kama Hlas divočiny CS- -COI: 21.63% |
||||
![]() ALASKA- -COI: 0.00% |
||||
![]() Heda Oskar DorHD A ED 0COI: 19.07% |
![]() Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
![]() Arin na BlatechHD B -COI: 20.72% |
Gáj Jimili CSHD A -COI: 16.44% |
|
Connie Volání roduHD C -COI: 18.16% |
||||
![]() Avahoc Stín vlkaHD A -COI: 14.55% |
Atos Tinkin dvor CSHD A -COI: 14.34% |
|||
Bonie Mrazivé tichoHD B -COI: 14.56% |
||||
![]() Hera z RofaHD A -COI: 20.48% |
![]() Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
Ars z Vel'kej Fatry CS- -COI: 25.76% |
||
Bona ze Šedého dolu CS- -COI: 10.56% |
||||
![]() Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
Athos Chocholan- -COI: 19.29% |
|||
Unka z Rosíkova CS- -COI: 30.76% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ACER | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Affran Šedý z Podřipské samoty | 3 | 3.67 | 11 | 2 (18.18%) | 100% | - | - | - | - |
| Amani Stříbrný úplněk | 4 | 6.5 | 26 | 7 (26.92%) | 85.71% | 14.29% | - | - | - |
| Ares Stín vlka | 2 | 4 | 8 | 2 (25%) | 50% | - | 50% | - | - |
| Atos Tinkin dvor CS | 2 | 3 | 6 | 5 (83.33%) | 40% | 40% | 20% | - | - |
| Atos Šedá eminence | 1 | 4 | 4 | 3 (75%) | 66.67% | - | - | 33.33% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ACER | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Affran Šedý z Podřipské samoty | 11 | 27.27% | 72.73% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Amani Stříbrný úplněk | 26 | 46.15% | 53.85% | 25% | 7.14% | 69 cm | 68 cm | 110.5 | 53.8 | - | 110.3 | 54.4 | - |
| Ares Stín vlka | 8 | 62.5% | 37.5% | 40% | - | 67 cm | - | 109.6 | 53.1 | - | - | - | - |
| Atos Tinkin dvor CS | 6 | 66.67% | 33.33% | 25% | 100% | 66 cm | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| Atos Šedá eminence | 4 | 25% | 75% | 100% | 66.67% | 68 cm | 64 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Atos Tinkin dvor CS | 0,43335% | 9.375 | 14,34% | 6 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Bonie Mrazivé ticho | 0,43482% | 9.375 | 14,56% | 16 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 6,6,6 | Adon Irpruš | 0,22846% | 7.8125 | 21,06% | 43 |
| COI TOTALE: | 1,09663% |